eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ahmet Sağlam

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 24>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 21:26
Transferimiz Ahmet camiamıza hayırlı olsun.Savunma oyuncusu diye geçiyor internette araştırdığıma göre ama daha detaylı bilgiye ulaşamadım.

Bu arada başlık yanlış yere açılmış .
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 21:33
Alıntı yapılan ES_Kadir

Transferimiz Ahmet camiamıza hayırlı olsun.Savunma oyuncusu diye geçiyor internette araştırdığıma göre ama daha detaylı bilgiye ulaşamadım.

Bu arada başlık yanlış yere açılmış .

Bu sıralar sadece bu başlık ile ilgili değil.Çağıl Abi'de bir durgunluk varSleepy
Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 21:35
Alıntı yapılan rakyuz

Hayırlı olsun diyeceğiz ama ?????

Haber kaynağı asssadza (Kerem)değil beklemekte fayda var.

Ben kesin ve netlik kazanmadan herhangi bir transfer haberi eklemiyorum.Çünkü futbol piyasasında  resmi imza atılana kadar neler neler dönüyor.Ahmet'in transfer edilebilme ihtimali zaten 2 gündür medyada yazılıp çiziliyor.Milli İrade gazetesi erken baskıya girdiği için imza atıldı gibi lanse etmiş.

Ajansspor Basın Sözcüsü Rıza Zeydan'ın ağzından yazmış.Bu haber için demiyorum ama kişilerin söylemedikleri şeylerde basın organlarında çıkabiliyor.Yoksa o haberlere göre şimdiye kadar Rivaldo,Hakan Şükür,Hasan Şaş gibi isimleride almıştık çoktan. Big%20smile

Sonuçta  Ahmet daha imza atmamıştır ama prensipte anlaşılmış,kuvvetle muhtemel bizim topçumuz olacaktır.

Bu arada izleyen ve futbolu bile otoritelerden duyduğum kadarıyla 50 metre taç atabilen,kuvvetli şutları olan,gelecek vaat eden bir futbolcuymuşWink

Bir yaşam biçimidir Es Es...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 21:45
Kerem abi mevkisi tam olarak ne bu futbolcunun ?
Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 21:49
Defans ve iki ayağınıda çok iyi kullabildiğini duydum.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 21:50
Hayrlı ugurlu olsun hosgeldın ahmet kardeşim umarım bu forma altında güzel işler yaparsın.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 21:50
Alıntı yapılan huso_26

Bu sıralar sadece bu başlık ile ilgili değil.Çağıl Abi'de bir durgunluk varSleepy

Çağıl kapsama alanı dışında LOL,bir sezonun yorgunluğunu atıyor şu an.
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 21:55
Bu tarz genç futbolcuların transferleri bizim ileriye dönük planlarımızın olduğunun habercisi gibi.1995 yılında genç futbolcularımızı gönderip yerine mücade gücünü sadece para için kullanan adamları doldurmuştuk kadroya,tabi bu hatayı 12 yıl ile ödedik.

İnşallah resmi imza atılır ve geleceğimizi kurtarmış oluruz.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Yer: Turkey
  Alıntı neferozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 21:57
Alıntı yapılan sz

İçim sinmedi ama hayırlı olur inşallah. Hep genç almakla olmaz ama sanırım. Tecrübeli 1 veya 2 kişi alınmalı diye düşünüyorum.Disapprove

bu kafayla siz yönetim kakayıda getirse .oktan der karşı çıkarsınız. tecrübeli getirilir kaşar dersiniz genç getirilir olmadı dersiniz. siz ne istersiniz?

Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Yer: Turkey
  Alıntı neferozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 21:58
bu arada transferimiz hayırlı olsun inşallah Eskişehirsporumuzu milli takımlarda temsil etme şerefine ulaşır yeni arkadaşımız
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 24>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,480 saniyede hazırlanmıştır