eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
umur26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: South Africa
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 00:41
evet ya bukadar da karamsar olmayalım...
Bizim aşkımız mum ışığında göz göze değil,Meşaleler altında omuz omuza...
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 00:49
"vanja ivesa" konusunda daha once belirttigim dusuncemin hala arkasindayim ve ES-ES'imiz icin yeterli oldugunu sanmiyorum, umarim yanilirim...Bosnak Stoper de bence cok yararli olacak... 

bugun TV'de Riza hocanin aciklamalarini ben de dinledim ve Dagano ile Mikari isimlerini telaffuz ettiki bence her ikisi de alinmasi durumunda cok yararli olur... Dagano gelirse Belcika performansini bizde yakalar diye dusunuyorum.. yalniz anlamadigim nokta şu: Dagano, Anderson , Omer yalcin cok benzer yapidalar... ustelik Dahmane'de forvet olduguna gore yabanci hakkinin 3 unun de forvette degerlendirilmesi oldukca tuhaf olur gibi... yonetim 6 yabanci alacagiz dememisiydi 6 +2 mi dusunuluyor... ilginc... Iskender, Sinan Turan gibi isimlerde umarim alinmasi dusunulen yerliler arasinda vardir...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 01:00
Alıntı yapılan tepebaşılı26

Alıntı yapılan eseslifirat

çok tehlikeli bir dönemden geçiyoruz, şu anda izlediğimiz senaryo 96 daki senaryonun tıpatıp aynısı.  futboldan anlamayan bir yönetim  ve  amacı eskişehirsporu basamak olarak kullanmak isteyen bir teknik kadro...  borçlandırılan kulüp ve gelecek adına yapılan koca bir "HİÇ" ...   yazık...

-nasıl böyle bir kanıya vardınız?
-kulübün borçlandırıldığını nereden biliyorsunuz?
-yönetim ve teknik kadroyu ne kadar tanıyor ve bunu yorumlayabiliyorsunuz?
-kocaman bir hiç olduğunu hangi somut delillere dayanarak iddia ediyorsunuz?
Bugün Şükrü OYTAN'ın programında (eğer doğruysa) Rıza Çalımbay ve Halil Ünal varmış, izleyenler oldu mu, neler dediler? İzleyenler yazarsa, sevinirim. Sanırım o zaman bu kanının nedenlerini anlayabiliriz.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 01:17
Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan tepebaşılı26

Alıntı yapılan eseslifirat

çok tehlikeli bir dönemden geçiyoruz, şu anda izlediğimiz senaryo 96 daki senaryonun tıpatıp aynısı.  futboldan anlamayan bir yönetim  ve  amacı eskişehirsporu basamak olarak kullanmak isteyen bir teknik kadro...  borçlandırılan kulüp ve gelecek adına yapılan koca bir "HİÇ" ...   yazık...

-nasıl böyle bir kanıya vardınız?
-kulübün borçlandırıldığını nereden biliyorsunuz?
-yönetim ve teknik kadroyu ne kadar tanıyor ve bunu yorumlayabiliyorsunuz?
-kocaman bir hiç olduğunu hangi somut delillere dayanarak iddia ediyorsunuz?
Bugün Şükrü OYTAN'ın programında (eğer doğruysa) Rıza Çalımbay ve Halil Ünal varmış, izleyenler oldu mu, neler dediler? İzleyenler yazarsa, sevinirim. Sanırım o zaman bu kanının nedenlerini anlayabiliriz.

sayın kara kardeşim rıza zeydan ve rıza calımbay vardı halil unal yoktu. kaleci en az gol yıyen kalaciymiş ayrıca ulaş ve ferhat la kesın yollar ayrılmış önlerini açtık dedi. ayrıca serkanda bu takımda kalıyor. onu soyledı 2 ısımle gorusyrlarmıs yukarda arkdsların yazdıgı ısımler ayrıca berkay ve taylanı bozuyuge vermısler kıralamıslar
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 01:23
Alıntı yapılan olumune_eses

sayın kara kardeşim rıza zeydan ve rıza calımbay vardı halil unal yoktu. kaleci en az gol yıyen kalaciymiş ayrıca ulaş ve ferhat la kesın yollar ayrılmış önlerini açtık dedi. ayrıca serkanda bu takımda kalıyor. onu soyledı 2 ısımle gorusyrlarmıs yukarda arkdsların yazdıgı ısımler ayrıca berkay ve taylanı bozuyuge vermısler kıralamıslar
Tamam düzeltelim. Hakan Şükür'le ilgili konuşurken Rıza Çalımbay neler dedi, nasıl bir bakış açısına sahipti? Ayrıca Ulaş'ın önü neden kapalı olsun ki, önünü açmışlar?
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 01:28
Alıntı yapılan KaRa

Tamam düzeltelim. Hakan Şükür'le ilgili konuşurken Rıza Çalımbay neler dedi, nasıl bir bakış açısına sahipti? Ayrıca Ulaş'ın önü neden kapalı olsun ki, önünü açmışlar?

Hakan şükür ve necati ateş için dediki dogruyu söylemek gerekirse dedi en ıyı yerde ıken bu futbolcular asla anadolu kuluplerıne gelmez dedi en ıyı yerde bırakırlar dedi yani onların burda asla oynamayackalrını soledı ama 1 konuda yanıldı madem öyle ise anakarasprun cürümü nedrkı orda oynayan sayın necatı neden eses te oynamasn bu 1 2.ciside ankaraspor anadolu kulubu olmuyrmu burda sayın rıza hocanın bu söylemlerınıde yadrgamadım desem yalan olur sanrım bızım takımın buyuklugunu rıza hoca hala anlamıs degıl..
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 01:31
Ulaş konusunda da daha genç futbolcu alackalrmıs takım gençlesyrmus yanı yedekte kalıp burda ezıklık cekmesın bagalmda yanı ona benzer bı yakstrma yaptı tam hatrlyamıyorum. ama kesınlkle kadroda yok. ayrıca sözlesmesı bıtenlerle bırdaha sozlesme yapmacaklarms yonetımın tasarufu dedı sozlesmelerı bıten futbolcular kısacası şutlandı..
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 01:32

Hakan şükür ve necati ateş için dediki dogruyu söylemek gerekirse dedi en ıyı yerde ıken bu futbolcular asla anadolu kuluplerıne gelmez dedi en ıyı yerde bırakırlar dedi yani onların burda asla oynamayackalrını soledı ama 1 konuda yanıldı madem öyle ise anakarasprun cürümü nedrkı orda oynayan sayın necatı neden eses te oynamasn bu 1 2.ciside ankaraspor anadolu kulubu olmuyrmu burda sayın rıza hocanın bu söylemlerınıde yadrgamadım desem yalan olur sanrım bızım takımın buyuklugunu rıza hoca hala anlamıs degıl..

Maddi açıdan söyledi büyük ihtimal.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 01:34
takımda kalackalr koray-doga-serkan-sezgin-mustafa-serdar-ömer-birol-ömer közen buların hepsı kalyrmus.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 01:51
Kaleci Hakan geliyor mu?

Eskişehirspor’un eski file bekçisi Hakan Olgun Kırmızı Siyahlı takıma yakın gibi görünüyor. Halil Ünal’ın yeni iş yerinin açılışına katılan başarılı eldiven için yönetim Hakan’a sıcak bakıyor. Eskişehirspor’da beşinci kaleci bile olurum diyen Hakan Olgun ile Halil Ünal arasındaki sohbet herkesin kafasında soru işareti bıraktı. Halil Ünal’ın kaleci Hakan’a sıcak baktığı ancak teknik kadronun Hakan’ı düşünmediği öğrenildi. Kaleci Hakan’ın Eskişehirspor’a gelip gelmeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

17.06.2008 sonhaber gazetesi 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,598 saniyede hazırlanmıştır