eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bakaa Liste gör
Yazar

sedat
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 02:30
ben emre toromanın kalcağını düşünüyodum.ama şimdi bazı arkadaşlarımız emreyi satan bizide satar diye ahıt yakar.valla emre benim için bir soru işareti evet hırsı var ama onun yerini dolduracak adam çok.ya bide şunu anlamıyom.kimin ismi geçse yada anlaşılmış isimlerden hep kötü yorum yapıyosunuz.sanki adamların hepsini tanırmış gibisiniz.nadarevici beyenmediniz dahmanı beyenmediniz ivica yı da beyenmediniz bide rivoldo gelseydi onuda beyenmiycektiniz soruyom kimi beyeneceksiniz.adamlar dedi 20 tirilyon bütçemiz var.soruyom yirmi tirilyonla süper star alabilcenmi.şuan yabancılar arasında en pahalısı nadareviç.ya arkadaşlar biraz sabır.bir maçları görem akı karayı ozaman görcez.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 02:35
Sağ beke GB Oftaş'tan Orhan Şam, sol beke GB Oftaş'tan Murat Kalkan , sağ kanata yine aynı takımdan Serkan Atak , sol kanata Diyarbakırspor'dan Sinan Turan , stopere Giresunspor'dan Emre Karaman Sakaryaspor'dan Hüseyin Tok ve Ç.Rizespor'dan Görkem Görk düşünülebilir. Bunlar ilerde A Milli takımda oynayabilecek potansiyeli bulunan gelecek vaad eden yerli isimler. Keşke bu oyuncuları kadromuza katsak ilerde çok iyi paralara satabiliriz. Ben böyle oyuncular görmek istiyorum EsEsimde.

Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 02:43
ivesa gelmiş eses
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
gyannes Liste gör
Yazar

Cihan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 03:09
emre toramanı hiçkimse göklere çıkarmaz,kimse de emreyi satan bizi de satar demez bu forumda sırf muhalefet olsun diye zihin okuyuculuk yapmayın...kadro derinliği diye bi kavram vardır,her kalanı tak 11 e koyun demiyoruz...istersen 11 tane yıldız al yedek kulübende yeterli futbolcuların olmazsa biyerde patlarsın...gençlere yol açmak için gönderseler eywallah,gidip emrenin yerine transfer yapıcaklar...kimi alıcaklar sizce,seydou keitayı alıcaklarsa ben de istemiorum emreyi göndersinler.
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 08:10
Es-Es e yararını görmediğimiz M.Akif ısrarla takımda bırakılanlar arasında iken,Es-Es formasını süperlig yolunda teri ile ıslatıp başarılarında rol alan bir çok futbolcunun bileti kesilmiş.Çok ilginç.Çok.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 08:35
İvesa Eskişehirspor'da diyebiliriz..Hayırlısı olsun..
Yukarı
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 08:55
Bence gidenler arasından, bu takımda kalması gereken futbolcular;

Ulaş Ortakaya, Engin Öztonga, Ferhat ve Zafer. yönetim nasıl bir karar aldı bunu anlamış değilim, kendi açıma konuşuyorum...
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
26eses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gökalp
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 09:34
Rıza hoca demedimi benim için ideal 11 değil ideal kadro önemli diye e o zaman emre toraman gökhan bozkaya ferhat gibi isimler de kalabilirdi. direk ilk 11 de oynamasalar bile en azından iyi birer yedek olabilirlerdi.
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 09:34
Şimşekten yerli harekatı
19 Haziran 2008 Perşembe
  • Rıza Çalımbay komutasındaki Eskişehirspor Transfer Komitesi 2 yıldıza gözünü dikti.
  • Süper Ligden önemli yerli futbolcuları renklerine katmaya çalışan Başkan Halil Ünal ve arkadaşları sessiz sedasız pazarlıklarını sürdürüyor. Trabzonsporlu olan ve geçtiğimiz sezon Ankaraspor’da görev yapan hücum oyuncusu Mehmet Yılmaz ile yine aynı mevkide görev yapan ve Beşiktaş’ın almaya uğraştığı Gençlerbirliği futbolcusu Mehmet Çakır için temaslar hızla sürüyor.Mehmet Çakır’da ısrarcı olan ve Mehmet Yılmaz’ı da kadrosuna görmek isteyen Rıza Çalımbay için bütün imkanlar seferber edildi. Bakalım bu 2 futbolcuda sonuç ne olacak?
    ANADOLU GAZETESİ
  • Yukarı
    gullit Liste gör
    Yazar

necdet dandan
    Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 09:55
    Alıntı yapılan gyannes

emre toramanı hiçkimse göklere çıkarmaz,kimse de emreyi satan bizi de satar demez bu forumda sırf muhalefet olsun diye zihin okuyuculuk yapmayın...kadro derinliği diye bi kavram vardır,her kalanı tak 11 e koyun demiyoruz...istersen 11 tane yıldız al yedek kulübende yeterli futbolcuların olmazsa biyerde patlarsın...gençlere yol açmak için gönderseler eywallah,gidip emrenin yerine transfer yapıcaklar...kimi alıcaklar sizce,seydou keitayı alıcaklarsa ben de istemiorum emreyi göndersinler.

Emre Toraman 1,5 yıllığına gelmişti.
    Eğer kalırsa bu yıl 900.000.-ytl alacağı gibi bir söylenti var.(sadece duyum)
    Bu doğruysa çok ama çok büyük para.
    O paraya Necati'de alınır,İbrahim Akın'da.
    Yukarı
     Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
    Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır