eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 107108109110111 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 05:33
inşallah alınan ve alınacak olan futbolcular başarılı olurlar,tek temenihimiz bu,ama adı geçen ve transfer edilen futbolcular bir eskişehirsporlu olarak beni hiç tatmin etmiyor,inşallah ben yanilırım,yanlış anlaşılmak istemem ama şuana kadar alınanların bu ligte devamlı oynayan futbolcular değil,ya yedek kalmışlar yada fazla forma şansı bulamamışlar,elbette kaşar futbolcuya karşıyım,ama bu ligin ağırlığını kaldıracak futbolcular da transfer etmek lazım,iç transferde anlaşılan futbolcularımız bank asya da kendilerini ıspatlamışlardır,fakat yanlış hatırlamıyorsam hiç birinin süper lig deneyimi yok,onlara buligin ağırlığını anlatacak yani abilik yapacak 1-2 futbolcu da almamız şart gibi görünüyor,iç transferler ve yeni gelenleri,gündemde adı geçenleri şöyle birleştirdiğimiz zaman sonuç hiç açıcı değil,en azından zafer ve ulaş kalmalılardı,yedekte yada tribünde bulunsalar bile,hafta içi antremanlarda tecrübeleriyle takım arkadaşlarınına moral ve motivasyon verebilirlerdi,yönetimin eksiklerinden biride bu bence tamam koşan ve arzulu transfer yapılacak fakat birazda teknik heyetin dışında takıma moral verecek bu şehri bilen,eskişehirsporumuzun büyüklüğünü anlatacak tecrübeli futbolcularda şart bularda ZAFER VE ULAŞ OLABİLİRLERDİ,valla tekrar söylüyorum dış transferler ve gündemdekiler beni hiç tatmin etmiyor,onların yeteneklerinden ve futbolculukların kaynaklanmıyor tatminsizliği,sadece ve sadece süper lig deneyimlerinin olmayışı veya az oluşu
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
26murat26 Liste gör
Yeni Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 07:45
Alıntı yapılan mak

Emre Karaman'ın yetiştirme ücreti 200.000 Euro... Çok fazla miktar....

Emre karaman ın yetiştirme ücreti 182 bin euro ama kulübü onun için 300 bin YTL istiyor.Yani indirim yapıyor.Aynı indirimi Bursaspora verdikleri Emrah kiraza da yaptılar.Onu da 300 bin YTL yeverdiler
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Bozüyük .!
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 08:14
Bütün transferlerimiz EsEs'imize hayırlı uğurlu olacak Allahın izninle,birde şu günler geçse 22 Ağustos bi gelsede sezon başlasa yemin ediyorum tribünü ve deplasmanları özledim ya !!!
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 11:02
süper ligi heyecanla bekliyorum artık...........
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 11:18
Wissem El Bekri;Rıza Hoca'nın Tunus'ta izlemeye gittiği oyuncu olabilir.24 yaşında defans oyuncusu.Tunus Milli takımında ve Tunus takımlarından Espérance Sportive de Tunis takımında oynuyor.Bence takımımıza düşünülen oyuncu olabilir.Geçen sene 22 maç oynamış golü yok.Değişik saç stilleri olan birisi
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 11:27
Bir diğer muhtemel ve benim Bekri'ye göre tercih edeceğim isim Fateh Gharbi.Tunus milli takımının daha as üyesi.Burundi karşısındaki 2010 elemlerinin iki maçında da oynamış CS Sfaxien takımında oynuyor.25 yaşında defans oyuncusu.Aşağıdaki resimdeki 15 numaralı oyuncu.İnşallah takımımız için en iyi yapılabilecek transfer yapılır
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 12:10
berkant göktan, bayern münchen altyapısında yetişti ve bu takımda oynadı. sonra galatasaray ve beşiktaş'ta oynadı ama istenileni veremedi.

sonra almanya 2. liginde oynamaya başladı ve 1860 münchen'de eski günlerine dönüş sinyalleri verdi.

berkant göktan iyi bir oyuncu ama iyi oynaması için uygun bir ortam lazım. iyi bir ortam hazırlayabileceksek berkant alınabilir.  
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 12:21

Baki Mercimek Ankaraspor'da...

Ankaraspor, Beşiktaş’ın gelecek sezon kadrosunda düşünmediği Baki Mercimek ile anlaşmaya vardı.
         Başkent ekibi, siyah-beyazlı kulübün sözleşme yenilemediği 26 yaşındaki savunma oyuncusuyla yaptığı görüşmelerin ardından 2 yıllık anlaşma sağladı.
         Daha önce Gençlerbirliği forması da giyen Baki Mercimek, Beşiktaş’ta geçen sezon 7 sarı ve 1 kırmızı kart gördü.

bi dertten daha kurtulduk, kulübümüze hayırlı olsun

Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 12:24
dinamo bükreşin golcü oyuncusu daniel dancilescu  bizim gol sorunumuzu fazlasıyla çözer. 1976 doğumlu olduğu için bonservisi de sorun olmaz.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
ghost26 Liste gör
Yeni Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 12:47

şimdiye kadar yapılan transferler olumlu gibi görünüyor hepsi takımımza hayırlı olsun aşagıdaki linkten kendi hazırladgım duvar kağıdını indirebilirsiniz,

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 107108109110111 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır