eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 13:56
Alıntı yapılan tankçı baççavuşş

alpay özalan mı????   allah size akıl fikir versin  :((
Daha öncede ifade ettim.. Alpay'dan bu saatten sonra çok güzel kars kaşarı olur.. Başka bir işe yaramaz..
Her Zaman ESES
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 13:57
tam cacık yapacaktık,alpay iyi gelir üstüne.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
ICEBERG Liste gör
Yazar

Aykut
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 14:03
Yönetim cristiano ronaldoyu getirse burada ortalığı bulandırmaya çalışan 3-5 arkadaş ondada bir sorun bulurlar arkadaşlar bırakın bu işleri artık biz istediğimiz oyuncuyu alacak ekonomik duruma sahip değiliz ve açıkcası oyuncuların bizi tercih etmesi içinde çok sebep yok süper lige yeni çıktık her oyuncuyu öyle kolay kolay alamayız .. uykudan uyanmanın ve gerçekleri görmenin zamanı geldi Kendimizi hala 40 yıl önceki sevilla maçı ile avutuyoruz uyananın artık geçmiş mazide kaldı önümüze bakmalıyız kimse çıkıp burası forum kardeşim tartışıyoruz demesin bu bir tartışma değil halil ünal yönetimini karalamadır ....
Transferdeki en büyük sıkıntı alenen görünen ekonomik sıkıntı kasamızda paramızın olmaması oradan buradan gelecek gelirlere bakıyoruz ki takımı baştan başa değiştirmekde çok fazla bir meblağ gerektiriyor hala taraftarımız ferhata takılmış herkes ferhat es es sevdalısı bilmem ne diyor hiç kimse bu adam ne kadar para istiyor ne kadar alıyor demiyor ...Dün sözleşme imzalanan oğuz'u neredeyse bütün süper lig takımları istiyordu biz aldık yönetimi kutlamamız gerekirken eleştiriyoruz neymiş efendim kiralıkmış bizans takımına oyuncu yetiştirmekmiş bir sürü mazeret  o zaman bizim gençleri vereceğimiz bozüyükte enayi niye bize oyuncu yetiştirsinki ...
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 14:12
Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan 26-eses-26

Yıldızlardan biri gelecek

Eskişehirspor’da şehri havaya sokacak bir yıldız futbolcunun alınması yönündeki ısrarlar sonunda, yönetim Galatasaraylı Hasan Şaş veya Köln’de oynayan Milli futbolcu Alpay Özalan’dan birini transfer etmeyi planlıyor.

ŞEHİR YILDIZ İSTİYOR
Eskişehirspor’da yıldız bir futbolcunun eksikliği hissedilirken, geçtiğimiz sezon Sergen Yalçın’ın transferi büyük sükse yapmıştı. Bu sezon da aynı şekilde bir yıldız futbolcu seyretmek isteyen şehir bu yönde yönetime baskısını iyice arttırdı. Yönetimin de bu fikre sıcak baktığı ve kombinelerin satışını da etkileyecek bir yıldız futbolcu transfer etmeyi planlıyor.
İKİSİNDEN BİRİSİ OLABİLİR
Önceki gün Hasan Şaş’ı Eskişehir’de görenlerin ardından Hasan Şaş Eskişehirspor’a mı geliyor haberleri yayılırken, bu ismin doğruluk payının yüksek olduğu ortaya atıldı. Ayrıca Türkiye’de futbol yaşantısına devam etmek isteyen ve en son Köln takımında oynayan Alpay Özalan için de Teknik Direktör Rıza Çalımbay olur raporu verirken, bu iki isimden birinin Eskişehirspor’a geleceği öğrenildi.

Sonhaber Gazetesi
24.06.2008

Bu haberi yapan gazeteciye sormak istiyorum: Bu baskıyı kim, ne zaman yapmış? Şehir yıldız istiyormuş, biz başka şehirde mi yaşıyoruz da haberimiz yok acaba bu istekten? Bu taraftar kombine fiyatları konusunda, FB'li Gültekin Güvensoy'un istifası konusunda bas bas bağırıyor, neden taraftarın sesine kulak vermiyorsunuz? Taraftarın bu isteklerini neden yazmıyorsunuz? Yerel gazete zaten almıyordum, bundan sonra da almam.

Eğer yönetim Alpay'ı transfer ederse, hatalar zincirine bir halka daha ekler. Bize yıldız değil, iş yapacak futbolcu gerekli.
arkadaşım çok haklısın yerel gazetelerimiz sadec sayfa doldurmak adına asılsız ve gereksiz haber yapıyor benimde canım çok sıkılıyor bu haberlere ama ya gazete almayacağız ya da böyle tepkiş vererek onlara gazeteciliği öğreteceğiz
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 14:14
Alıntı yapılan EsEs

Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan 26-eses-26

Yıldızlardan biri gelecek

Eskişehirspor’da şehri havaya sokacak bir yıldız futbolcunun alınması yönündeki ısrarlar sonunda, yönetim Galatasaraylı Hasan Şaş veya Köln’de oynayan Milli futbolcu Alpay Özalan’dan birini transfer etmeyi planlıyor.

ŞEHİR YILDIZ İSTİYOR
Eskişehirspor’da yıldız bir futbolcunun eksikliği hissedilirken, geçtiğimiz sezon Sergen Yalçın’ın transferi büyük sükse yapmıştı. Bu sezon da aynı şekilde bir yıldız futbolcu seyretmek isteyen şehir bu yönde yönetime baskısını iyice arttırdı. Yönetimin de bu fikre sıcak baktığı ve kombinelerin satışını da etkileyecek bir yıldız futbolcu transfer etmeyi planlıyor.
İKİSİNDEN BİRİSİ OLABİLİR
Önceki gün Hasan Şaş’ı Eskişehir’de görenlerin ardından Hasan Şaş Eskişehirspor’a mı geliyor haberleri yayılırken, bu ismin doğruluk payının yüksek olduğu ortaya atıldı. Ayrıca Türkiye’de futbol yaşantısına devam etmek isteyen ve en son Köln takımında oynayan Alpay Özalan için de Teknik Direktör Rıza Çalımbay olur raporu verirken, bu iki isimden birinin Eskişehirspor’a geleceği öğrenildi.

Sonhaber Gazetesi
24.06.2008

Bu haberi yapan gazeteciye sormak istiyorum: Bu baskıyı kim, ne zaman yapmış? Şehir yıldız istiyormuş, biz başka şehirde mi yaşıyoruz da haberimiz yok acaba bu istekten? Bu taraftar kombine fiyatları konusunda, FB'li Gültekin Güvensoy'un istifası konusunda bas bas bağırıyor, neden taraftarın sesine kulak vermiyorsunuz? Taraftarın bu isteklerini neden yazmıyorsunuz? Yerel gazete zaten almıyordum, bundan sonra da almam.

Eğer yönetim Alpay'ı transfer ederse, hatalar zincirine bir halka daha ekler. Bize yıldız değil, iş yapacak futbolcu gerekli.
arkadaşım çok haklısın yerel gazetelerimiz sadec sayfa doldurmak adına asılsız ve gereksiz haber yapıyor benimde canım çok sıkılıyor bu haberlere ama ya gazete almayacağız ya da böyle tepki vererek onlara gazeteciliği öğreteceğiz.
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 14:14
Rıza Hoca 1 senedir oyuncu izliyorum diyordu,bu oyuncular daha kötü liglerde oynayan ve Türkiye'yi terih edebilecek oyuncular dedi,bekliyoruz en son nasıl sonuçlanacak transferler.Ben Boşnak,Hırvat,Romen ve Polonya Ligleri'nde böyle çok oyuncu var diye biliyorum.Ayrıca Süper Lig'in çoğu takımı alt liglerden genç oyuncu alıyor biz ise bekliyoruz.Okan Buruk'u almak istedik neyseki kaptılar,bana kalırsa yönetimin aklında daima tecrübelilerle gençleri kaynaştırma düşüncesi var.Bekliyoruz.Tabii ki hep genç olmaz,ama alt liglerde çok kaliteli isimler var onlarla da anlaşılsın diyorum.İsim bile veriyorum ERHAN KAYAR
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 14:20
Yaw Ne Kadar Çabuk İnanıyorsunuz Bu Medyanın Yaptığı Haberlere Rivaldo Dendi Geldi mi Yönetimin O Kadar Salak Olduğuna İnanmıyorum Sakarya Gazetesindeki Haberlerdeki İsimler Gerçekten Transfer İçin Güzel İsimler
Yukarı
Altes_reisyy Liste gör
Yazar

Yasin Yılmaz
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 14:53

Gençlerbirliği Kulübü TRANSFERLERLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Gençlerbirliği Kulübü Genel Menajeri Cem Onuk, yönetim ve teknik heyet olarak bu yıl kadrolarındaki oyuncuları satmama kararı aldıklarını söyledi. Eskişehirspor'un El Saka ve Mehmet Çakır ile ilgilendiğinin hatırlatılması üzerine Onuk, "Hiçbir oyuncuyu vermiyoruz. Bu konudaki tavrımızı koyduk. Mehmet Çakır'ın kafası karışık. Şu an tatilde, gelince görüşeceğiz" diye konuştu.

Kahpe Bizans
Anti istanbul
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 14:57
Alıntı yapılan ICEBERG

Yönetim cristiano ronaldoyu getirse burada ortalığı bulandırmaya çalışan 3-5 arkadaş ondada bir sorun bulurlar arkadaşlar bırakın bu işleri artık biz istediğimiz oyuncuyu alacak ekonomik duruma sahip değiliz ve açıkcası oyuncuların bizi tercih etmesi içinde çok sebep yok süper lige yeni çıktık her oyuncuyu öyle kolay kolay alamayız .. uykudan uyanmanın ve gerçekleri görmenin zamanı geldi Kendimizi hala 40 yıl önceki sevilla maçı ile avutuyoruz uyananın artık geçmiş mazide kaldı önümüze bakmalıyız kimse çıkıp burası forum kardeşim tartışıyoruz demesin bu bir tartışma değil halil ünal yönetimini karalamadır ....
Transferdeki en büyük sıkıntı alenen görünen ekonomik sıkıntı kasamızda paramızın olmaması oradan buradan gelecek gelirlere bakıyoruz ki takımı baştan başa değiştirmekde çok fazla bir meblağ gerektiriyor hala taraftarımız ferhata takılmış herkes ferhat es es sevdalısı bilmem ne diyor hiç kimse bu adam ne kadar para istiyor ne kadar alıyor demiyor ...Dün sözleşme imzalanan oğuz'u neredeyse bütün süper lig takımları istiyordu biz aldık yönetimi kutlamamız gerekirken eleştiriyoruz neymiş efendim kiralıkmış bizans takımına oyuncu yetiştirmekmiş bir sürü mazeret  o zaman bizim gençleri vereceğimiz bozüyükte enayi niye bize oyuncu yetiştirsinki ...
yanlış biz şuna karşıyız reanolda bile olsa dengeleri bozacak alınmasın deriz biz kralık ouyuncu alınmasına karşıyız zaten kadroda üç genç oynatma hakkaına sahibiz yazık hem alt yapı diyecegiz hemde tutup istanbul tekeline alt yapılık yapacagız bizim büyük takım sak büğyük takım olma iddasındaysak bırakalım bir başkası alsaın sezon başınad on taranfer bu takıma yeterli olur dedik bunu söylerken bazı oyuncuların yeterli olacagın söyleyerek ve hesaplayarak dedik on diye sen tutar bu oyuncu sayını 15 yaparsan tabiki doğal olarak kalite düşecektir  ersin ferhat gönderirsen yerine iki adam almak zorundasın bozüyüklüler enayimi bizim için oyuncu yetiştirecek demişsin evet damlar enayi degil ama en az senin ve benim kadar esesli ler ve buyüzden bize destek olabilmek için ellerinden geleni yapmaya çalışacakları düşünüyorum çünkü kendilerini eskişehir in bir parçası olarak görmekteler mali kriz durumunda taraftarın gücü bellidir vyönetiminde burada sararı etisi şehrin ileri gelenleri b b b . o b b . t b b karşılık gözetmeksizin esesin bayragının altında toplanmalı eger kendilerini eskişehirli sayıyor ve şehirlerini seviyorlarsa
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 15:00
şehir yıldız falan istemiyor kaliteli futbolcu getirin biz taraftar olarak onları zaten yıldız yaparız yeter ki güzel kadro kurun o bize yeter
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır