eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 16:07
     Kaleci Ivesa bildiğim kadarıyla milli bir kaleci değil.Bi aralar sanki milli kaleci diye söyleniyordu.Ben böyle bir bilgiye  rastlamadım.Böyle bir bilgisi olan var mı?
Yukarı
hsyn Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 16:10
Es Es düğmeye bastı

Yönetim sözleşmesi biten oyuncuları gönderme kararı alırken, teknik direktör Rıza Çalımbay'ın ilk etapta yabancı transferinin bitirilmesini istediği öğrenildi.
19.6.2008

8 futbolcu gönderilecek
Yeni sezonda Süper Lig’de mücadele edecek olan Eskişehirspor, transfer çalışmalarını kısa sürede bitirip, önümüzdeki sezonun hazırlıklarına yeni kadroyla başlamak için harekete geçti. Kırmızı Şimşekler’in ilk olarak iç transferde sözleşmesi sona eren oyuncularla yolları ayıracağı öğrenildi. Kırmızı-Siyahlı takımda, Coşkun Birdal, Cenk, Ulaş, Ferhat, Tufan, Mehmet, Engin, ve Gökhan Bozkaya’nın sözleşmeleri biterken, bu oyuncularla yeniden masaya oturulmayacağı kaydedildi.

‘Yabancılar daha hesaplı’
Teknik direktör Rıza Çalımbay, 6 yabancı futbolcu transfer etmek istediklerini belirterek, “Yabancı oyuncular, yerlilerden daha hesaplı. Bu yabancılar arasında bir de kaleci bulunuyor” derken, 3 Temmuz’a kadar tüm takviyeleri yapıp, kampa tam kadro gitmek istediklerini de sözlerine ekledi. Öte yandan Eskişehirspor’un Grasshopper-Clup Zürih’te forma giyen savunma oyuncusu Yassin Mikari ve Fransa’nın Sochaux takımının golcüsü Moumouni Dagano’yu transfer etmek istediği bildirildi.

haydi bastır es-es!ölümüne es-es!!!
''Ben sporcunun zeki,çevik;aynı zamanda ahlaklısını severim...''bu millet tarihte Türktü;halde Türktürve ebediyyen Türk kalacaktır!15Temmuz şehitlerimiz varolsun!..
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Alıntı yapılan bozüyük26

İvesa'nın yedeği kim olacak peki ?

Daha aslını bulamadıkki yedeğini bulsak.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
hsyn Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
arkadaşlar ivesa transferi bitti mi_?imzaladı mı_?
''Ben sporcunun zeki,çevik;aynı zamanda ahlaklısını severim...''bu millet tarihte Türktü;halde Türktürve ebediyyen Türk kalacaktır!15Temmuz şehitlerimiz varolsun!..
Yukarı
espala262 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 16:25
bu kaleciyi bu kadar ağır eleştirenler kaç maçını seyretti seyrettiğiniz maçları lütfen foruma yazınız. evet black 26 bu kadar emin yorumlarını ispata davet ediyorum.tek tek seyrettiğin maçları yaz sonra yorumunu getir.seyrettiğin 5 tane maç yaz bir daha bu foruma yazmıycam
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 16:27
ben açık konuşayım bir maçını 90 dk seyrettim gs maçını oda bana yetti berbat bir kalecii
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
espala262 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 16:30
her maç aynı performansı bir insandan bekliyemezsiniz.kendinizi örnek alın iş hayatınızda hep aynı tempo hep aynı performansımı gösteriyorsunuz bir maç berbat olur 3 maç maçı kurtaran adam olur bir maç da idam sehpasını hazırlamayın
Yukarı
black_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Esk. / Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 16:30
galatasaray oynadıkları iki avrupa kupası macınıda seyrettim bu kalecinin gercekten arkadaslar bizi çileden çıkartır...adamda top kontrolu sıfır...o kadar boy var yan topları bile bir kerede tutamıyor...yerden zaten berbat...Allah sonumuzu hayır etsin...Gene çekeceğimiz var kale mevkiinde
BiZim DüNYaMıZDa ÖLüMSüZLüK SeNi SeVMeK DeMeKTiR ES-ES'im...!!!
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 16:39
lobont'u  uzun süreden beri yazıyorum. ben lobont'u ajax'tan beri izliyorum. lobont dinamo bükreş'te oynuyor ve romen liginde para dönmüyor.

romanyaya gidilir ve lobont'un alınması için ciddi girişimlerde bulunulursa ben maliyetinin fazla olacağını sanmıyorum.  

Alıntı yapılan crew

Alıntı yapılan emirhan26

Lobont Çok Güzel Kurtarışlar Yaptı Euro2008 Maçlarında Turnuvadan Önce Olsa Belki Alınabilirdi.

İşte önemli olan böyle adamları turnuvalardan önce bulmak..
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
hsyn Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 16:43
arkadaşlar veysel konyaspor ile yine anlaşmış!es es camiasına hayırlı olsun ondan da kurtulduk;alınacağını hiç istememekle birlikte sanmıyordum da doğrusu...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır