eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 110>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Online Durum: Offline
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 08:41
Teşekkürler.

Eskişehirspor'umuzun genç oyuncuları Berkay ve Taylan önümüzdeki sezon kiralık olarak Bozüyükspor forması giyicek.
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
Yer: Turkey
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 11:24
hayırlı olsun... Bozüyükspor  inş. bu sene daha iyi olacak Berkay çok iş yapar orda Wink profesyonel liglerde mücadele eden tek ilçemiz olan Bozüyük e başarılar !!! 
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 12:38
Sağolun,26_shadow_26.
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 12:42
bozüyük keşke ferhatı zafer şahini ulaşıda alsa. bizde giyeriz eses formalarını onları izlemeye gideriz. burada maça girebieceğimiz muallak. bozüyüke başarılar
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 12:43

az önce sakarya gazetesinde bir haber okudum sanırım Berkay Göztepe kiralanıyormuş bence kendi ilçemiz olan Bozüyük varken Berkay ın Göztepeye verilmesi çok saçma olmaz yönetim olmaz Başkan  !!! bize ne yaa Göztepe den Angry

aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 12:46
Alıntı yapılan ekosu

bozüyük keşke ferhatı zafer şahini ulaşıda alsa. bizde giyeriz eses formalarını onları izlemeye gideriz. burada maça girebieceğimiz muallak. bozüyüke başarılar
size kesinlikle katılıyorum ve Bozüyükspor yönetimine de seslenmek gerekiyor bu konuda ...Çünkü bu futbolcular ESES ruhunu yaşamış oyuncular değerlendirilmesi gerekiyor,ayrıca bunları aldıklarında emin olun ESK. den birçok kişi maçlara akın edecektir ve BİR ÖNEMLİ KONUDA BOZÜYÜKSPOR ARTIK BÜYÜK BİR KLÜP OLMA YOLUNDA ADIM ADIM İLERLEMEKTEDİR VE BOZÜYÜKSPORA KALİTELİ İSİMLER YAKIŞMAKTADIR !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 13:11
Berkay ve Taylan'ı kiralık olarak kadromuza katmak istiyoruz gibisinden bir açıklama yapmıştı Bozüyükspor kulüp başkanı.Futbolcular istedikten sonra gelmeyi,kulüpler arası anlaşma zor olmasa gerek.Sonuçta kulüplerin arası çok iyi.Eskişehirspor yönetiminin kolaylık sağlaması gerekir.Bu 2 futbolcunun Bozüyük'e kiralık gitmesi 2 takım içinde çok iyi olacaktır.Bozüyük'te pişer bu yetenekler.Bozüyük'e verilmiyecekse de Göztepe'ye hiç verilmesin bence.Unutmadık Göztepe'lilerin ayıbını..

Ulaş,Ferhat .. gibi futbolcular Lig B'de kolay kolay oynamaz.Ferhat süper lig kalitesinde bir kaleci,ne yazık ki biz değerini bilemedik.Ulaş'da büyük ihtimal Bank Asya takımlarından birinde oynar.

Ben İshak,Berkay,Taylan,M.Akif,Kayacan'ın Bozüyükspor'da oynamasını isterim.İshak bonservisi ile diğerleri kiralık olarak
Yukarı
fanatik_esesli Liste gör
Yazar

osman
Yer: United Kingdom
  Alıntı fanatik_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 13:47
gazetenin haberine göre berkay ve orhan göztepeye taylan ise bozüyükspora verilecekmiş benim anlamadığım geçen sezon gençlerin hepsi kampa götürülmüştü ve  ve metin hoca gibi gençlerle çalışmış olan bir antrönör 8 genç arasından yanlızca berkay ve orhan a takım kadrosunda tutmuştu şimdi bu iki genci göztepeye vermek bana çok acı geliyor bence berkay ve orhan bozuyukspora verilmeli ikiside çok yetenekli futbolcular hatta metin hoca orhan için kendi gençliğimi görüyorum demişti.bunların arasında taylanı da verebiliriz ama öncelik orhan ve berkayda olmalı diye düşünüyorum. 
YAĞMURLAR YAĞSIN ŞİMŞEKLER ÇAKSIN BU ALEMDE BİRTEK SEN VARSIN ÇEKEMEYENLER KISKANANLAR ÇATLASIN BİR ALLAH'IM BİR DE SEN VARSIN """ESESİM"""
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 14:28
Ne Göztepe'si ya.Biz mi kurtarıcaz Göztepe'yi ? Göztepe'nin yaptıklarınu unutmaz bu büyük taraftar.Berkay gibi bir yetenek amatörde harcanır.Bozüyükspor'a kiralık olarak gelmesi en uygunu.Hem Eskişehir'e yakın.Hem kulüpler arası samimi ilişkiler var hem takım LigB'de ve Bank Asya için iddaalı.
Yukarı
fanatik_esesli Liste gör
Yazar

osman
Yer: United Kingdom
  Alıntı fanatik_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 23:23
berkay ve orhan göztepeli oldu sinan veya kayacan ikisinden biride göztepeye gidecek bu ikisinin durumuda kamptan sonra belli olacak.
YAĞMURLAR YAĞSIN ŞİMŞEKLER ÇAKSIN BU ALEMDE BİRTEK SEN VARSIN ÇEKEMEYENLER KISKANANLAR ÇATLASIN BİR ALLAH'IM BİR DE SEN VARSIN """ESESİM"""
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 110>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır