eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 sezonu Mohamed Dahmane

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 52>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2008 saat 22:41
Beşiktaş, Kayseri, Trabzon ve Sivas kulüpleri talip oldu

Trabzonspor'dan Ersun Yanal, Sivasspor'dan Bülent Uygun, Kayserispor'dan Tolunay Kafkas'ın yeni sezonda ısrarla kadrosunda görmek istediği Muhamed Dahmane üç yıllığına Eskişehirspor'a "Evet" dedi. Peki süper lig takımlarını peşinden koşturan Mohamed Dahmane kimdir?
9 Mayıs 1982 Maubeuge/Fransa'da doğan, Cezayir asıllı Fransız futbolcu 180 cm boyunda hücuma dönük orta saha oyuncusudur. Kırmızı Şimşeklerde yeni sezonda 21 numaralı formayı giyecek olan 26 yaşındaki oyuncu futbol hayatına Fransa 4.lig takımlarından FC Poitiers takımında başladı. 2004-05 sezonunda Belçika'nın 4.lig takımlarından R.Francs Borains'te 13 maçta 18 gol atarak dikkatleri üzerine çekti. 2005-2006 sezonunda Belçika 2.ligi takımlarından Bergen'de forma giydi. 13 maçta 10 gol atarak Bergen'in, Belçika 1.ligine yükselmesinde kilit rol oynadı. 2006-07 yılında Belçika 1.liginde (Jupiler League) Bergen'de 31 maçta 10 gol attı. 2007-08 sezonunun ilk yarısında KRC Genk'te 3 maçta gol atamadı ve devre arasında eski takımı Bergen'e geri döndü. 2 maçta 2 gol atan Dahmane yeni sezonda Eskişehirspor'un başarısı için ter dökecek.
14.06.2008
Kaynak:Sakarya Gazetesi

Daha önce verildiyse özür dilerim ..
Yukarı
mersahin Liste gör
Yazar

Mustafa ERŞAHİN
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2008 saat 22:47
valla gazete o kadar yazmış ama ne diğer takımların transfer haberlerinde ne de EsEs imizin haberlerinde ben hiç duymamıştım. huludo arkadaşımız burda yazana kadar hiç duymamıştım hatta. ama sanırsam güzel bir transfer oldu. sonradan da olsa bir çok takımın istediği bir transferi gerçekleştirmek beni mutlu ediyor. umarım golleriyle daha çok mutlu eder.
Eskişehirde doğmadım,doymuyorum da ama Eskişehir sevdası sınır tanımaz...
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2008 saat 22:51
Gazate güzel açıklamış..Sevindirik oldum birden :)
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2008 saat 23:40
Alıntı yapılan durukan

dah-ma-ne
dah dah dah-ma-ne
dah dah-ma-ne
dah dah dah dah dah-ma-ne

Ozlem Tekinin  ---LAUBALI--  sarkisina gore ritmi tribunlere boyle cagiririrz artik

bilmeyenler icin sarkinin linki

Evet evet bu süper olmuş işte (:
Kesinlikle kullanılmalıdır.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2008 saat 00:45
Camiamiza hayirli olsun... bekleyip görmek lazim. Belcika ligi zayif bir lig, kendiside zaten yeni 1 ligde oynamaya baslamis. Genelde 4. lig basarisi var. Insallah umdugumuzu onda buluruz. Anlasilan bir menejer 3-4 Türk takimini kullanmis.

Riza beye 2 gün önce telefonla son Afrika kupasinin en iyi oyuncularindan secilen Fas Milli futbolcusu (29 yasinda, 24 kez Milli olmus, Alman Süperliginde basari ile oynamis) Yossuf Mokthari'yi teklif ettik, üstelik bonservisi elinde, pek ilgilenmedi, cünkü tanimadi, son kupayi takip etmedigi belli. Teklif tanidigi menejerlerden gelseydi belki olurdu. Artik futbolcu transferide pazarlamaya kalmis. Bizim hocamizin istemedigi futbolcuyla Trabzonspor ilgileniyor, olmazsa Alman Süperliginden Hannover 96 takiminin teklifi hazir. 

Umarim bu transfer ettigimiz kardesimiz yukarida bahsettigim Mokhtari'den daha iyidir.  
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2008 saat 12:51
Allah allah - saldır Esesim  =>  Yallah Dahmane.LOL
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2008 saat 13:33

Bizde de 92 numarayı giyse olmaz mı

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
roberto_baggio Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2008 saat 13:47
Tam futbolcu ismi.. Eskişehirspormuzun golü.. 9 numaralı formasıyla.. Mohamed.......

DAHMANEEEEEEEEEEEEEE...
KIRMIZININ GİZEMİ, SİYAHIN MATEMİ...
Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2008 saat 13:48
dahmane dahmane
şahanesin şahane...
dahmane dahmane
şahanesin şahanee...
26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2008 saat 13:50
Alıntı yapılan Adnan26

Camiamiza hayirli olsun... bekleyip görmek lazim. Belcika ligi zayif bir lig, kendiside zaten yeni 1 ligde oynamaya baslamis. Genelde 4. lig basarisi var. Insallah umdugumuzu onda buluruz. Anlasilan bir menejer 3-4 Türk takimini kullanmis.

Riza beye 2 gün önce telefonla son Afrika kupasinin en iyi oyuncularindan secilen Fas Milli futbolcusu (29 yasinda, 24 kez Milli olmus, Alman Süperliginde basari ile oynamis) Yossuf Mokthari'yi teklif ettik, üstelik bonservisi elinde, pek ilgilenmedi, cünkü tanimadi, son kupayi takip etmedigi belli. Teklif tanidigi menejerlerden gelseydi belki olurdu. Artik futbolcu transferide pazarlamaya kalmis. Bizim hocamizin istemedigi futbolcuyla Trabzonspor ilgileniyor, olmazsa Alman Süperliginden Hannover 96 takiminin teklifi hazir. 

Umarim bu transfer ettigimiz kardesimiz yukarida bahsettigim Mokhtari'den daha iyidir.  

bu çok kötü bir haber. keşke yönetimden birilerinede ulaşmaya çalışsaydınız. madem bukadar iyibir adam ez azından bi izleselerdi
ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 52>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır