eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2008 saat 19:34
Alıntı yapılan es-be-eses

Aynen valla, ben de çok sıkıldım boş yazılardan. O yüzden artık yazılanları tek tek okumuyorum. "Gelişmiş arama", "banner", "esesliyim", eskiden "fair play" de vardı ama o pek yazmıyor artık...
Sevgili Emre,buralardayım,daha çok izliyorum/yeni üyelerin alışmasını ve adapte olmalarını bekliyorum artık,gerekli durumlarda yazıyorum,"Atatürk Stadyumu" ile ilgili başlıkta başladık tekrar içi dolu yazılara Müjdat sayesindeWink,göz atarsın.

Selamlar...
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2008 saat 20:44
 TORAMAN GİDİYOR
TORAMAN%20GİDİYOR       Es Es'de iç transferde bir futbolcuyla daha yollar ayrılıyor. Dün yapılan görüşmelerden olumlu sonuç çıkmayınca Emre Toraman'ın da yeni sezonda Eskişehirspor'da olmayacağı öğrenildi. Mustafa Sevgi ve Birol'la ise anlaşma zemini aranıyor. Transfer çalışmalarını sürdüren Eskişehirspor'da transfer komitesi dün Birol, Mustafa Sevgi ve Emre Toraman ile masaya oturdu. Mustafa Sevgi ve Birol düşünmek için süre isterken, bu futbolcularla anlaşma sağlanacağı öğrenildi. Takıma devre arasında gelen Emre Toraman'la ise yolların ayrıldığı belirtildi. Dün Başkan Halil Ünal ve transfer komitesi ile görüşen tecrübeli futbolcu ile anlaşma sağlanamadı. İç transfer görüşmelerine devam edecek olan transfer komitesi bugünde takımda kalması istenen oyuncularla anlaşma zemini arayacak. Öte yandan Vanje'ye alternatif arayan transfer komitesi, teknik kadronun raporu doğrultusunda Diyarbakırspor'un kalecisi Atilla'yı gündemine aldı. Diyarbakırspor'la bir yıl sözleşmesi bulunan kaleci Atilla'ya Eskişehirspor ile Giresunspor'un talip olduğu bildirildi. Geçen sezon ligin ikinci yarısında sakatlanan ve uzun süre formasından uzak kalan kaleci Atilla Koca, Yeşil-kırmızılı yönetime ailevi nedenlerden dolayı ayrılmak istediğini bildirmişti.

Tarih : 21.06.2008

milli irade gazetesi..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2008 saat 20:47
Çalımbay ve Ünal Tunus’a gidecek
Çalımbay%20ve%20Ünal%20Tunus&#8217;a%20gidecek       Şu ana kadar dış transferde Anderson, Mohamed, Nadareviç ve Hırvat kaleci Ivesa Vanje'yi renklerine katan Eskişehirspor, şimdi de Tunus'ta futbolcu peşinde. Kulüp Başkanı Halil Ünal ve teknik direktör Rıza Çalımbay, bugün Tunus'a giderek, ismi gündemde olan Mikarı ile görüşecek. İsviçre'nin Grashoppers takımında forma giyen futbolcuyu özellikle teknik direktör Rıza Çalımbay'ın ısrarla istediği öğrenildi. Teknik Direktör Rıza Çalımbay, 6+2'yi kullanmak istediklerini, listelerinde birçok ismin olduğunu söyledi.

Tarih : 21.06.2008

milli irade gazetesi..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2008 saat 20:53
Alıntı yapılan FairPlay

Alıntı yapılan es-be-eses

Aynen valla, ben de çok sıkıldım boş yazılardan. O yüzden artık yazılanları tek tek okumuyorum. "Gelişmiş arama", "banner", "esesliyim", eskiden "fair play" de vardı ama o pek yazmıyor artık...
Sevgili Emre,buralardayım,daha çok izliyorum/yeni üyelerin alışmasını ve adapte olmalarını bekliyorum artık,gerekli durumlarda yazıyorum,"Atatürk Stadyumu" ile ilgili başlıkta başladık tekrar içi dolu yazılara Müjdat sayesindeWink,göz atarsın.

Selamlar...

Evet evet, farkındayım... Ama başka konular hakkındaki fikirlerinizi de öğrenmek isteriz...
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2008 saat 21:37
formun açılış sayfası süper olmuş tebrik ederim. bu sayfayı takip etmektense açtınğında ne var ne yok görülüyor.
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2008 saat 22:48
boyu uzun diye herkes bişeyler sallıyor adamın bir maçını gören ne biçim kaleci bu diyor.

dünyada uzun kalecilerin iyi olanlarıda var hep kötü örnekler yazılmış

rickets brezilya milli takım kalecisi boyu 198
kalac var 202
toldo italya milli takımında oynamış bir isim 197
peki kısa milli kalecilere kaç örnek var bartez başka hatırlamıyorum.

Tab genelde kalecilerr 190 civarında oluyor bizimki 10 cm fazla diye saçma sapan dalga geçmeler ne gereği var insaların içini karartmaya

kahn kısamı buffon kısamı schmeikle kısamı hayır hepsi uzun bekleyelim görelim.
kendi futbbolcumuz imzayıda attı hemen infaza gerek yok teknik kadro gereğini yapar.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2008 saat 22:50
ya şimdi zaladda uzundu ve kalıplıydı ama zalad atletik adamdı  havada süzülerek uçar topu tam olarak kavrar bırakmazdı bu ivesayı hangi zihniyetle neyini beğenip aldılar anlamış değilim birde üstüne üstlük bu adamla yabancı hakkının birisi kullanılıyor buda işin başka bir olumsuzluğu transfer olmadan önce bir takım prüzlerin olduğu yazılmıştı keşke o prüzler aşılmasaydıda bizde şimdi kara kara düşünmeseydik kesinlikle çok iyi bir kaleci alınması lazım bu ivesaya kalırsak vay halimize bence boşu boşuna çöpe atılmış bir transfer inşallah ben yanılırım ama ne kadarda yanılsam bu adamınb belli bir kaç handikabının olduğu besbelli
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2008 saat 00:58
Alıntı yapılan crales

ya şimdi zaladda uzundu ve kalıplıydı ama zalad atletik adamdı  havada süzülerek uçar topu tam olarak kavrar bırakmazdı. bu ivesayı hangi zihniyetle neyini beğenip aldılar anlamış değilim birde üstüne üstlük bu adamla yabancı hakkının birisi kullanılıyor buda işin başka bir olumsuzluğu transfer olmadan önce bir takım prüzlerin olduğu yazılmıştı keşke o prüzler aşılmasaydıda bizde şimdi kara kara düşünmeseydik kesinlikle çok iyi bir kaleci alınması lazım bu ivesaya kalırsak vay halimize bence boşu boşuna çöpe atılmış bir transfer inşallah ben yanılırım ama ne kadarda yanılsam bu adamınb belli bir kaç handikabının olduğu besbelli
Nasıldı son maçlarında bize bilgi verebilirsen seviniriz...Star
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2008 saat 01:42
Bu Milli maçtan sonra aklıma şu konular girdi,anlamıyorum neden başka ülkenin futbolcularını ve takımlarını övüyoruz.Bizim aslanlar gibi Türk oyuncularımız var.İnşallah herşey hayırlı olur,gönlümüzce olur
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esesli_oguz Liste gör
Deneyimli Yazar

oguz savas
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2008 saat 02:27
10 yıldır yabancı transfer yapıyoruzda
yabancı hakkımızı kaleciden kullandık diye yakınıyoruz
Boğazın Kırmızı Şimşekleri /OGUZ SAVAS
Yukarı