eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 20:36
Bir önerim daha var aslında hatırlarsınız estram kartlarını karta para yükletiriz böyle bir taraftar kart olsa taraftar parası oldumu bu karta yatırır maça girerken aynı estramdaki gibi manikaya sokar ve maç parası hesaptaki paradan kesilir bu nasıl bi fikir.Ek özelliklerde eklenebilir bi banka ile anlaşarak kredi kartı,bankamatik v.b ayrıcada gelir elde edilir.
Yukarı
burak26eses Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 20:42
Alıntı yapılan gimp

Bir önerim daha var aslında hatırlarsınız estram kartlarını karta para yükletiriz böyle bir taraftar kart olsa taraftar parası oldumu bu karta yatırır maça girerken aynı estramdaki gibi manikaya sokar ve maç parası hesaptaki paradan kesilir bu nasıl bi fikir.Ek özelliklerde eklenebilir bi banka ile anlaşarak kredi kartı,bankamatik v.b ayrıcada gelir elde edilir.
güzel fikir ama mesela fb esk maçı o zmn paramız  ollmassa ne olacak
BİR İSTANBUL MASALI BİTTİ ARTIK
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 20:47
Bakiyen olucak banka sistemi gibi o bakiyeden düşücek bakiyen olmazsa giremiceksin şöyle bişide yapabilirsin yüksek ses çıkarır zaten geçiş izni verilmez olurda bişi olursa görevliler ilgilenir.Mesala internet üzerinden bilyoneri biliyorsan para yatırabiliyorsun ekstra olarak anlaştığın bankanın esk internet şubesinden bilyoner sistemi gibi kolayca para yatırma sistemi olabilir.
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 21:14
Sitemizde yapılan ankete göre şuanda 958 kişi 480 ytl'lik kombine biletinden alırım demiş ve işin garip tarafı bu oran giderek de yükselmekte!
önce eses sonra eses
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 21:27
Alıntı yapılan hutemel

Sitemizde yapılan ankete göre şuanda 958 kişi 480 ytl'lik kombine biletinden alırım demiş ve işin garip tarafı bu oran giderek de yükselmekte!

Arkadaşım da ankette alabilirim demiş maddi durumu düzgün yalan mı söylesin.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
gyannes Liste gör
Yazar

Cihan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 21:29

Alıntı yapılan hutemel

alırım diyenlerin hepsi alabilir inşallah...belki o gün benm de ekonomik durumum iyi olucak ve ben de alıcam kombinemi ama bu ihtimali düşünerek alırım diye cevaplayamazdım o anketi,orda alırımı işaretleyenlerin de belli bi kısmının kafasında soru işareti vardır elbet Smile

Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 21:32
Ben öğrenci insanım. Sırf kombine almak için 3 aylığına işe girdim. Ama yönetimin yaptığına bakın. Yönetim 10.000 lerce taraftarın 300 ytl olsun kombine alacam diyor. Siz 480 YTL'ye kombine satıyorsunuz. Alın kombinenizde paranızda sizin olsun. Bizim yüreğimiz yeter.Wink Üstte bir arkadaş demiş biz dışarıdanda bağırırız. Aynen öyle...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 21:37
Alabilir 958 kişi çok az bir rakam ki kombine için... Ve zaten Eskişehirspor'un taraftarı sadece bu foruma yazanlarla sınırlı değil... Bence bu fiyatlarla kombine alacak çok insan vardır... Yine kendi düşüncem vip denen tribün zaten full satılır... Sorun açık tribünde yani genelde çoğunluğun girdiği ve gelir seviyesi daha düşük insanlarda... Yönetimin açık tribüne bir çare bulması lazım... Bence yine söylüyorum defalarca söylediğim gibi, açık tribünü bölmeli ve ücretlendirmeyi ona göre yapmalı...
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 21:41
Alıntı yapılan oxax

Alabilir 958 kişi çok az bir rakam ki kombine için... Ve zaten Eskişehirspor'un taraftarı sadece bu foruma yazanlarla sınırlı değil... Bence bu fiyatlarla kombine alacak çok insan vardır... Yine kendi düşüncem vip denen tribün zaten full satılır... Sorun açık tribünde yani genelde çoğunluğun girdiği ve gelir seviyesi daha düşük insanlarda... Yönetimin açık tribüne bir çare bulması lazım... Bence yine söylüyorum defalarca söylediğim gibi, açık tribünü bölmeli ve ücretlendirmeyi ona göre yapmalı...

çok haklısın açık tribünde sürümden kazanıp hem de tribünleri doldurma adına önemli adım atılabilirdi ki 250-300 tl uygundu bunun için.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 21:44
Sora orda burda çıkıp yok Gerçek EsEs taraftarı nerde bu kadar az kombine mi satılır die çırpınırlar.
Çogunun dilinde kombine alamayan gerçek EsEs'li değildir.
Forumdada var böle tipler.
Kombine alamayınca gerçek EsEs'li oLmuyorsun.
İşe bak yahu 4 seneidr alıyodum bu sene alamıcam nolcak şimdi ?
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır