eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
Online Durum: Offline
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2008 saat 15:01

aslında sol omuzdan sağ bele gelecek şekilde(river tarzı) büyük şimşekli daha hoş olur

Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_-sarı-_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2008 saat 15:16
Alıntı yapılan must-ang

aslında sol omuzdan sağ bele gelecek şekilde(river tarzı) büyük şimşekli daha hoş olur

valla şimşek olsunda isterse şorta kadar olsun Big%20smile
güvensoy istifa
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2008 saat 17:03

Takımın bu sene giyeceği forma ve diğer malzemeler için yine Nıke ile anlaşılmış.

Nıke yeni forma dizaynı üzerinde çalışıyormuş.
3 tip forma olacakmış.
Klasik kırmızı-siyah çubuklu,
beyaz zeminli,
kırmızı yada siyah zeminli olmak üzere.
Çetintaş'ların küçüğü siyah zemin üzerine kırmızı şimşekli bir çalışma
yapılmasını istemiş.
İnşallah güzel bir şeyler olur.
Yukarı
ogü es es Liste gör
Yazar

Şahin
Yer: Eskişehir
  Alıntı ogü es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2008 saat 17:21
Nıke'ın kırmızı rengi vişne rengi gibi.
Daha kan kırmızısı olmalı.
Birde yeni orjinallikler bulsunlar.Düz beyaz formada gögüs de kırmızı-siyah ince iki şerit olabilir.(Rusya'nın forması gibi) 
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 22:33

evet formamızdakı KIRMIZI daha albenisi olan bir tonda seçilmeli gerek türkiyede gerek dünyada böyle değişiklikler yapılıyor. ASLINDA BU DEĞİŞİKLİK BİLE DEĞİL SADECE KIRMIZIYI DAHA CANLI DAHA DİKKAT CEKEN DAHA GÖZE BATAN ALBENİSİ OLAN BİR TONDA SEÇMELİYİZ OLAY BU KADAR

SİZE ÖRNEK OLARAK BİR RESİM KOYMAK İSTERDİM. BENDE HEM ORJİNAL MİLAN HEM ORJİNAL ESES FORMASI VAR FOTOLARDA BİLE MİLAN FORMASININ KIRMIZISININ PARLAKLIĞI TON FARKI ORTADA ... DEVİR İMAJ DEVRİ BİZDE BİR DEVİR YAPALIM ARTIK

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 16:09
Yeni sezon formaları ne zaman çıkacak bir bilgisi olan varmı?
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 16:19
Evet bencede kırmızı daha canlı olmalı hiç dikkat çekmiyo bordo gibi yapıyolar nerdeyse.Birde şimşek olsa ne süper olur ama xD
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 16:24
Hayalimdeki forma hep bu.Kırmızı siyah olduğunu düşünün.

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
gyannes Liste gör
Yazar

Cihan
Yer: Turkey
  Alıntı gyannes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 16:38

Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan gyannes

es store un yerini değiştireceklerdi var mı bi gelişme?adamakıllı bi dükkan yapılması lazım,mümkünse de içi dolu olsun,geçen sene anahtarlık bile yoktu....1 ay boyunca her hafta uğradım her seferinde yok dediler...illa forma veya polar mı almak lazım?
  hocam esstore denen yer bizden tamamen ayrı istanbul takımlarının formalarını satan bi yerdir o da hamamyolundadır. taraftar ürünlerimizin satıldığımı mağaza tektir stadın arkasında olan yer ama seneye çetintaşlarla beraber belki onların faaliyet gösterdiği yerlerde ürünlerimizi bulabiliriz.

yok ben stadın önündekine es store diyorum öle takılmış dilimeSmilebir yerde okumuştum sanki, dükkan için gençlik ve spor müdürlüğünden izin aldık tarzı bir haber...tam olarak hatırlamıyorum ama şimdiki gibi kulübe değil de gerçek bir dükkana taşınacağını söylüyordu haber...

Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 17:10
Valla adam gibi bi yer yapsınlar artık aradığımızı bulabilelim en azından ayrıca internet yoluylada satılması çok güzel olur gurbetteki ESES'lilerinde büyük desteği olur böyle bişey olursa ki bende Temmuzda taşınıyorum maalesef mecburen bu yüzdende çok istiyorum internet yoluyla satış yapılmasını.Çok üzüntülüyüm ama İstanbul'daki maçlarda orda olacağım.
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır