eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'na Teşekkür...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 49>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı jeffers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 20:41
Nebi Başkan...
Genç dinamik sempatik bi insan oldun hep bizlerin gözünde, verdiğin sözleri tuttun öyle yada böyle bu takımı süperlige çıkarttın. bu sevinci bizlere yaşattın ama hep gözlerinde o ışığı gördüm yapacam diyordun. Sen Eskisehirsporumuzun menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yaptın. 12 sene sonra bu sevinci bizlere yaşattın bizde elimizden geldiğince sana destek olduk yada olamadık, seni anladık yada anlayamadık, tartışılır ama bize kırgın gitme bizde Eskisehirsporumuzun menfaatleri için uğraştık. Herşey için Çok Tesekkürler NEBİ HATİPOĞLU...
Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN
Yukarı
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
Yer: Turkey
  Alıntı akçelik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 21:08
nebi başkan allah gönlüne göre versin bu taraftar seni hiç bir zaman unutmayacak.
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
iboeses Liste gör
Yazar

ibrahim
Yer: TR
  Alıntı iboeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 21:59

cok tesellurler nebi bey.....

Küfür eden ESESli olamaz !!!

HEPBERABER SAMPİYONLUK YOLUNA.....
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 22:30

çok teşekkürler başkanım verdiğin emekler için...

'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 21:00
bırakmıyacaktn başkan be kötü oldu :/
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2008 saat 13:12
bence istikrar için nebi başkan devam etmeliydi.kendisine ve yönetim kuruluna katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.Eskişehir spor tarihinin en büyük yatırımlarını gerçekleştirdi.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
burak26eses Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı burak26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2008 saat 13:13
verdiğin emeklere teşekkürler nebi hatipoğlu
BİR İSTANBUL MASALI BİTTİ ARTIK
Yukarı
eses3426 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı eses3426 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 21:48
merhaba arkadaşlar bu hafta yaşadığım ilginç bir olayı sizlerle paylaşmak istedim .İsviçre Türkiye maçına gittim ve tribünlerde eski başkanımız Nebi Hatipoğlunu gördüm .Üzerinde Eskişehirsporumuzun forması milli takımımızı desteklemeye gelmiş.Daha önce maçlarda şeref tribünüde gördüğüm Nebi Hatipolunu yanımda görünce dayanamadım ve birşeyler sormak istedim.Okadar sıcak karşıladıki beni dünyanın heryerinde bi Eskişehirsporluyu görebilirsin şaşırma dedi bana Smile hemen yeni yönetimi sordum sonuna kadar arkalarındayım Halil Ünal çok önemli bir insan eskişehir için değerini bilin dedi.Çok şaşırdım okadar seviyorki demekki Eskişehirsporu kim gelirse gelsin elinden geleni yapcağına inanıyor.Nebi hatipoğlu ile ilgili bütün düşüncelerim değişti bu maçta,onun herşeyden önce gerçekten gönüllü bir Eskişehirspor taraftarı olduğuna inandım.Herkes benim kadar şanslı olmayabilir tabi bunu anlamak için oyüzden sizlerle bunu paylaşmak istedim.Şimdi çok üzülüyorum böyle bir başkanın bıraktığına ama dediğine göre yeni yönetimde öyleymiş biraz içime su serpti  bu konuşmaları.birkaçta foto ekliyorum başkanla benim Smile herkese selamlar....
Yukarı
eses3426 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı eses3426 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 22:22

Yukarı
eses3426 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı eses3426 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 22:24
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 49>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır