eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Semih26 Liste gör
Yazar

Semih Karadag
Yer: Germany
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 20:16
Alıntı yapılan EsEsliyim

Artık transfer konu başlıklarının sonuna numara koyalımda kaç konu başlığı açtığımızı karıştırmayalım...Bu 1 aydaki 3.konu başlığı...!

Lütfen Sadece transferler ile ilgili mesajlarınızı yazınız diğer tüm görüş, yorum ve ikili tartışmalarınız için diğer iletişim araçlarını kullanınız...

lütfen arkadaslar tartismalari burda yapmayalim, transfer haberlerini yazalim.
Bizimkisi MEMLEKET MESELESİ..!
Avrupali Eskisehirliler Dernegi
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 20:22
arkadaslar 1 hafta icinde 4-5 oyuncu daha imza atacakmis. Hirvat stoper le kaleci kesin bu hafta
ANTI BIZANS
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 20:24
lokerenli esesli kardes sana ozelden msj attım okumadınmı
.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 20:27

ferhat gittikten sonra ne önemi var gelen kalaciyi cebinden çıkarır ferhat hem yaşı ile hem amatör ruhu ile bizim için ideal bir kaleci idi yazık oldu inşallah bahsedilen yabancı kaleci gelmez hata üstüne hata yapar bu yönetimm...

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 20:29
ömer aysan ankarasporla2 yıllık  anlaşmış.

"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 20:35
ben bu ferhat olayına su acıdan bakmak istıyorum.bende kalmasından yanayım.ama size iste burada yazıyorum ferhat kalırsa kesinlikle 11 oynayamaz.neden derseniz super lıgde oynamak kolay degil.oftasda neden oynayamadı bu bir .ikincisi avrupa sampıyonasında izliyorsunuz hic ferhatın fiziginde kaleci varmı.vandeer saar boruc buffon volkan cehh yadaha cogaltabılırız.bence yetersiz kalır sorun esese faydalı olmaksa burda surmak gerek.bırde zaferi hıc konusan yok yarın zafer gıdecek denirse ne diyecegiz. zafer babası oldugu gun bu formayı giydi.ama sper lıge yetmez denirse na yapacagız.o zaman sevdiklerimizle hic ayrılmadan lig b ye gidelim. hic ayrılmayalım.
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 20:44
daha yeni okudum ozur dilerim. burada copa diye kaleci ver her topa ucuyor iyi bir kaleci. ESESte gormeyi isterim
ANTI BIZANS
Yukarı
ERHAN CIRIK Liste gör
Yeni Yazar

ERHAN CIRIK
Yer: GAZİANTEP
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 21:03
  Yazdıklarına aynen katılıyorum. Kalecinin uzun boylu olması gereklidir, gerek Avrupa şampiyonasında, gerek uluslararası düzeyde oynan maçlarda görüyoruz ki iyi kaleciler uzun boylu, fiziken kuvvetli insanlar. Uzun boylu olmasının bir kaleciye dezavantaj yaratacağı hakkında yazılan mesajlara da katılmadığımı belirtmek isterim. Zaten ülkemizde çok istikrarlı bir kaleci yetişmiyor. Yönetimin yabancı kaleci alma fikrine olumlu bakıyorum. Yeterki alınacak kaleci her yönüyle Es-Es imize layık olsun. Ayrıca Ferhat G.B. Oftaş'ta 1. kaleci olabilse bize gelmezdi. Arkadaşlar biz G.B. Oftaş değiliz. Biz Es-Es iz. Bizim bu yıl olmasa da önümüzdeki yıllar için büyük hedeflerimiz olmalı. Ayrıca ülkemiz futbolunda defansın göbeğinde oynayan futbolcularda da problem var, geçen seneki takımımızın en büyük problemi defansının kötü olmasıydı.  Bu bölgeye iki yabancı futbolcu alınacak olması beni bu sezon için ümitlendiriyor. Benim düşünceme göre bu sene sahaya çıkacak 11 de geçen seneki defanstan kimse olmamalı. Süper lig, 1. lig gibi değil. Defansın ve kalecin sağlam olmak zorunda. Bazı maçlarda yenemesen bile yenilmemek zorundasın. Deplasmanlarda alınacak 1 puan altın değerinde olacak. Ayrıca ileri ikiliye alınan 2 transferi de yerinde buluyorum. Orta sahaya alınması planlanan yabancı futbolcu iyi  seçilir ve alınacak 3-4 kaliteli yerli futbolcu (2 si muhakkak süper lig tecrübeli olmalı) ile takımımızın başarılı olacağına, ileriki yıllar da gelmesi beklenen başarıların temelinin atılacağına inanıyorum.
ERHAN
Yukarı
EseSez Liste gör
Yeni Yazar

sez
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 22:03
şu ferhat kalsın muhabbetini keselim artık ferhat tamam iyi kaleci ama süper ligi zor r kaldırır.  hedef ilk 5 ise gerçektende iyi bir kaleci lazım bize .mondragon keşke olsa .hırvat kaleciyi görmek lazım .2 pozisyonda  top kaçrıdı diye kestirip atmak yanlış.ayrıca volkan nasıl goller yiyor  cech i gördünüz .haksızx eleştiri yapmamak lazım.ve  iyi bir orta saha  oyuncusuna ihtiyacımız var orta saha transferini merakla bekliyorum.
eses'liyiz biz..
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 22:26
ferhatı kapatalım ama gercekten ii kaleciydi ve gelen gideni aratır umarım yanılırız
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır