eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 17:48

Alıntı yapılan ekosu

şu ivensa mıdır nedir almayın şu adamı almayın lütfennnnnnnnnn

tamam sen istedin diye başkan almaktan vazgeçmiş... ya arkadaşlar böyle gereksiz mesajlar yazmayalım artık hem insan merak ediyor yeni bir gelişmemi oldu diye hem de mesaj kirliliği yaratıp konun çabuk dolmasına yol açıyor , sırf bu yüzden bazı önemli gelişmeleri bile kaçırabiliyoruz yapmayın artık ya...

KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 18:07
arkadaslar boubacar coppa, camara (lokerenden ikisi), kenny steppe, arséné né(germinal beerschottan), gustavo leiva, fabien camus(charleroidan),  maric, moia, azofeifa(aa gent), proto, serhat, pareja(anderlecht), sinan bolat, lolo, haroun(genk),  dante, ingrao, onyewu, toama, felaini, witsel, de camargo(standard liège) bunlar belcikada iyi oyuncular ve bana gore maliyetide fazla degil felaini, proto, azoeifa, onyewu, witsel onlar digerlerine bakarak biraz daha pahali
ANTI BIZANS
Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 18:36
Geçen sezon takımımız kadrosunda bulunan önemli futbolcularımızın sözleşmesi bitiş tarihleri tarihleri :
 31 Mayıs 2009 sözleşmesi bitecekler: Birol Hikmet, Doğa Kaya, Emre Toraman, Ersin Güreler, Gökhan Çalışal, Koray Arslan, Mehmet Akif Tatlı, Mustafa Sevgi, Ömer Közen, Ömer Yalçın, Serdar Özbayraktar, Serkan Özdemir, Zafer Şahin.
31 Mayıs 2010'da sözleşmesi bitecekler: Ferhat Odabaşı, Sezgin Coşkun
31 Mayıs 2012'de sözleşmesi Bitecekler: Berkay Onarıcı, Sinan Ören.
Engin Öztonga, Coşkun Birdal'ın sözleşmeleri sona ermiş durumda.  
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 18:56
Hırvat stoperi çok merak ettim ..
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 19:01
Alıntı yapılan bozüyük26

Hırvat stoperi çok merak ettim ..

Bence o açıklamada bir anlatım eksikliği olmuş, benim anladığım başkan orada Naderevic'i anlatmış en son da Naderevic'i transfer ettik demiş.
Ama böyle değil de gerçekten başka bir stoper alındıysa da onu da araştırdım elimde birkaç isim var LOL
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 19:05

Evet galiba öyle.Yanlış anladım ben.Ama 1 yabancı stoperle daha anlaşıldı falan deniyordu ?

Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 19:54
Alıntı yapılan ahmetk49

Alıntı yapılan ekosu

tamam sen istedin diye başkan almaktan vazgeçmiş... ya arkadaşlar böyle gereksiz mesajlar yazmayalım artık hem insan merak ediyor yeni bir gelişmemi oldu diye hem de mesaj kirliliği yaratıp konun çabuk dolmasına yol açıyor , sırf bu yüzden bazı önemli gelişmeleri bile kaçırabiliyoruz yapmayın artık ya...
Burada bir taraftarın diğer bir taraftara "tamam sen istedin diye başkan almaktan vazgeçmiş" demesi çok yanlış. Bu kulübün gerçek sahibi taraftardır ve yapılan transferler hakkında yorum yapmak, isteyip istemediğini, gerekli bir transfer olup olmadığını belirtmek taraftarın en doğal hakkıdır. Yukarıda neden istemediğini, bu görüşünün nedenlerini sorabilirsiniz ama tamam sen istedin diye başkan almaktan vazgeçmiş gibi bir anlayış taraftarı yok saymaktır. Vatandaşı yok sayıp devleti yüceltmenin anlamı yoktur çünkü; vatandaş olmadan devletin hiçbir anlamı kalmaz.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 20:00
moral bozmak istmemem ama... kaleci İvensanın galatasaray macındaki görüntüleri... tam bir top tutma özürlü... her pozisyonda topu sektirmiş... yediği goller evlere şenlik... umarım sadece o maç öyle oynamıştır...

http://www.dailymotion.com/video/x2rt0a_gs-slaven-koprivnica_sport

Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 20:06
işte TARAFTAR işte ŞAMPİYON     

Başkanımızın açıklamalarına bakılırsa Eskişehirsporumuzun farkını hissettirilecek bir takım kuruluyor.Büyük taraftarımızında desteğiyle önümüzdeki sezon fırtına gibi eseceğiz ve kendilerini büyük gören istanbul takımlarını Atatürk stadının çimlerine gömeceğiz.
     En büyük hayalimiz süper ligde şampiyonluk ve avrupaya ESES bayrağını dikmektir.Süper ligde bizden başka hiç bir anadolu takımı bu hayali gerçekleştiremez.Çünkü anadoluda ilk başkaldıran ve bozuk düzeni yıkan biz olduk,yine biz olacağız.
    Yeni transferlerimiz camiamıza hayırlı olsun.İnşallah şampiyon ekibin temelleri olur.
kalender
Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 20:11

Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan ahmetk49

Alıntı yapılan ekosu

Burada bir taraftarın diğer bir taraftara "tamam sen istedin diye başkan almaktan vazgeçmiş" demesi çok yanlış. Bu kulübün gerçek sahibi taraftardır ve yapılan transferler hakkında yorum yapmak, isteyip istemediğini, gerekli bir transfer olup olmadığını belirtmek taraftarın en doğal hakkıdır. Yukarıda neden istemediğini, bu görüşünün nedenlerini sorabilirsiniz ama tamam sen istedin diye başkan almaktan vazgeçmiş gibi bir anlayış taraftarı yok saymaktır. Vatandaşı yok sayıp devleti yüceltmenin anlamı yoktur çünkü; vatandaş olmadan devletin hiçbir anlamı kalmaz.

sayın KaRa burada olayı başka yere çekiyorsunuz sözlerimi çarpıtmayın ne demek istediğimi anlamadıysanız bundan önceki bütün transfer sezonu konularını sayfa sayfa okumanızı öneririm. Ayrıca burda devletçilik halkçılık gibi klişe sözlerle cümlelerimden başka manalar aramayın benim ki sadece yukardaki bahsi geçen arkadaşa ve onun gibilere sitemimdi. Umarım anlamışsınızdır ve umarım yukarıda ki arkadaş ve türevleride anlamıştır. Sagılar..

KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır