eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bakaa Liste gör
Yazar

sedat
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2008 saat 02:17

kimse sakın yanlış anlamasın ben ne nebi başkanı nede halil başkanı tutarım kim iş yaparsa onun yanındayım.ama eseslilerden çok ferhatçılar türemiş.biraz iğrenç oluyo bu tepkiler.adam demişki bizi maymuna çevirdi rıza hoca demiş.bunu kim için diyoo ve ne için diyoo.sezonmu başladı on maç mı kaybettik düşüyomuyuz yani ne oluyor bize anlamıyomki.sanki eskişehirspor yıllardır yabancı oyuncu alıyo yabancı oyuncu satıyo.bu ne bir durumdur ben anlamadım.

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2008 saat 02:20
bakaa;

Alınan isimleri kimse bilmediği için tereddütler normaldir. Yerli tanınan isimler geldikçe tereddütler kalkar, yüzler gülmeye başlar. Bugün Tayfun transferi oldu, seyredenler olumlu görüş bildirdi, hava değişti. İlk defa yönetime transferler için tebrikler gelmeye başladı. İsimler belli oldukça düşünceler de değişecektir. Tabi olumlu isimler gelirse.

Şu aşamada topa sert dalmayın karşılıklı, sakin sakin paslaşınSmile
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
bakaa Liste gör
Yazar

sedat
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2008 saat 02:23
he valla moderatör kardeş diline kurban.Ozaman pası sen at biz gol atam.LOL
Sakin arkadaşlar sakin,yerden kısa pas yapam.Eğer baktık takım kötü gider ozaman uzun pas çıkarırız bu ne şiddet ne bu celal anlamadım bree.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2008 saat 02:27
Alıntı yapılan 34mck26

ben en cok sunu merak ediyorum rıza hoca 1 yıldır oyuncu izlediğini açıkladı

transfer edilen futbolcular bosna liginden , hırvat liginden ve fransa liginden bu futbolcuları nasıl ve ne zaman seyretti merak ediyorum? bilen veya mantıklı acıklaması olan varsa acıklayabilirmi?
  Rıza hoca siz biz gibi maçları evde oturup takip etmiyor. az çok hocaları biliyorsanız onların bağlantıları yıl boyu istedikleri maçların kasetlerine az çok ulaşıcaklarını bilirsiniz. ha nası derseniz onuda söyliyim cevabı menejerler olur. sizede birşey diyemem ama durum şuki hocaya karşı çok yıkıcı dalıyoruz... yok o ligler kimmişki hoca bunları nerden görmüşki!!! o zaman buyrun 480 liraya 10 bin tane kombine var hep beraber alalım sonra fransa liginden transfer bekleyelim. bu arada ülkemizde hangi klüp varki avrupadan transfer yapan (ünlü oyucu olarak) siz italyadan yada ispanyadan kimi bekliyorsunuz nasıl alınmasını bekliyorsunuz. oyuncu alabilceğimiz avrupa ligleri doğu avrupadır... batısına bulaşmak isterseniz ki iyi adamlar almak isterseniz şu bütçenin 3 katı bütçe ve oyuncu izleme komitesi lazım. ha gene ordan alcağınız adamlar avrupalı değil ya afrikalı yada doğu avrupalı olur ama rüştlerini ispat etmişlerdir.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2008 saat 02:27
 Ben şahsen gelenlerin hiç birisini tanımadığım için yorum yazmıyorumSmileBenim sözüm gelenlere laf edene değil italya fransa ingiltereden transfer bekliyene.Tanımadığım adam için neden yorum yazayım tanıdığım tek rivaldo vardı o da tarih olduSmile
S.nalbant
Yukarı
bakaa Liste gör
Yazar

sedat
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2008 saat 02:30
Drknes kardeş daha sezon başlamadı bizim taraftar uçtu yaw.adam yazmışki keşke defansımız italyan oyunculardan olsa,öbürü demişki isapnyolda olabilir.zannedersin birbirlerine fıkra anlatıyo.20 tirilyonun var ve italyan yada ispanyol oyuncu alcan ha.valla fıkra gibiLOL
Yukarı
esesli_oguz Liste gör
Deneyimli Yazar

oguz savas
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2008 saat 02:36
fazla yukseklerde uçuyoruz.ayaklarımız yere bassin geldigimiz yeri unutmayalım.
Boğazın Kırmızı Şimşekleri /OGUZ SAVAS
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2008 saat 02:43
Yapılacak transferler bu ve bunun gibi oyuncular olacaktı zaten bu açık... Sonuçta bütçe belli, geçen yıl nereden geldiğimiz belli, bu yıl ki hedeflerimiz belli... Beni biraz da olsun umutlandıran olay Anderson dışında ki transferlerin vasatın üstünde hatta baya üstünde olması... Bu bence iyi bir gelişme... Bir futbolcunun iyi olması için illede bizim ismini duymamıza gerek yok iyi olan her futbolcu bir zamanlar sıradan ve isimsiz futbolculardı... O bakımdan bence sakin olup takımın hazırlık maçlarındakiş performanslarını bekliyelim... Sergen gibi isimli olup kalleş çıkacağına, isimsiz olup top oynasın...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2008 saat 02:59
Alıntı yapılan mak

Emre Karaman Eskişehir ile flörtte

Giresunspor'un alt yapısından yetişip profesyonel kadrosunda başarılı maçlar çıkaran ve milli formayı da giymiş olan genç oyuncumuz Emre Karaman'a şimdi de Eskişehirspor talip oldu.

Eskişehirspor'un futbolcumuzun Giresunspor'dan yetiştirme tazminatı konusunda anlaşmaları halinde Emre'nin Eskişehirspor'a transferi gerçekleşecek.
Emre Karaman'ın Ankaragücü ile olan teması kapanırken, Manisaspor ile olan görüşmelerinin de devam ettiği öğrenildi. 

50-100 Milyarın lafını yapıp kaptırmayalım Emre'yi klübümüzün her kuruşu önemli ama Emre gibi genç yeteneklere verilen az biraz fazla para boşa gitmez çünkü isteneni veremese bile satma şansın yüksek. 3-4 tane böyle genç yetenek kapıp geleceğe yatırım yapalım FB Gökhan Gönül'ü Oftaş'tan 2 milyon avroya aldı. Kaliteli yerli gençler çok para yapıyor çünkü sayısı fazla değil.
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2008 saat 03:07
Sanırım Rıza Hoca'nın düşündüğü taktik şöyle:

iki kanat oyuncusu ve olursa ön libero topu ileriye şişirecek. İki pivot santrofor (Anderson ve Tayfun Türkmen) topu indirecek. Dahmane  forvet arkası oynayacak ve indirilen topları toplayacak. bir diğer atak ortasaha oyuncusu da ona yardım edecek. -belki doğa- (ama açıkçası doğa'nın yerine daha etkili bir isimin alınıp doğa'nın yedeğe çekilmesini bekliyorum. Rıza hoca buna benzer bir şey söylemişti) doğa'nın yerine alınacak isim ihtimal ki türk olacak.çünkü ikinci stoper ve sol acık için yabancı alınması gündemde bildigim kadarıyla.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır