eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2008 saat 23:14
Alıntı yapılan Sephodyrm

Bu takımda aslında yönetim olmicak.Taraftar seçicek yönetimi kendi içinden.Şu sayfalarda neler konuşuluyor ama hiçbişe olduu yok.
burda konuşulanların kaçı yönetimin işine yarıcak acaba. video izleyerek oyuncu bulmak yerine nası para buluruza bu kadar odaklansak en azından belli bi kaç proje çıkardı şimdiye. herkes videodan oyuncu koyuyor ama allahaşkına kim kötü videoları koyarki nete. ayrıca bulunan adamların şartlarını bilmiyoruz. 600 bin euro luk bonservis bedeli olan adamı kaçırmamaktan bahsediliyo. peki bu 600 bin euroyu kim vericek? sonra burda konuşulanlara bakıp bakıp yönetime kızıyoruz. kimbilir onların elinde ne kadar çok isim var ama çok zengin bir klüp olmadığımızdan ve istenen her oyuncu gelmiyeceğinden birazda elleri kolları bağlı. şimdi yönetim bu adamlara istedikleri parayı verip alsa ve sonra borca saplansak bu seferde yönetim bizi borçlandırdı diye kızıcaz. bize yaranmanın yolu nedir bilmiyorum!!!
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2008 saat 23:15
TRANSFERDE SESSİZ GÜN
TRANSFERDE%20SESSİZ%20GÜN       Geçen haftayı hareketli geçiren Eskişehirspor'da sessizlik hakim. Dünü sessiz ge.ren kırmızı siyahlı takım, teknik direktör Rıza Çalımbay'ın isteği doğrultusunda görüşmelerini sürdürecek. Dış transferde dokuz futbolcunun transfer edileceği öğrenilirken, gündemdeki isimler olmadığı taktirde alternatif isimlerle temasa geçilecek. Es Es'de transferde sesiz gün. Kırmızı siyahlı takımda iç ve dış transferde sessizlik sürüyor. Geçen hafta hızlı geçen transfer görüşmelerinin ardından dün, herhangi bir imza atılmadı. Özellikle dış transferde birçok ismi gündemine alan transfer komitesi, bu isimlerden net bir cevap alamadı. İç ve dış transferde belirsizlik sürerken, teknik direktör Rıza Çalımbay'ın sunduğu isimlerlerle anlaşma sağlanamaması durumunda alternatif isimlerle temasa geçilecek. Edinilen bilgilere göre takıma dış transferde dokuz futbolcunun daha alınacağı öğrenildi.

Milli İrade Gazetesi
Tarih : 24.06.2008

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2008 saat 23:30
Evet bazen biz de ipin ucunu kaçırıp yönetimi çok eleştiriyoruz ama bunu biraz da kendileri istemiyor mu ? Kombineleri en pahalı Anadolu Takımı açık ara biziz ama kadrosu en iyi olan Anadolu takımı biz miyiz ? Oyuncu kalitesi,stadın durumu ve verilen vaatlere baktığımızda kombinelerin oldukça abartılı bir rakam olduğu gerçek değil mi ?
Yukarı
Tengin Liste gör
Yazar

Türker
Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2008 saat 23:32

Emre bizde oynamaz, geçen sene Ankaraspor'da  maçtan sonra İstanbul'a eğlenmeye gidiyordu. Tv den izliyorduk hatta gazetecileri tartakladı. Bizde iş yapmaz Emre, çalışkan, hırslı ve profesyonel futbolcu lazım.

En büyük RİSK, RİSK almamaktır.
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2008 saat 23:34
TRANSFERDE YENi ROTA

Eskişehirspor yönetimi, listesinde yer alan yüzlerce futbolcu arasında en iyi alternatifleri seçerek transfer görüşmelerine devam ediyor. Hafta sonu dinlenen yönetim, dünden itibaren tekrar yoğun bir çalışma içine girdi. Her mevkiye göre elinde alternatif birçok oyuncu bulunan yönetimin, şimdi de Fenerbahçe'den defans oyuncusu Can Arat, orta saha Selçuk Şahin, Kayserispor'dan orta saha Kamber Arslan, İstanbul B.B.'den defans oyuncusu Murat Ocak, Ç. Rizespor'dan orta saha Fahri Tatan, Galatasaray alt yapısından Oğuz’un yanı sıra Hasan Şaş, Beşiktaş'dan defans oyuncusu Baki Mercimek ile görüşmelere başladığı öğrenildi.
TOPLANTI YAPILDI
Transfer çalışmalarını gizlik içinde yürüten yönetim, dün akşam tesislerinde bir araya gelerek son durumu değerlendirdi. Kendi arasında transfer çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunan yönetimin, önünde duran en büyük engel ise maddi sıkıntı.
SORUN VAR
Diğer taraftan iç transferde kalmasını istediği oyuncular ile görüşmelerini sürdüren yönetim, anlaşmak istemediği bazı oyuncular ile sorun yaşıyor. Şampiyonluk primi ve 10 maç başı alacağı olan oyuncular yüzünden sıkıntı çeken yönetim, bir taraftan dış transfer çalışmalarıyla uğraşırken, diğer taraftan da bu sıkıntıları çözmeye çalışıyor.
23.06.2008

Sakarya Gazetesi
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2008 saat 23:41
Yönetimde para sıkıntısı var deniliyor.20 günlük yönetimde bu sıkıntı var ise ,bu işte bir terslik var demektir.Dolaysıyla transferde daha çooook rota değiştiririz.......
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2008 saat 23:46
Nebi Hatipoğlu'nun şampiyonluk pimlerini yeni yönetimin sırtına yıkması şık olmadı.Alacağına karşılık 4,5 trilyonluk iddaa gelirlerine de şak diye temliği koyunca yeni yönetim sıcak para sıkıntısı çekiyor doğal olarak.
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2008 saat 23:47
Selçuk Şahin, Baki Mercimek Dead

süper ligde nedense en sevmedigim oyuncular çok itici geliyor bana Smile
DSİ Es Es
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2008 saat 23:48
Bence bu yönetim e verilen zamanın doldugu kanatındayım. Artık bitirlmeli transferler kamp dönemi geliyor ama hala transferler yapılmadı şimdiden para sorunu çekmeye başlamıslar çok yazık yani. madem paranız yok kardeşim ne işiniz var yönetimde. sayın yönetim şimdi aglama zamanı değil transfer zamanı. acilen isteklerimize karşılık verin yapın şu transferleri artık sabrımız kalmadı sinir küpü olamaya başladım ya hergün transfer varmı yokmu diye bakmaktan iş yapamaz hale geldik. hem bızı hemde kendınızı bu dertten bir an önce kurtarın yoksa krız geçirecez...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2008 saat 23:50
Bence bonservisi elinde adamlara yönelicekler.Sıcak para yok gibi.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır