eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 09:55
Alıntı yapılan bakaa

ben emre toromanın kalcağını düşünüyodum.ama şimdi bazı arkadaşlarımız emreyi satan bizide satar diye ahıt yakar.valla emre benim için bir soru işareti evet hırsı var ama onun yerini dolduracak adam çok.ya bide şunu anlamıyom.kimin ismi geçse yada anlaşılmış isimlerden hep kötü yorum yapıyosunuz.sanki adamların hepsini tanırmış gibisiniz.nadarevici beyenmediniz dahmanı beyenmediniz ivica yı da beyenmediniz bide rivoldo gelseydi onuda beyenmiycektiniz soruyom kimi beyeneceksiniz.adamlar dedi 20 tirilyon bütçemiz var.soruyom yirmi tirilyonla süper star alabilcenmi.şuan yabancılar arasında en pahalısı nadareviç.ya arkadaşlar biraz sabır.bir maçları görem akı karayı ozaman görcez.

Evet biz beğenmeyiz öyle onu bunu. Rivaldo demişsin. Hem o yaşlı, kel, bastonla oynuyor, gözünün üstünde kaşı var vs. falan filan.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
gullit Liste gör
Yazar

necdet dandan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 09:58
Alıntı yapılan winterwind

Es-Es e yararını görmediğimiz M.Akif ısrarla takımda bırakılanlar arasında iken,Es-Es formasını süperlig yolunda teri ile ıslatıp başarılarında rol alan bir çok futbolcunun bileti kesilmiş.Çok ilginç.Çok.

M.Akif bence de çok ilginç.
Odunpazarı Belediyespor için düşünülüyordur belki.
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 10:03
mehmek akif 21 yaşında hem kuvvetli hem genç birisi sadece topları olumlu kullanamıyor oda gençliğine vermek lazım inşallah düzelecek  pres yapan mücadele eden biri mehmet akif bizde iş yapacak bir hoca değil üç hocada mehmet akifin kalmasında yana demekki bizim göremediğimiz bazı şeyleri hocalar görmüş
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 10:27

m.akifin 3senedir bi r olumlu haraketini görmedim .çıktığı her maçta nezaman karşı takıma asist yapacak diye yüreğimiz ağzımıza geiyordu.

ŞİMŞEK
Yukarı
eses7 Liste gör
Yazar

Esalettin ÖZTÜRK
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 10:33
Akifi kulüp satıyorum desin süper ligden en az 3 takım hemen talip olur 1 gün içinde de transferi gerçekleşir...
Kumaş iyi ise sorun yoktur...
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 10:34
Alıntı yapılan alabucak

m.akifin 3senedir bi r olumlu haraketini görmedim .çıktığı her maçta nezaman karşı takıma asist yapacak diye yüreğimiz ağzımıza geiyordu.

Katılıyorum . Genç tabi ama ne geliştiğini ne başka bir olumlu hareketini görüyoruz.
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 10:43
Alıntı yapılan eses7

Akifi kulüp satıyorum desin süper ligden en az 3 takım hemen talip olur 1 gün içinde de transferi gerçekleşir...
Kumaş iyi ise sorun yoktur...

Evet kazara olabilir.
Ama çok değil bir hafta sonra biz ne yaptık diye ağlarlar.
Ruhsal sorunları da var galiba.
Ama yine de verdiği her türlü emeğe teşekkür eder,bundan sonraki futbol yaşamında başarılar dilerim.
Eskişehir'in ekmeğini yedi,suyunu içti.Her zaman iyi olsun,başarılı olsun. 
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
gyannes Liste gör
Yazar

Cihan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 10:46
Alıntı yapılan gullit

Alıntı yapılan gyannes

emre toramanı hiçkimse göklere çıkarmaz,kimse de emreyi satan bizi de satar demez bu forumda sırf muhalefet olsun diye zihin okuyuculuk yapmayın...kadro derinliği diye bi kavram vardır,her kalanı tak 11 e koyun demiyoruz...istersen 11 tane yıldız al yedek kulübende yeterli futbolcuların olmazsa biyerde patlarsın...gençlere yol açmak için gönderseler eywallah,gidip emrenin yerine transfer yapıcaklar...kimi alıcaklar sizce,seydou keitayı alıcaklarsa ben de istemiorum emreyi göndersinler.

Emre Toraman 1,5 yıllığına gelmişti.
Eğer kalırsa bu yıl 900.000.-ytl alacağı gibi bir söylenti var.(sadece duyum)
Bu doğruysa çok ama çok büyük para.
O paraya Necati'de alınır,İbrahim Akın'da.

900.000 ytl evet çok büyük para...eğer duyumun gerçekse lafım yok.ama nebi hatipoğlu yönetiminin bi oyuncuya 1 trilyona yakın para vericeğini zannetmiyorum ben.emrenin kontratı hakkında bildiğim tek şey,eğer süper lige çıkmayı başaramasaydık,serbest kalıcağıydı...çıktığımız için,bu durumda sözleşmenin aynı koşullarda devam etmesi gerekir...

Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 11:14
Mehmet Çakır Süper Olur Diye Düşünüyorum Şu Anda İsimler Arasında Duyduğum Yerli Futbolcuların En İyisi:)
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 11:44
Alıntı yapılan gullit

Alıntı yapılan winterwind

Es-Es e yararını görmediğimiz M.Akif ısrarla takımda bırakılanlar arasında iken,Es-Es formasını süperlig yolunda teri ile ıslatıp başarılarında rol alan bir çok futbolcunun bileti kesilmiş.Çok ilginç.Çok.

M.Akif bence de çok ilginç.
Odunpazarı Belediyespor için düşünülüyordur belki.
M.Akif geçtiğimiz yıl yaptığı hataları bu yıl da yaparsa pişmesi lazım.Bozüyük'e gitsin diye dua edeceğim yok yazık olur bozüyük'e.M.Akif'i kim istemiş ki.hemen transfer yapacakmış.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,640 saniyede hazırlanmıştır