eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 23:53
Alıntı yapılan hamdiozen

YÖNETİM BİZİ ASLNDA DÜŞÜNÜYOR;
Biz farkında değiliz.Azıcık dunkofluk var bizde.Şimdi biz zorlayarak alıyoruz ya kombinelerimizi.Yönetim ne dedi aslında bu fiyatla ''Biz kombinelerimizi öyle bir rakam yapalım ki millet sıkıntıya girmesin,Öyle dişinden,tınağından biriktirmesin evinin kiremitlerini  satmasın.Almasınlar ve sıkıntıya girmesinler.''
İşte bu.Ne diye düşmanlık yapıyorsunuz.İrlandalılar.
   Aaaa doğru ya.Hay Allah biz bunu nasıl düşünemedik.Ulan yönetim helal olsun, nasılda düşünüyor bizi.Bizde ne kötü niyetliyiz ha, adamlar işi gücü bırakıp bizi düşünüp bizim için çalışıyorlar, bizde adamlara kızıyoruz.LOLLOL
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2008 saat 00:34
Alıntı yapılan KaRa

Sanırım önce 480 YTL deyip sonra 300 YTL'ye indirecekler, taraftar da diyecek, yönetim kurulu indirim yaptı, bu fiyatlar kötünün iyisi, sonra taraftar hemen kombine alacak. Bizi çok saf görüyorlar galiba. Smile

keşke öyle bi iyilik yapsalar...biz saflığa razıyız...

tabii önce bizans çapulcusu yönetimden gidecek...yoksa bedava da verse kombine al-ma-ya-ca-ğım!!!!!!!!!!!!!!!
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
lokman Liste gör
Yazar

LOKMAN
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2008 saat 01:03
bu fiyata kombine gerçek taraftarı dışarıda bırakır.

nasıl transferde en ekonomik en iyisini almaya çalışıyorsunuz

gerçek taraftarda ekonomik şartların malum olduğu ülkemizde,staddaki yerini almak
 vede stadı inletmek istiyor.

gelin dönün şu yanlışınızdan.......
Yukarı
lokman Liste gör
Yazar

LOKMAN
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2008 saat 01:05
bu fiyata kombine gerçek taraftarı dışarıda bırakır.

nasıl transferde en ekonomik en iyisini almaya çalışıyorsunuz

gerçek taraftarda ekonomik şartların malum olduğu ülkemizde,staddaki yerini almak
 vede stadı inletmek istiyor.

gelin dönün şu yanlışınızdan.......eskişehirsporumuzu izlemekten vede destek vermekten

mahrum bırakmayın
Yukarı
Habis Liste gör
Yazar

Bilen Onur
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2008 saat 01:18
arkadaşlar;

takım1. ligde oynuyor. 480 ytl kombine diye aya kalkıyorsunuz. valla olacak iş değil. kombine alıp maca gelemek isteyen bu parayı veriri

bedavacıllıga cok alışmısız taraftar olarak. birazda biz elimizi taşın altına kkoyalım.

kombinemizi alalım. takımıza destek maddı acıdanda verelim. stadda tezahüratımzılada verelim.

simdi benbu msj yazdımya butun bedavacılar ats pusklurecek. ondan dolayıda bir daha yazmıycam.
ama cok sevdıgınızı soyledıgınız takıma ayıp edıyorsunuz. bu kadar soylıyım.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2008 saat 01:27
Habis;

Öğrenciyiz,içerde tüm maçlara dışarda da bu sezon en az 10 maçına gideceğiz...Ne takımlar var 1.ligte oynayıp 50 ytl'ye kombine veren (bkz: gençlerbirliği)

İşte bizim böyle düşünmemiz için altyapı oluşturup daha sonra önümüze kakanlar oldukça 500 de olur 1000 de...

İtiraz edenlerin tribün özgeçmişine bir bakınız bakalım ESES için çekmedileri cefa gitmedikleri yer var mı ???Bedavacı olsak her 2 haftada bir pazar günü stadın kapısına gelir abi beni de alsana deriz...

Ama bizim için ''ESKİŞEHİRSPOR Cumartesi Pazar eğlencesi değil bir YAŞAM Felsefesi''dir...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
gyannes Liste gör
Yazar

Cihan
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2008 saat 02:17
habis,bence yeni yönetim taraftardan gelicek maddi destekten önce taraftarın manevi desteğini almalı.bu taraftardan maddi destek istemek için çok erken değil mi?daha geldikleri gibi taraftardan tepki üstüne tepki alıyolar.ferhat olayı,transferin gecikmesi,bazı takımlar taraftarıyla 12 kişi oynar sahada.15 transfer yerine 14 tane transfer yapsınlar 12 kişi oynayalım Smile
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2008 saat 03:36
Birşeyi çok merak ettim, bilen varsa beni bir aydınlatabilirmi acaba?  Bu vip denen yer neresi tam olarak? Ben yıllardır stadyuma giderim vip lik bir yer göremedim yada bilmiyorum... Yada vardıda benim mi haberim yoktu?
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2008 saat 03:38
Evli olmayıp,borcu olmayıp,cocuk bakmayan kimse buraya kombine hakkında;gerçek esesli alır,taraftarlık görevidir vs... yazmasın kardeşim.Kalbini kırarım.
Kimse kimsenin burada ne kadar aldığını,ne kadar borcu olduğunu,ne kadar sıkıntılı olduğunu bilmiyor.Yıllardır kombine  alıyorum diyen adam şimdi alamıyorum diyorsa saygı duyun.Ayrıcada kulüpte bu vefalı olanlara saygılı olsun.
Bak bu adamlar bilet 5 ytl'ye düşünce ses çıkardımı.Ayıptır ya.Son 30 yıldır tek gelir kaynağı ''taraftar'' gören yönetimlerde hiç mi suç yok.Yönetici kesimi (bazılarını ayırıyorum) kimbilir kaç tane adamına beleş dağıtacak bu kombineleri.Bunların paraları nerden çıkıyor.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2008 saat 03:41
Alıntı yapılan oxax

Birşeyi çok merak ettim, bilen varsa beni bir aydınlatabilirmi acaba?  Bu vip denen yer neresi tam olarak? Ben yıllardır stadyuma giderim vip lik bir yer göremedim yada bilmiyorum... Yada vardıda benim mi haberim yoktu?
  65 lilerin tam ters tarafini dusun kapalida yani aciktan baktiginda prokolun sagi. kapaliyla protokolun arasinda kalan bolge.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır