eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 15:53
Kemal Arslanın cok fazla verimli olacagını sanmıyorum. çünkü yıllardır fenerde ve yıllardır düzenli olarak oynamıyor. insallah gelir ve ben insallah yanılırım takır takır oynar benide utandırır.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 15:56
Alıntı yapılan scetintas

Valla 26-27 yaşına gelmiş bir futbolcu patlama yapsaydı şimdiye kadar patlardı...Smile Benim tek endişem Belçika gibi kalitesi bizim altımızda olan liglerde futbol oynayan kişiye vasat deniyorsa şüphelerim oluyor...
Bu Hollanda,Almanya,İtalya,İspanya veya Fransa liginde vasat denirse kafam da rahat oluyor...Bizden daha az kaliteli liglerden alınacak futbolcuların Milli olması gerekir...Ör: Litvanya,Slovenya,Slovekya,Arnavutluk,Moldova vs vs vs... gibi...

Ama gene de umutluyum bu futbolcudan geçte olsa patlama bekliyorum....Smile

Dahmane,Cezayir asıllı Fransız bir oyuncu.Milli takımda oynaması zor gözüküyor.Ama dediğiniz gibi mesela Nadarevic Bosna Hersek milli takımında forma giyiyor.Hırvatistan Liginde oynayıp Bosna Hersek milli takımı forması giyiyor.Yani bu sizin önerinize bir örnek teşkil edecek isim.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 16:19
 İç transferde Ömer tamam
İç%20transferde%20Ömer%20tamam       Es Es'de dış transfer görüşmeleri sürerken bir yandan da iç transfer görüşmelerine başlandı. Transfer Komitesi dün Ömer Yalçın ile görüşme yaptı. Kulüp İkinci Başkanı Erdoğan Tekgöz golcü futbolcu ile dün tesislerde bir araya geldi. Görüşmenin olumlu yönde olduğu öğrenilirken, Ömer Yalçın, yeni sezonda da Eskişehirspor forması giymek istediğini, gollerini Süper Ligde de kırmızı siyahlı takım için atacağını söyledi. Bugünde iç transferde görüşmelerin devam edeceği belirtildi.

Tarih : 18.06.2008

milli irade gazetesi...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
eskisehirli2626 Liste gör
Yazar

kemal
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 16:46

Kemal Aslan,can,emre aşık alınırsa iyi olur diye düşünüyorum Kemal fb de brezilyalılar nedeniyle fazla şans bulamıyordu ama geçen yıl azda olsa oynadığı maçlarda oldukça iyiydi.

Stoperlerimiz emre aşık ve nadareviç olursa bence bu savunma kolay kolay geçilmez diğer yabancı hakkımız ülkemizde pek olmayan sol bekte kullanılmalı çünki ülkemizde ersini geçecek pek fazla sol bek yok. İyi bir sağ bek ve oyun kurucu deneyimli bir oyuncu alabilirsek bu yıl iş yapacaz gibime geliyor birde rıza hoca artık kendini esese versin bu taraftarın coşkusu ona bjk yi unutturacaktır.
Yaşlı Kurt
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 16:56
yönetim, 2,05 lik kaleciye alternatif olarak yerli bir kaleci alacakmış!!!
çok merak ediyorum...ferhat a 250 milyar vermeyen yönetim acaba daha ucuz kimi bulacakki...demekki 80...100 milyar civarı bir kaleci aranıyor!!!
2-B liginde bile en ucuz kalecinin 150 - 200 milyara oynadığı bir ülkede ucuz kalaeci aramak hangi akla hizmet etmek mümkün değil...

yapılanların birçoğu hem benim...hemde binlerce taraftarımız hoşuna gitmiyor olsa gerek...
yönetim iş başı yapalı 15 gün oldu...yaptığı icratlar ile hemen hemen herkesin güvenini yitirdi...

üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
hsyn Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 17:18
her zaman söylüyorum,tekrar yinelemek istiyorum;bizim acilen orta sahada beyin görevini üstlenecek,pas dağıtacak bir tane de değil,biri diğerinin yedeği olabilecek ve oyuna girdiğinde diğerini aratmayacak(herhangi bir sakatlanma ya da oyuncu değişikliklerinde...)oyunculara ihtiyacımız var diye düşünüyorum...ancak görüyorum ki transfer listelerinde ya da isimlerden anlaşıldığı kadarıyla bu tip oyuncu hala göremedim...bu mevkiiye acilen futbolcu transfer etmeliyiz;sanırım teknik ekip de bunun farkındadır...çünkü bu boşluk play off maçlarında bile çok açık olarak gözleniyordu ki bu tip bir oyuncumuz olsaydı(yeterli,kabiliyetli)maç skorlarının da daha farklı olacağı kanısındayım...sizlerin görüşleri ve önerileriniz nelerdir arkadaşlar?teşekkürler...
haydi bastır es-es!ölümüne es-es!!!
''Ben sporcunun zeki,çevik;aynı zamanda ahlaklısını severim...''bu millet tarihte Türktü;halde Türktürve ebediyyen Türk kalacaktır!15Temmuz şehitlerimiz varolsun!..
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 17:21
Alıntı yapılan müfitkabal

yönetim, 2,05 lik kaleciye alternatif olarak yerli bir kaleci alacakmış!!!
çok merak ediyorum...ferhat a 250 milyar vermeyen yönetim acaba daha ucuz kimi bulacakki...demekki 80...100 milyar civarı bir kaleci aranıyor!!!
2-B liginde bile en ucuz kalecinin 150 - 200 milyara oynadığı bir ülkede ucuz kalaeci aramak hangi akla hizmet etmek mümkün değil...

yapılanların birçoğu hem benim...hemde binlerce taraftarımız hoşuna gitmiyor olsa gerek...
yönetim iş başı yapalı 15 gün oldu...yaptığı icratlar ile hemen hemen herkesin güvenini yitirdi...

Eski kalecimiz Hakan Olgun.
Hakan görüşmeye geldi
18 Haziran 2008 Çarşamba
  • Eskişehirspor eski kalecilerinden Hakan Olgun dün Başkan Ünal ve yöneticiler ve teknik kadro ile görüştü. Kırmızı Siyahlıların şimdiki adı ile 1. lige çıkmasında büyük emekleri olan tecrübeli eldiven Hakan dün Başkan Halil Ünal’ın plaza açılışına geldi. Burada önce Başkan ile görüşen ardından bazı yöneticiler ile transfer konusunda konuşan Hakan daha sonrada Çalımbay’ın yardımcıları ile görüştü. Başarılı kaleci Eskişehirspor’a transfer olduğu taktirde 2. veya 3. kaleci olarak görev yapacak. Tecrübeli eldiven içinse son kararı Rıza hoca verecek.
  • Bu
    Yukarı
    saeedES Liste gör
    Yazar

İsimsiz
    Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 17:25
    Daha ferhat gibi kimbilir kimleri gonderecek riza bakalim? Bizi dinleyen yokki! insallah ligde kaliriz da yonetimin yuzu ak olur yoksa cok zor duruma dusecekler... Bunlari simdilik dusunmeden hareket ediyolar gibi dusunuyorum. Ferhat olayi tam bir rezalet bence:(
    Yukarı
    gimp Liste gör
    Deneyimli Yazar

Yücel
    Yer: Eskişehir
    Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 17:28
    arkadaşlar yedek kaleci büyük bir ihtimalle bonservisi elinde olan bi kaleci olur.
    Yukarı
    emirhan26 Liste gör
    Usta Yazar

Emirhan
    Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 17:33
    Rezalet Eğer Hakan Düşünülüyorsa Yedek Kaleci Olarak O Kadar Düzgün Kaleciler Dururken Alkolik Bir Adama Mı Güveneceğiz :S
    Yukarı
     Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
    Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır