eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 22:48
hakan olasılıgının dogruluk payı ola bılır pazartesı gunu eskısehırde gordum kendısını bence eskısehırsporda mısyonunu tamamlamıstır 
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 22:49
futbolda bir atan vardır birde tutan eğer siz bunlardan birisinde hata yapar lige muammayla başlarsanız geçen seneki kasımpaşa gibi ilk yarıda hüsrana uğrarsınız bu sene ilk çıktığımız sene bu senede atanda tutanda iyi olacakki puansal olarak sıkıntı çekmiyelim belki geçtiğimiz sezon kasımpaşada iyi takımdı ama lazım olan puanlar alınamayınca takım gerçek gücünün karşılığını alamadı son zamanlarda açıldılar ama buda kurtarmaya yetmedi ivesa belki daha gelmedi 1 maça bile çıkmadı ama bana kalırsa bu adamdan dolayı çok başımız ağrıyacak inşallah ben yanılırım  inşallah buradaki çoğu kişinin tam aksine değişik bir performans sergiler ama şu bir gerçekki sadece 2.05 boyundaki bir adama güvenipte lige girilmemesi lazım eğer bir yabancı hakkı kullanılacaksa ve  bu kaleci olacaksa çok daha iyi ve sağlam kaleciler mutlaka vardır bize bu sezon ceza alanına her yönüyle hakim oluşabilecek tehlikeyi önceden sezip müdahalesini doğru bir şekilde yapan  aynı zamanda hava hakimiyeti yüksek atletik bir kaleci lazım
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 22:51
umarım kaleye hakan alınmaz. bize çok emekleri olmuştur sağolsun ama süperligi kaldırabilecek bir kaleci değil. başkan getirebilir diye korksamda bu konuda Rıza hocaya güveniyorum. kabul etmeyecektir bence. ve etmemelidirde.
ES-ES
Yukarı
lucky strike Liste gör
Yazar

Murat T.
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 23:11

Ne hakanmış be !!

Kaç yıl geçti,Zonguldak'ta dahi barınamadı hala bize ittirmeye çalışıyorlar.

Şükrü Hoca dahi akşam onu soruyor Rıza Hoca'ya.Yanlış duydum sandım ilk başta. Eskişehirspor burası Ali Baba'nın çiftliği değil be kardeşim.

Daha önce bu sayfalarda karamsar tablolar çizmiştim kendimce uyarı niyetiyle ancak dün akşam Rıza Hoca bana güven verdi ve şu ana kadar yapılan transferleri de olumlu buluyorum.

Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 23:12
lucky strike a katılıyorum..Konuşmalar banada güven verdi..Transfer konusunda da aynı görüşteyim
Yukarı
FoRZa 26 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 23:15
Hangi hakan bu Hakan oLgun mu
Bu adam Eskişehirspor'dan yaptığı büyük bir hata üzerine ayrılıp hiç bir yerdede açıklama yapmadı.Zaten yapacak yüzüde yoktu.Bu takımada birdaha dönemez merak etmeyin
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 23:20
Alıntı yapılan escem

Yeni kaleci aptal aptal gol yerde,bu takım ligin dibini boylarsa kimse bana kendi teknik trektörüne ,yöbeticine küfür edilirmi demesin

kardeşim bi soda,kahve,yada işkmebe çorbası iç ayılırsın..kafa bir milyon olmuş senin ..bu saattede bu kadar içilmezki canımLOLLOL
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 23:33
bugün transferde hiç bir ses yok hayırdır inşallah....
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 00:07
KALECİ IVESA TAMAM

Eskişehirspor’da dış transfer çalışmaları hızla devam ederken, kaleci sorunu Hırvat Vanja İvensa ile çözüldü. Bu kaleciyi bugün Eskişehir’e getirecek olan Başkan Halil Ünal yarın da resmi imzayı attıracak.

BUGÜN GELECEK
Eskişehirspor’da yabancı transferi devam ediyor. Daha önce Mohammed Dahmane, Anderson ve Safet Nadarevic ile söz kesen Kırmızı Siyahlı takım kaleci sorununu da Hırvat Vanja Ivensa ile çözüme kavuşturdu. Hırvatistan 1.Lig takımlarından NK Slaven Koprivnica’da forma giyen 2.05’lik kalecinin bugün Eskişehir’e gelmesi bekleniyor. Ivensa’nın bugün gelmesi durumunda bu futbolcuya yarın da resmi imza attırılacak. Kaleci Ivesa’nın transferi gerçekleştiği takdirde Eskişehirspor dördüncü yabancısını almış olacak.
YERLİLERLE GÖRÜŞÜLÜYOR
Dış transferde yabancı futbolcuların yanı sıra yerli futbolculara da yönelen Kırmızı Şimşekler çalışmalarını büyük bir gizlilik içerisinde sürdürüyor. Kadrosuna 6 yerli futbolcu transfer etmek istediğini söyleyen Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ın istekleri doğrultusunda listede yer alan futbolcularla temasa geçen Eskişehirspor yönetimi Giresun’dan Emrah Kiraz, Ankaraspor’dan Mehmet Yılmaz, Fenerbahçe’den Can Arat, Konyaspor’dan Veysel gibi isimlerle pazarlıklarına halen devam ettiği gelen haberler arasında.

18.06.2008
Son Haber Gazetesi
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 00:08
Es-Es iç transferde Zafer, Ömer ve Doğa ile görüştü

Eskişehirspor yönetimi iç transferde görüşmelerine başladı. Kadroda sözleşmesi devam eden futbolcularla yola devam edecek olan Kırmızı Siyahlı takım dün iç transferde 3 futbolcuyla bir araya geldi. Kaptan Zafer Şahin, Ömer Yalçın ve Doğa Kaya ile görüşen transfer komitesi bu futbolcularla yola devam edeceğini kendilerine bildirdi. Karşılıklı olarak anlaşma zemini aranan görüşmelerde olumlu sonuçların alındığı öğrenilirken, iç transferin önümüzdeki birkaç gün içinde netliğe kavuşacağı belirtildi. İç transfer görüşmelerine bugün de devam edilecek.

18.06.2008

Son Haber Gazetesi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır