eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 117118119120121 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 17:13
Alıntı yapılan esesli_oguz

Alıntı yapılan champions26

http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/croatia/rijeka_kantrida.shtml

Bizim Atatürk sahası Rijeka nın stadından kat kat güzel.Vucko gelirse defansımız çok sağlam olacak.

o nasıl bi stadtır öle ya
deniz kıyıs orman ve dagların içinde :D

zonguldağın stadı gibi.dağa taşa tribün yapmışlar:)
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 17:35
Alıntı yapılan şimşek65

göztepeli sergio u ege tv sayesinde birkaç kez izledim.oldukça iyi bir tekniğe sahip ve genç olması avantaj.bu yıl direk süper ligte oynarmı bilemem ama enazından alınıp 1.lige kiralanırsa bu yıl olmasa bile gelecek yıl için iyi bir yatırım olur kanısındayım.ayrıca bakarsınız bu yıl bile bize iyi bir yedek olabilir bence.
ben 2 kez eskişehirde çıplak gözle izledim.Brezilyalı olmasından başka hiç bir özelliği yok diğer amatör futbolculardan.ayrıca bir alt ligde oynatılmıyor biliyorum yabancı futbolcuların.umarım sadece laftırConfused Eğer gerçekten düşünülyorsa yabancı almak için bir yabancı transferi olur kanaatimce...
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 17:39
Sergio'yu ben de çıplak gözle izledim. 3. ligden yukarı liglerin hiçbirinde oynayamaz. Gündeme gelmesi dahi şaşırtıcı.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 17:42
Ben tvden ve çıplak gözlede izledim.Süper ligde hayatta iş yapmaz.Sadece kontejyanı doldurmuş oluruz.Defans ve forvet yabancı ağırlıklı olacak galiba...Haber yapmak için yapmışlardır inşallah
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 18:32
Bu takıma forvet şart ama bu Sergio gibi sıradan  biri değil hızlı ve son vuruş ustası bir forvet olmalı.Laf olsun diye yabancı almamalıyız umarım bu haber sallamadır illa alacaklarsa alıp Bank Asya'dan bir takıma kiralasınlar. Ayrıca Oğuz Sabankay dışında orta alana takviye yapılmadı Süper Lig'de rahat bir sezon geçirmek istiyorsak kendini kanıtlamış kaliteli 3 tane orta saha oyuncusu almalıyız.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 19:06

Eskişehirspor gümbür gümbür

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, ''Aslan gibi sahaya yüreğini koyacak, mücadele edecek bir takım kuruyoruz'' dedi.
Ünal, gazetecilere yaptığı açıklamada, iyi bir takım oluşturduklarını, Eskişehirspor'un Türkiye Kupası'nda oynayacağına inandıklarını söyledi.

Hırvatistan'da futbol oynayan Luka Vucko ile anlaştıklarını ifade eden Ünal, şöyle konuştu: ''Vucko, Pazartesi günü Eskişehir'de olacak. Bizim için çok önemli transferi gerçekleştirdik.

Birçok takımın peşinde olduğu bir oyuncuydu. 24 yaşında, 1.96 boyunda olan Vucko, savunma oyuncusu ve stoper. Kafa toplarına çok hakim, ayağını çok iyi kullanabilen bir oyuncu.
Üç yıllığına Eskişehirspor'lu oldu. Nadareviç ile Vucko'yu yan yana oynatacağız. Kaleci Ivesa ile Luko Vucko ve Nadareviç'i Hırvat Ligi'nden transfer ettik.
Hırvat Ligi'nin en iyi oyuncuları arasındalar.
Bonservis bedeli kulübe biraz ağır oldu ama ne yapalım. İyi oyuncu almak için mecburen kulübe bir şeyler ödüyorsunuz.''
Kayserispor'lu orta saha oyuncusu Kamber'in kendisi ile anlaştıklarını ancak bonservisinde problem yaşadıklarını anlatan Ünal, şunları kaydetti:

''Kayserispor bonservis konusunda çok sıkı pazarlık yapıyor. Başkanları ile görüşüyorum. Bu transferi de gerçekleştirmek istiyoruz. Kasımpaşaspor'danÖzgür, Gençlerbirliği'nden Mehmet Çakır, Fenerbahçe'den Selçuk ve Can Arat, Beşiktaş'tan Fahri gibi isimlerin yanı sıra Faslı bir oyuncu ile de görüşüyoruz. Çok iyi bir takım kurduk.

Hedefimiz Eskişehirspor'u Türkiye Kupası'nda oynatmak. Aslan gibi sahaya yüreğini koyacak, mücadele edecek bir takım kuruyoruz.''

Vucko ile anlaşılmış pazartesi geliyormuş şehire.Hayırlı olsun defansı sağlama aldık gibi gözüküyor.Nadravic ve Vucko umarım iyi bir ikili olurlar.
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 20:17
"Hedefimiz Eskişehirspor'u Türkiye Kupası'nda oynatmak"
Bu cümleye takıldım ben..
Yukarı
freedom86 Liste gör
Yazar

Hüseyin T.
Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 20:20
Alıntı yapılan ahmet26dt

"Hedefimiz Eskişehirspor'u Türkiye Kupası'nda oynatmak"
Bu cümleye takıldım ben..
Ben o zaman iyimser bir yorum yapayım bu sene kuracağımız takım ligde kalacak ama ilk 4 e girmesi ilk sezonda biraz zor olduğundan türkiye kupasında final oynamak ve UEFA kupasında mücadele etmek istiyoruz gibisinden birşey olabilir:) 
Beyaz Yakayız, Münferit şekilde yollardayız...
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 20:24
beyler biraz kamber hakkında bilgi verir misin isim olarak duydum ama izlemedim takımımıza yararlı olabilir mi sizce
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 20:27
Alıntı yapılan eskan

Alıntı yapılan esesli_oguz

Alıntı yapılan champions26

http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/croatia/rijeka_kantrida.shtml

Bizim Atatürk sahası Rijeka nın stadından kat kat güzel.Vucko gelirse defansımız çok sağlam olacak.

o nasıl bi stadtır öle ya
deniz kıyıs orman ve dagların içinde :D

zonguldağın stadı gibi.dağa taşa tribün yapmışlar:)

Bizim Trabzondaki Sebat stadıydı galiba oda böyle birşey..Denizin hemen yanında.Topa sağlam vurdun mu denize gidiyor top.LOL
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 117118119120121 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır