eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esoğuzes Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuz
Yer: mihalıççık
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 23:18
benim asıl anlatmak istediğimi nasıl anliyamıyorsun.
taraftar olarak kombineye sıcak bakmıyoruz.herkes alabileceği rakamlarda kombineye evet diyor.
ama bizim maç seçen vede fiyat beğenmeyen okadar çok seyircimiz varki
oyüzden kombine satamıyoruz.inanın rakam ikici planda kalıyor.
takım kötü giderse allah korusun biletlerin 5 ytl ye düşmesini bekleyen insanlar var çevremizde
eskişehir sen bizim herşeyimizsin
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 23:18
Alıntı yapılan esoğuzes

250/300 olursa 10 000 kombine satılacağı söyleniyor.buna yzanlarda inanıyorlarmı acaba.alan taraftar 480/500 de alır.bu iş fedakarlık işidir.ne kadar sevdiğine bağlıdır.
300 ü veren 480 ni nasıl veremiyor merak ediyorum?sorun maddiyatsa 180 ni veremiyen 300 ü nasıl verecek.
arkadaşlar düne kadar maçlar 1ytl olursa giderim diyenler şimdide maç seçmeye başlayacak.eskişehirsporun rakam kaç olursa olsun satacağı kombine adedi üç aşşağı beş yukarı bellidir.
çünkü maça göre vede fiyata göre seyirci sayımız bir hayli fazla.
Eğer 300 ü veremeyen 480 i nasıl veremiyor, 180 ni veremeyen 300 ü nasıl verecek mantığıyla hareket edersek, kombineler 1.000 YTL de olsa, 2.000 YTL de olsa, 5.000 YTL de olsa aynı sayıda kombine satacağız, öyle mi? Ben mesela 480 YTL olursa, almam, alamam ama 300 YTL olursa, kendimi zorlar, alırım. Bunun gibi örnekler çoktur. Herkesi kendiniz gibi görmeyin. Siz verebilirsiniz belki ama veremeyenler var, mevcut şartlarda bile zar zor maçlara gelenler var. Yapılacak zamlar bu kesimdeki taraftarlarımızı çok zorlar. Bu taraftar fedakarlığın da en kralını yapar ama 480 YTL kombine fiyatını sunup hadi fedakarlık yapın demek yanlış!
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
gyannes Liste gör
Yazar

Cihan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 23:40

esoğuzes ; yukarıda yazan 10000 kombine sayısına takıldıysanız temsili bir rakam o,300 milyona satılacak kombine sayısıyla 480 milyona satılacak kombine sayısı arasında mutlaka fark olucaktır,anlatmak istediğimiz tam olarak bu...eğer yönetim 480'de ısrar ederse geçen sene zar zor da olsa kombine alan insana sen alma demiş olucak...şehirde tam eskişehirsporluluk yeniden canlanmışken insanları tribünden uzaklaştırmanın ne anlamı var ayrıca.istediğiniz kadar 2B deyken de destekleyen taraftar gelsin maça diyin,bu böyle olmaz...taraftarın artışı başarıya endekslidir,fazla taraftar demek fazla forma satışı,fazla kombine,fazla gelir demektir.

Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 23:46
Nasıl mı veremiyor??

Ben öğrenciyim. 1-2 aylık burs paramı feda edecektim seve seve. Bunun için ailemle bile kavga ettim. Ama baktım 3 aylık burs paramla eşdeğer; vazgeçtim. 2 ay idare edebilsem 3. ayım yok.
480 Ytl bir asgari ücretten fazla be!!
Madem siz 300'ün üstüne 180 daha koyup 480 hatta belki daha fazlasını verebilecek kadar tuzu kurusunuz, rahatsınız; elinizdeki fazlalıkları dağıtın diğer EsEsli kardeşlerinize. 1 kombine de başkasına ısmarla.. Hayret bişey, burjuva şımarıklıklarını bırakalım lütfen...
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 23:50
300den fazla olursa ve de maç biletleri 20ve üzeri olursa ne kombine alırım ne stada giderim...!!!

O kadar parayı deplasmana giderek harcarım daha iyi...!!!!
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 23:52

@ esoguz

300'ü veren 480'ide verir.
480'i veren 600'ü de verir.
600'ü veren 860'ı da verır
Bu böyle uzar gider.
Madem verebiliyosun abi sen banada bi kombine alıver be kulübe yardım !
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
nöbetçi golcü... Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2008 saat 00:06
Kombine fiyatları 250 ytl. bile olsa 4000 den fazla kombine satamayız bence.Geçtiğimiz sezon takımın şampiyonluğa oynayacağı belliydi.Sergen,Coşkun gibi futbolcular gelmişti.Ve kombineler 180 ytl.ydi.Kaç kombine satıldı.Sanırım 2-3 bin.Evet bu yıl süper ligdeyiz belki ama bu yıl maça gelecekler geçen yılda gelmişti.Yani süper lige çıktığımız taraftar sayımız artmadı.
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2008 saat 00:09
Alıntı yapılan esoğuzes

250/300 olursa 10 000 kombine satılacağı söyleniyor.buna yzanlarda inanıyorlarmı acaba.alan taraftar 480/500 de alır.bu iş fedakarlık işidir.ne kadar sevdiğine bağlıdır.
300 ü veren 480 ni nasıl veremiyor merak ediyorum?sorun maddiyatsa 180 ni veremiyen 300 ü nasıl verecek.
arkadaşlar düne kadar maçlar 1ytl olursa giderim diyenler şimdide maç seçmeye başlayacak.eskişehirsporun rakam kaç olursa olsun satacağı kombine adedi üç aşşağı beş yukarı bellidir.
çünkü maça göre vede fiyata göre seyirci sayımız bir hayli fazla.

dinime küfreden müslüman olsa.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2008 saat 00:15
kombine fiyatları belirlenirken alınan standartları merak ediyorum ben..
eskişehirdeki ekonomik yapı
insanların yaşam standardı
sosyal yapı
eskişehirspor taraftar profili vs..bunlar ne derece gözönünde bulunduruluyor..merak ediyorum..15 senedir tribünlerdeyim..bilet artış fiyatları normal gibi görünüyor ama kombinedeki rakamlar yüksek..kombine satmanın anlamı ve önemi nedir?yönetim nasıl bir finansman yapısı içerisinde acaba büyük taraftar olmanın sonucu büyük rakamlarla kombine almakmıdır..globalleşen endüstriyel futbol kültürünün bir uzantısı olan taraftar profilin den seyirci nizamına geçişin bir esintisini mi yaşıcaz ?
26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2008 saat 00:24
üzücü 480 ytl kim yada kaç kişi alacak merak ediyorum doğrusu bu fiat beni bile zorlar alllah diger kardeşlerimizde ekonomik güç nasip eylesin nasıl alacaklar el insaf biz 180 den taksitle 200 ytl den kombine  alırken o gün için zorlanarak aldık çoğumuz buğün hayat şartları bir öncesine göre daha pahalı hale geldi 200 ytl den 480 ytl ye bu da şu demek oluyor %180 nerdeyse sayın yönetim kusura bakmayın ama hiç birimiz maaşımıza %60 bile zam almadık ki %180 gbi bir artışla belirlenmiş kombineleri alalım bu bize resmen maça gelmeyin maçı trübün yerine eviniz den yada kahveden tvden radyodan dinleyin demek oluyor çok yanlış sayın yönetim esesimi diğer takımlardan ayran özelliği taraftarıdır taraftar trübüne gelmezse oftaş tan ankaraspor i b b den farkınız kalmaz imşallah yanlışınızdan dönersiniz bizde çok sevdiğimiz esesimize geregince destek oluruz  
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır