eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
murat26es Liste gör
Yeni Yazar

murat
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 11:46
Alıntı yapılan Malikan

Yuh yani. Öyle yorumlar okudum ki sanki İstanbul Yunan, Bulgar şehri falan. Ne o Bizans mizans naraları yaw. İstanbul bizim parçamız. O şehri almak için ne canlar harcandı. Bırakın artık yok Anadolu'ydu yok Bizans'tı ayaklarını. Ne Bizans'ı yaw. Töbe töbe. Sinir katsayım tavan yaptı valla. Saçmalamayın.

Bunu heryerde açıklıyoruz nedense anlamak istemeyenler çıkıyor. İstanbula bizans diyen yok o 3 ezik takım bizans toumudur.
TÜRK'SEN ÖĞÜN DEĞİLSEN İTAAT ET
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 11:53
   Konu yine şişmiş...
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 12:05
3 güdüklere bizans diyoruz arkadaşım kaç yıldır böyledir bu kadar sinirlenmenede gerek yok
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 12:11

Görmek İstediğim oyunculara da resmini haberleri koydum ERHAN KAYAR bu takıma yakışır

Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 12:28
Ne üst sıraları zorlaması? Bakalım bütçe tutmazsa, futbolcu paralarını ödeyemezsek, halimiz ne olur, görürüz o zaman.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 12:28
sağ beke transfer düşünülmüyormu acaba?
kayseriden kamber dolaşıyor alınırsa iyi olur.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 12:32
“Es-Es’e patlama yapmaya geldim” 
25 Haziran 2008 Çarşamba 

Eskişehirspor Galatasaray’ın genç oyuncusu Oğuz’u 1 yıllığına kiralayarak imza attırdı. İmza töreninde konuşan Oğuz ”Patlamaya yapmaya geldim” dedi.
Dış transfer çalışmalarını sürdüren Kırmızı şimşekler Akhisar’da yetişen, ve 4 sezondun Galatasaray’da olan ve geçtiğimiz yıl Manisa Vestel’de kiralık oynayan 21 yaşındaki genç oyuncu Oğuz ile kiralık olarak anlaştı. Eskişehirspor’la sözleşme imzalayan Oğuz Sabankay "Öncelikle Eskişehirspor’la anlaştığım için çok mutluyum. Burada beklentiler var. Bende bu beklentilere cevap vermek zorundayım. Eskişehirspor forması ile patlama yapacağım" dedi.
Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, tesislerdeki imza töreninde yaptığı konuşmada, efsane Es-Es’in Süper Lige döndüğünü hatırlatarak, Eskişehirspor’un büyük başarılara imza atan bir kulüp olduğunu kaydetti.
Genç bir kadro kurmak istediklerini anlatan Ünal, şöyle konuştu: ’’Oğuz, dünya yıldızı olacak bir futbolcu. Oğuz’un kiralamamızda emeği geçen Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ve Genel Menajer Adnan Sezgin’e teşekkür ediyorum. Oğuz, Eskişehirspor’un büyüklüğünü bilerek geldi. Büyük bir yetenek, sahaya yüreğini koyarak oynayacak bir futbolcu. Oğuz’un uzun yıllar Eskişehirspor’a yararlı olması için Adnan Polat ve Adnan Sezgin ile görüşeceğim. Eskişehirspor’un hedefi ligin üst sıralarıdır. Süper Lig’de yarışacak bir Eskişehirspor kurmayı hedefliyoruz. İyi bir hazırlığın ardından lige iyi bir şekilde başlayacağız.’’ dedi.
Öte yandan eskişehirspor’da transfer çalışmaları sürüyor. Yönetim ismini gizli tuttuğu futbolcular ile görüşüyor. Gençlerbirliğinden Mehmet Çakır ve Kayserispor’lu Kamber’in de hafta sonuna kadar imza atması bekleniyor
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 12:33
Alıntı yapılan 26-eses-26

Yıldızlardan biri gelecek

Eskişehirspor’da şehri havaya sokacak bir yıldız futbolcunun alınması yönündeki ısrarlar sonunda, yönetim Galatasaraylı Hasan Şaş veya Köln’de oynayan Milli futbolcu Alpay Özalan’dan birini transfer etmeyi planlıyor.

ŞEHİR YILDIZ İSTİYOR
Eskişehirspor’da yıldız bir futbolcunun eksikliği hissedilirken, geçtiğimiz sezon Sergen Yalçın’ın transferi büyük sükse yapmıştı. Bu sezon da aynı şekilde bir yıldız futbolcu seyretmek isteyen şehir bu yönde yönetime baskısını iyice arttırdı. Yönetimin de bu fikre sıcak baktığı ve kombinelerin satışını da etkileyecek bir yıldız futbolcu transfer etmeyi planlıyor.
İKİSİNDEN BİRİSİ OLABİLİR
Önceki gün Hasan Şaş’ı Eskişehir’de görenlerin ardından Hasan Şaş Eskişehirspor’a mı geliyor haberleri yayılırken, bu ismin doğruluk payının yüksek olduğu ortaya atıldı. Ayrıca Türkiye’de futbol yaşantısına devam etmek isteyen ve en son Köln takımında oynayan Alpay Özalan için de Teknik Direktör Rıza Çalımbay olur raporu verirken, bu iki isimden birinin Eskişehirspor’a geleceği öğrenildi.

Sonhaber Gazetesi
24.06.2008

Bu haberi yapan gazeteciye sormak istiyorum: Bu baskıyı kim, ne zaman yapmış? Şehir yıldız istiyormuş, biz başka şehirde mi yaşıyoruz da haberimiz yok acaba bu istekten? Bu taraftar kombine fiyatları konusunda, FB'li Gültekin Güvensoy'un istifası konusunda bas bas bağırıyor, neden taraftarın sesine kulak vermiyorsunuz? Taraftarın bu isteklerini neden yazmıyorsunuz? Yerel gazete zaten almıyordum, bundan sonra da almam.

Eğer yönetim Alpay'ı transfer ederse, hatalar zincirine bir halka daha ekler. Bize yıldız değil, iş yapacak futbolcu gerekli.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 13:34
Vanje İvessa Haberlerinin Yönetim Hedef mi Şaşırtıyor Şeklinde Yorumladık...

Aslında bu haberler bence Şaşırtma Haberleri

Yönetim Bu Oyuncuları Zaten almaz Bunun Bilincindeler.

Kulubumuzun İmajına ve Yapısına Ters Gelmeyecek Bir Yıldız Alınacaktır.
Yukarı
tankçı baççavuşş Liste gör
Deneyimli Yazar

MUSTAFA KARAMAN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 13:39
alpay özalan mı????   allah size akıl fikir versin  :((
HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES    Mustafa KARAMAN / EDİRNE                 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör