eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 19:55
Alıntı yapılan eses2606

ben ankarada maclarını izledim tayfunun inanılmaz bir fizik gucu var boy bos masaallah.hem santrofor hem stoper oynayabılen ender futbolculardan  birisi. simdi evimizde oynadıgımız ve kapanan bir takımı acacak kilit bir oyuncu.tabii tek basına bir sey yapamaz ona o asistleri ve ortaları yapacak usta oyuncalar gerek.artık yan toplarda yuregimiz agzımıza gelmiyecek kaleci 2 metre stoper 1 89 1 85 ee bayagı bir boy ortalamamız oldu.basarılar dıyelim. 

İşte maçı izleyen birini bulduk..Yorumlar a bakılırsa doğru seçim yapmışız Clap
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 19:57

dün bugün sessiz geçiyodu bişiler olacak gibiydi  ve beklenen imzalar gelmeye başladı hayırlı olsun.....

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 20:06
Çok iyi gidiyor. ligde başarılı olmak istiyorsan gol atacaksın. başarı için yenilmemek lazım. gol yemeyeceksin. Biz bunları yapıyoruz. transferler onu gösteriyor. bravo.
Geriye tunuslu milli futbolcu ve fransız kaldı. yanına 3 tanede süper ligden kalite.
Fakat bazı arkadaşlar dalga geçiyor ve alaya alıyor. bu taraftara bu yakışmıyor. Birileiri elinden geleni yapıyor.
Eleştiri yapacaksak güvensoya, kombine fiyatlarına, nebi hatipoğlunun hacizine, sarar ın avanta peşinde koşmasına.
şimdi birlik zamanı. her şey ES ES için.
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 20:17
VANJE VE TAYFUN TAMAM
VANJE%20VE%20TAYFUN%20TAMAM       Es Es'de imzalar devam ediyor. Kırmızı siyahlı kulüpte dün Ankaraspor'dan Tayfun Türkmen ve Hırvat kaleci Ivesa Vanje üç yıllık resmi sözleşmeye imza attılar. Her iki futbolcuda yeni sezonda Eskişehirspor'un başarısı için en iyisini yapmaya çalışacaklarını söylediler. Transferde hız kesmeyen Eskişehirspor'da sırada Tunuslu Mikarı var. Dış transferde imzalar bir bir atılırken, dünde kaleci Ivesa Vanja ve Tayfun Türkmen kırmızı siyahlı renklere katıldı. Günün ilk imzası Tayfun Türkmen'den gelirken, 30 yaşındaki tecrübeli futbolcu üç yıllık resmi sözleşmeye imza attı. Daha önce Ankaragücü, Kayserispor, Konyaspor ve son olarak da Ankaraspor'un formasını giyen Tayfun, kırmızı siyahlı kulübe geldiği için son derece mutlu olduğunu söyledi. Türkmen, hep birlikte Eskişehirspor'un ligde iyi yerlere gelmesi için mücadele edeceklerini söyledi. Diğer bir imza ise Hırvat kaleci Ivesa Vanja'dan geldi. Hırvat kaleci uzun görüşmeler sonunda kırmızı siyahlı renklere katılırken, üç yıllık resmi sözleşmeye imza attı. Kulüp Başkanı Halil Ünal, dış transferde takıma katkı sağlayacak oyuncuları transfer ettiklerini, yeni sezonda Eskişehirspor'un rakiplerin korkulu rüyası olacağını söyledi. Yarın teknik direktör Rıza Çalımbay ile Tunus'a gidecek olan Ünal, burada Tunuslu orta saha oyuncusu Mikari ile görüşecek.
Milli İrade Gazetesi
Tarih : 20.06.2008

Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 20:18
Toraman, Közen ve Mustafa ile görüşüldü
Toraman,%20Közen%20ve%20Mustafa%20ile%20görüşüldü       Kırmızı siyahlı takımda iç transferde de görüşmeler devam ediyor. Sözleşmeleri süren Ömer Közen, Emre Toraman ve Mustafa Sevgi, dün transfer komitesi ile bir görüşme yaptı. Başkan Halil Ünal ile görüşen üç futbolcu önümüzdeki sezon için ön görüşmede bulundular. Her üç futbolcuda yeni sezonda takımda kalmak istediklerini, yeniden anlaşacaklarına inandıklarını söylediler. Öte yandan Coşkun Birdal ve Ulaş Ortakaya'nın menajeri de dün Eskişehir'e gelerek transfer komitesi ile bir görüşme yaptı. Teknik Direktör Rıza Çalımbay'ın yeni sezonda kadroda düşünmediği iki futbolcunun kulüp aradığı öğrenildi.

Milli İrade Gazetesi
Tarih : 20.06.2008

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 20:33
Ben de Ivesa'ya güvenmeyenlerdenim ama madem aldık bize destek olmak düşer eğer stada girebilirsek. Bence yabancı hakkını ülkemizde az yetişen yerlilerin bulunduğu mevkilere kullansak daha iyi olurdu bir Orkun Usak'ın bir Ömer Çatkıç'ın Ivesa'dan kötü olduğunu düşünmüyorum. Ülkemizde kaliteli yerli sol bek , kaliteli ön libero ve sol açık bulmak zor . Ayrıca karakterli oyun kurucu da az . Mehmet Çakır hem forvet hem de hücuma dönük orta saha oyuncusu alırsak çok iyi olur ama Cav Cav onu kolay kolay bırakmaz gibi geliyor bana. Defalarca yazdım ama daha geçen sene çok beğenerek izlediğimiz Bank Asya'daki genç yeteneklerden 2-3 tanesini almak lazım. Emre Karaman adı geçiyordu alırsak çok iyi olur . Sinan Turan sol açık ülkemizde bu mevkide pek oyuncu yok bu oyuncuyu da kaçırmamak lazım ama karar yönetime kalmış başkan genç kadro kuracağız diyor şu ana kadarki transferlerin böyle olduğunu söyleyemeyiz.

Tayfun Türkmen ile ilgili yorumum ise iyi bir transfer olduğu yönünde karakterli bir oyuncu santrafor oynayabilmesi de ayrıca güzel.

Ömer Közen,Doğa Kaya,Birol Hikmet, Mehmet Akif  ve Emre Toraman kalacakmış bunların beşi de ön libero ve ancak Doğa ile Emre'ye güvenebiliriz diğer 3 oyuncu ne kadar yararlı olur tartışılır ön libero çok önemli bir mevki pas yeteneği üst düzey olan bir ön libero alırız diye düşünüyordum ama görüyorum ki böyle bir düşüncemiz yok bence doğru değil.
Yukarı
26SS Liste gör
Yazar

Metehan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 21:55

Es-Es'ten transfer atağı!

Eskişehirspor, biri yabancı 4 futbolcu 3 yıllık sözleşme imzaladı! Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, takıma 3 yıllık transferler yaptıklarını belirterek, ligde kalıcı olmak adına önemli adımlar attıklarını belirtti!

Tarih19 Haziran 2008 , 19:00

Es-Esten%20transfer%20atağı!
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Ünal'ın yerinde yapılan imza töreninde NK Slaven Belupo takımında oynayan Hırvat kaleci Vanja İvesa, Ankaraspor'dan Tayfun Türkmen, geçen sezon da kadrolarında yer alan Ömer Yalçın ve Serdar Özbayrak 3'er yıllık sözleşmeye imza attılar.

SENDEN BAŞKASI YALAN
Yukarı
necropol Liste gör
Yeni Yazar

celil
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 22:13

Alıntı yapılan ymutlu

Çok iyi gidiyor. ligde başarılı olmak istiyorsan gol atacaksın. başarı için yenilmemek lazım. gol yemeyeceksin. Biz bunları yapıyoruz. transferler onu gösteriyor. bravo.
Geriye tunuslu milli futbolcu ve fransız kaldı. yanına 3 tanede süper ligden kalite.
Fakat bazı arkadaşlar dalga geçiyor ve alaya alıyor. bu taraftara bu yakışmıyor. Birileiri elinden geleni yapıyor.
Eleştiri yapacaksak güvensoya, kombine fiyatlarına, nebi hatipoğlunun hacizine, sarar ın avanta peşinde koşmasına.
şimdi birlik zamanı. her şey ES ES için.

forumda azda olsa mantıklı birşey yazan birilerini görmek sevindirici..tebrikler !!
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 22:29
kimi alacaklardı ki beğenmeyen arkadaşlar için söylüyorum
genç gelecek ümide olan gayette kaliteli futbolcular alındı ferhat hariç genç ve sevdiğimiz futbolcular takımda kalıyor 3 yıllık sözleşme imzalanıyor daha ne olsun ya
her futbolcu alınamaz öyle yönetim olabildiğince ucuz futbolcu almaya çalışıyır
gayet güzel transferler
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
bakaa Liste gör
Yazar

sedat
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 22:42
vaybe biraz mantıklı düşünen adam görmek beni çok mutlu etti.valla ne kadar iğrenç birşey olduğunu gördüm kıçından adam kötülemek hiç hoş birşey değil.neymiş adam videolardan görmüş müş oyuncu kötüymüş.zamanında internet mi vardı.şu yabancılar arasında en pahalı olanı boşnak futbolcu.1.200 ytl.adam tutturmuş bir ferhat ferhat diye.sanki burda yedek bekleyen eskişehirli kardeşlerimiz yok.onlar oyuncu değil sanki.bu ferhatçıları ve sürekli adam kötüleyen arkadaşları halil başkandan sonra başkan adayı olarak görmek isteriz.bizi bir 15 sene daha geriye atsınlar da rahatlasınlar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır