eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Oğuz Sabankay

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 35>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı jeff lebowski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 09:09
ayrıca zannedersem genc arkadasımızda az cok burda kendisi hakkında yazılanları okuyordur. niye hevesini kırıyoruz ki. biraz destek olsak onun da icine es es sevgisi aşılarız, o zaman hep istediğiniz gibi es es icin cırpınan futbolcularla oynamıs oluruz. adam kiralık geldi diye edilmedik laf kalmadı. peki sezon sonunda benim bonservisimi alın, eskişehir ve taraftarına aşığım flan derse hic mi utanmayacaksınız. ki demese bile önemli değil..

deli gibi es esi seven, hatta eskişehirde doğmuş sahada son enerjisine kadar cırpınan bir oyuncu, oguz dan yetenek ve futbol olarak daha gerideyse benim icin oguz daha önemli olur. elbette kadroda bu kadar icten adamlarda bulundurulmalı ama fıtbol iyi oyuncularla oynanıyor ve superlig ne 1.lige ne lig a ya benzemez.

yeni oyuncumuza anlayısla yaklasmanızı rica ediyorum. ön yargı ile bi yere varılmaz.
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 09:14

Hayırlı olsun.Terinin son damlasına kadar mücadele edeceğine inanıyorum.Başarılar...

Yukarı
simsekler Liste gör
Yazar

ilyas KESER
  Alıntı simsekler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 09:14
Alıntı yapılan escem

ya bu çocuk gibi 13-14 gösteriyo,yerler bunu süper ligte ya
Barcelona daki Messi de cocuk gibi ama  neler yaptıgını herkes biliyor.Önemli olan tipi degil  yaptıgı asistler,paslar,ortalar olmalı degilmi? Wink
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es !!!
Yukarı
eseslix Liste gör
Yazar

ÜMİT
  Alıntı eseslix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 09:27
Alıntı yapılan Essfor

Alıntı yapılan delibasozi

Yönetimde Fenerli besleriz.
Hoca BJK'lidir, aklı oradadır.
GS'den oyuncu gelir kiralık; aklı esas takımına dönmektedir..

Ve hepsi de EsEs'imi; yuvalarına dönmek için zıplama aracı olarak kullanmak ister... Beyanatlardan bunu anlamayanın aklından neden şüphe etmeyeyim : Rıza Hoca'nınkini biliyorsunuz. Arda ve Adem Büyük örneklerinde olduğu gibi Altay-MAnisa'ya ne hayrı dokundu Bizans'ın?? Ama o topçular pahalandı, Bizans'a kazandırdı.. Yalan mı??? Biz de bir tek Oğuz sayesinde mi sanki ligte tutunacağız?? Bizans, kendi futbolcularından beklentilerini kendi karşılasın.. O kadar paraları var. Bulsunlar bir semt takımı....

Kusura bakmayın ama ben Bizans'ın zıplama tahtası olmam. Gitmem bu halde tribüne de.. Zaten fiyatlar bana göre uçuk; gid(e)mem...

İçimizdeki Bizanslılar demişken; önce sokaktaki yabancıya karşı duruşumuz bişeye benzesin. Sonra içimizde temizlik gelecektir. Hem de bu şekilde, tepki ile...

Oğuz Kardeşim; yeteneklisin iyi hoş da.. Her yanı doğru olsa da bence yanlış transfer..

Benim de demek istediğim bunlardı....Bizi futbol cahili olarak yorumlayan arkadaşlar ile düşüncelerimiz çok farklı çok....

bana bir tane futbolcu gösterin anadolu takımlarını zıplama aracı olarak görmeyen

son yıllarda gelişen futbolumuz ve dışarı açılan  futbolcularımızında öncülüğünde sizlerin bizans takımı olarak gösterdiği takımlarda sizlerin değimiyle futbolcular için zıplama aracı olmuştur şimdilerde  birçok futbolcunun hayali avrupada oynamak
bu takımda kiralık oyuncularda olacak kendi futbolcularımızda dünya futbolunda bu var bizdede olaması gayet normal

eskişehirsporunda altyapısı güçlü olsa keşke bizim genç futbolcularımızda başka takımları zıplama aracı olarak görse ama yok olmuyor işte

duruş meselesine gelince gerçekten esesliyim diyenler eskişehirspordan bir beklentisi olmayanlar bazı dernekler ve başkanları gibi  herkese karşı göğsünü kabartarak esesliyim diyebiliyor
tek ses tek nefes şampiyon ESES
AYDER & NEFER & KIZILCIKLI
Yukarı
eskisehirli2626 Liste gör
Yazar

kemal
  Alıntı eskisehirli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 10:09
Bazıları durumun ciddiyetini anlayamamış hala bizansı savunuyor.Onlar için eses önemli değil önemli olan gsfb bjk onlar şampiyon olsun manisa eses vs 2. lige de düşer üçüncü ligede amaç onlara futbolcu yetiştirmek sene başı alınan kiralık oyuncunun eğer birde gençse pilot olmak demektir. Ne diyor oğuz kendimi ispatlayacağım ve gs ye gideceğim yani biz bir hiç alacağız ben yönetimden başkalarına topçu yetiştirmesini istemiyorum. Eğer esesi küçükköyspor görüyorlarsa çekip gitsinler bu yönetim ve bu politika varken maçlara zor seyirci bulur. Ben ilerde şampiyonluk hesap edecek takım kurulmasını istiyorum. Burda gs ye topçu yetiştircez diye sevinenlerin hiçbirinin biz 3.ligde iken ve 2. ligde iken maça filan geldiğini de düşünmüyorum. Sen şimdiden alt yapını kurmazsan nasıl şampiyonluğa oynayacaksın
Yaşlı Kurt
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 10:09
Futbol sektörünü biz de biliyoruz. Karşı olduğumuz sonuna kadar desteklediğim "kiralama" değil; kiralanan takımlar ve kiralamanın şekli.. Geçmişi pek önemsemem ama geleceğin "siyah-kırmızı"dan ziyade başka renklerin umudu ile hazırlanması...

Dersiniz ki kira demek zaten "uzun vadeli hedefler için kısa vadeli hamleler". Tamam, kabul ederim de onaylarım da.. Ama takımına göre hem itibardan hem de paradan hem de oyuncunun performansından "daha kârlı" çıktığımız tartışılır. Bizim formamız için ter dökecek ama bizim paramızla olacak bu iş. Kiraladığımız, kadroda düşünülmeyen bir futbolcu olmaktan ziyade,  malum takımların gelecekteki kazançlarına yönelik oyunlarının bir aktörü.. Sonunda da bende "kendi takımımın malum takımlara hizmet ettiği" gibi bir his oluşması doğal. Bunun da anlayışla karşılanmasını beklerim. Keşke başka bir Anadolu takımına olsa bu hizmet duygusu yaratan iş.... Ya da her zamanki keşkelerimizden: Altyapımız canavar gibi olsaydı...

Dediğim gibi neticede bence yanlış bir transfer. Siz doğru bulabilirsiniz. Bu başlıkta daha fazla tartışıp da eğer Oğuz okuyorsa onu rahatsız etmeye gerek yok. Yanlış transfer desek de "Hayırlı olsun" diyoruz.

Futbol cahili tartışmasına ise girmeyeceğim bile. Bir tek oyuncunun süperstar olması ya da elimizde patlamasına göre herhangi birimiz burada cahil olamayacağımıza göre; bunu yanlış bir söz olarak değerlendirip tartışmayı uzatmamak adına kapatıyorum.

Duruş içinse, keşke kamuoyunda daha çok gözükenler EsEsli olduklarını iddia etmelerinin hakkını verebilseler...
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
eskisehirli2626 Liste gör
Yazar

kemal
  Alıntı eskisehirli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 10:14
Sonra çok yanlış örnek veriliyor futbolcu satılır satılır ama trabzon gibi gençler gibi kayseri gibi satarsın birilerine pilot olmazsın gökdenizi ve tekkeyi heralde trabzon 40 trilyona verdi kayseri gökhan ünalı beleşe vermedi ardaya 20 milyon evro veriyorlar gs 40 trilyona ardayı satacak eses manisa yetiştirecek kim kazanacak belli bu yıl manisa düştü böyle giderse bu yoldaki takımların hepsinin sonu düşmektir örnek yok deniyor 65 ten bu yana değişmez tek örnek var araştırın pilot olan takımlar amatöre kadar düşmüştür kendi alt yapısını kuran takımlar hep şampiyonluğa oynamıştır bu Dünyadada böyledir. Real madrid,barcelona bile altyapıdan oyuncu yetiştiriyor bakın gs,fb,trb,bjk nin takımlarına bütün yıldızları alt yapıdan yani alt yapı şart yönetimin yolu ise alt yapısızlık esesi birilerine taşeron yapmak böyle giderse çok üzüleceğiz.
Yaşlı Kurt
Yukarı
Anatolian_Legend Liste gör
Yazar

mert tansel
Yer: Canada
  Alıntı Anatolian_Legend Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 10:17
Alıntı yapılan jeff lebowski

ayrıca zannedersem genc arkadasımızda az cok burda kendisi hakkında yazılanları okuyordur. niye hevesini kırıyoruz ki. biraz destek olsak onun da icine es es sevgisi aşılarız, o zaman hep istediğiniz gibi es es icin cırpınan futbolcularla oynamıs oluruz. adam kiralık geldi diye edilmedik laf kalmadı. peki sezon sonunda benim bonservisimi alın, eskişehir ve taraftarına aşığım flan derse hic mi utanmayacaksınız. ki demese bile önemli değil..

deli gibi es esi seven, hatta eskişehirde doğmuş sahada son enerjisine kadar cırpınan bir oyuncu, oguz dan yetenek ve futbol olarak daha gerideyse benim icin oguz daha önemli olur. elbette kadroda bu kadar icten adamlarda bulundurulmalı ama fıtbol iyi oyuncularla oynanıyor ve superlig ne 1.lige ne lig a ya benzemez.

yeni oyuncumuza anlayısla yaklasmanızı rica ediyorum. ön yargı ile bi yere varılmaz.

katılıyorum sana şimdiden Galatasaray damgası vurmak yanlış Oguza hem Ardanın Manisa da nasıl oynadıgını hepimiz biliyoruz 1 sene veya 2 sene faydalı oluyormu takımımıza buna bakmalıyız bence.. hem başkanın açıklamasında Oguzun uzun yıllar Eskişehirde oynaması için çalısacagız demiş opsiyonu da bizde olabilir..
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 10:17
Şurda konuşulanlara bak ya.Ne tipine laf edilmemiş ne yaşına.Oğuz buraları okuyorsa ki büyük ihtimal okuyorda,neler düşünüyordur acaba ? Kiralık geldi diye eleştiriyorsunuz,sadece Eses'e mi geliyor kiralık futbolcu ? Bonservisini alacak imkanı olsa yönetimin alırdı heralde.Zaten başkan açıklamasında ilerde bonservisini almak için uğraşıcaz gibi birşey söyledi.Bu kadar karamsar olmaya gerek yok.Oğuz bu sene uçurur bizi.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 10:20
Sergenin Meşhur Sol Ayağından Frikik İzlemeyenler Hazır Olsun

Hiç şüphem Yoktur ki Bu Müthiş Genç Biz Güzel Frikikler Seyrettirecektir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır