eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftar Olarak Yapmamız Gerekenler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2007 saat 15:23
Neden modası geçmiş besteleri söylemeye çalışırız ?
Neden kendimize uygun beste bulmak için uğraşırız anlamıyorum ?
Bizim Tüm TÜRKİYE nin bildiği ESKİŞEHİR Marşımız var,Kapalı tarafı başlar nakaratını açık yapar herkes aynı anda katıldığında göreceksiniz Tribünlerde herkesin tüyleri diken diken olacak..
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
Turkce_Konusun Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
  Alıntı Turkce_Konusun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2007 saat 20:15
Alıntı yapılan esgun

Neden modası geçmiş besteleri söylemeye çalışırız ?
Neden kendimize uygun beste bulmak için uğraşırız anlamıyorum ?
Bizim Tüm TÜRKİYE nin bildiği ESKİŞEHİR Marşımız var,Kapalı tarafı başlar nakaratını açık yapar herkes aynı anda katıldığında göreceksiniz Tribünlerde herkesin tüyleri diken diken olacak..

Aynen Katılıyorum 
Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz.             
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 02:09
Arkadaşlar maçlara formayla gelin formanız yoksa kırmızı siyah ağırlıklı bi elbise ile.... Rica ediyoruz. Herkes ulaşabildiği kişiye iletsin bunu lütfen...
Belki Bir Gün!
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
  Alıntı durukan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 03:01
Alıntı yapılan EMRE 26

Evet çok büyük taraftar potansiyeli olan takımız ama maalesef bu büyük potansiyeli trübünlere yansıtamıyoruz.Gecen hafta takım 2-0 öndeyken sanki maç beraber.iki saniye ayağa kalkıyoruz hemen arkadan homurdamalar.Bnece en büyük eksikliğimiz açık trübünün iyi organize edilememesi.En basit örneği Altesten trübüne liderlik yapabilecek adamları sıralasak açığa ve herkes kendi bulunduğu alanı yönetse(tabi tek bi lidere bağlı kalınarak) o zaman sadece Altesin bulunudğu alandan değil tüm açıktan ses çıkabilir.Bu çekirdekçi takımı dediğimiz grubun bence iyi bir organizeye ihtiyacı var.Geçen haftaki görüntüyle de organize olamayız.Taraftar olarak çözmemiz gereken en büyük sorun bence bu.

Belki bazıları bana kızacak.Geçen hafta Metin Diyadin'e hiçbir tazahürat olmadı.Umarım diğer maçlarda bu durum es geçilmez.

bu mesaja tamamen katılıyorum açık tribünün organize olayına..

bir de dikkatimi çeken başka bir konu. geçen sezom ankaradaki oftaş maçında son 15 dk yağmur başlatınca sıkışmıştı herkez omuz omuza ıslanmamak için ve o 15 dkda bağırdığımızı maç boyunca bağıramamıştık... buda önemli bir etken bence bütün açık ayakta ve birbirine kenetlenmiş olsa düşünsenize bi.. çok mu zor bunu yapmak yada bunun için neler yapabiliriz. keşke hayalle kalmasa.
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
hasan_26 Liste gör
Yeni Yazar

hasan zeybek
  Alıntı hasan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 04:26
Alıntı yapılan serhattunga

Stada bedava girip girmemek vicdan işidir tabi ki ! Ancak bu tür işe yeltenenlerde sadece gurur sahibi olmıyan , şerefsizlerdir.
Yönetim kapılara bence işini doğru dürüst yapacak insanları koymalı.Eskişehirspor için çalışan ama işini namusuyla yapmıyan kapı görevlileri var.Amiyane tabirle '' Yedikleri kabın içine s...yarlar.'' Kendilerine ekmek veren Eskişehirspor'a ihanet ediyorlar.

çok doğru sölemişsin krdeşim
DiK DURUŞ NEFER !!!
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı murattan26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 06:11
bencede ne olursa olun maclara gelirken forma yada siyah kırmızı tişört veye gömlek giyilmeli aynı milan trübünleri gibi
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 08:56
Taraftarımız klasik bir şekilde günlük kıyafetleri ile geliyor maça.
Geçen ay görev nedeni ile İstanbul'da idim.Bağdat Cadddesinde hafata içi ve maç olmamasına rağmen insanlar formalarla dolaşıyor.Bu febeliler herhalde formalarla da yatıyorlar.!
Oysa stadımız herkese çok yakın,İst.a göre kıyaslandığında.Taraftarlarımızın formaları yoksa bile kırmızı tişört-etek-bluz-mont-kaşkol vb.kıyafetlerle maça gelmeleri görsel ve renk cümbüşü açısından harika olacaktır.

Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 10:56

Geçtiğimiz günlerde meydana gelen olayda Beşiktaş amigosunun ölümüyle sonuçlanan bedava bilet terörüyle ilgili konuşan, Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, "Bu işlerin temizlenmesi için yıllardır uğraşıyorum" dedi.

İstanbul'un üç büyük kulübünün başkanı, Beşiktaş amigosu Ferdi Arslan'ın bilet ve pankart kavgası sonucu öldürülmesi olayını değerlendirdi. Şeref tribününün girişindeki görevlilere "Eğer benim korumamda bilet yoksa onu bile içeri almayacaksınız" talimatını verdiği bilinen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Herhangi bir demeç vermek istemiyorum. Benim yolum belli. Bu işlerin temizlenmesi için yıllardır uğraşıyorum ve bu yolda kimseyi tanımam" dedi.

"BİLET VERSEM SORUN OLMAZ"
Yıldırım Demirören ise konuyla ilgili şunları söyledi: "Ortada adli olarak takip edilen bir olay varken açıklama yapmak istemiyorum. Tamamen adli bir olaydır ve şu an süreç devam ediyor. Kulüp olarak, zamanı gelince resmi bir açıklama yapacağız."

Galatasaray taraftarıyla son iki yıldır sıkıntı yaşayan Başkan Özhan Canaydın ise "Galatasaray'da yönetimin taraftara bilet vermesi gibi bir olay söz konusu olsa, taraftar ile benim aramdaki sorun yaşanır mı? Tablo ortada, hala bana "Bilet veriyor musunuz?" sorusu geliyor. Bilet versem bu sıkıntıyı yaşar mıyım?" dedi.

YAKALANMASI AN MESELESİ
Öte yandan İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, amigo cinayetinin katil zanlısı Alpay Ketenci için "Kent dışında. Çok yakında yakalayacağız" dedi.

Kaynak: Sabah

-Bütün klubler gerek bedava bilet gerekse biletsiz girişler konusunda sıkıntılı..
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 13:18
ÇOK ÖNEMLİ  NEDEN HALA ANLAMIYORSUNUZ ?

Taraftar olarak ilk önce ve kesinlikle yapmamız gereken şey,

Kimseye ve başka takımlara Küfür etmemek,özellikle toplu olarak.
Neden küfür ediliyor ? üç kuruş para verip giriyorlar dünyanın cezası geliyor hoşunuzamı gidiyor kulübe para cezası gelmesi ?

Küfür etmeyin diyenlere hakaret etmek,efelenmek çok mu marifet ? öylemi tatmin oluyorsunuz ? 
ES ES'i küfür etmeyenlerden daha çok sevdiğiniz için mi küfür ediyorsunuz ?
Kadının,kızın , ailece küçük çocukları ile maça gelenlerin yanında küfür edince ,hatta toplu edilmesi için uğraş verince dünyalar sizin mi oluyor ?
Oynana maçla alakası olmayan takımlara küfür edince boyunuz bir karış büyüdümü ?
Ne geçti elinize ? ES ES'e ne faydası oldu ? Eğer ES ES'e faydasının olacağını ispat edin 20 000 kişi küfür edelim o takımlara !!! ?

Daha öncede yazıldı çizildi bilmiyormusunuz Küfürün ACİZLİK olduğunu ?
Eğer ES ES'i böyle küfürle sevecek ve her maç Milyarlarla ceza gelmesine ön ayak olacaksanız bırakın sevmeyin kardeşim ?

İnsanın çok sevdiği birisine zarar vereceğini sanmıyorum , bilakis zarar vermek isteyenlerin önüne geçer,sevdiğini korur gözetir.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 13:23
ne dıyon sen ya 15 ytl bilet tamam mı bende küfüre karşıyım ama ben 15 lira vercem kulebe 2 milyar para cezası gelcek başkan cıkcak 2 milyar ceza geldi vayy napcaz diycek stada bağırmaya gelenlerin coğu öğrenci benim gibi ee onlar napsın 1 haftada 30 ytl para nerden bulsun bunun da cevabını vermelisin
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,467 saniyede hazırlanmıştır