eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 15:34

Emre bak 500 YTL lafından sonra 300'e hemen tav olmuşsun....Smile Oysa 300 YTL demek maç biletlerinin açık 20 kapalı 40 YTL demektir...Bu fiyatlar çok kişiyi gerer....

Yönetim 480 YTL yaparsa   100 Kombine satar...
Yönetim 450 YTL yaparsa   150 Kombine satar...
Yönetim 400 YTL yaparsa   200 Kombine satar...
Yönetim 350 YTL yaparsa 1000 Kombine satar...
Yönetim 300 YTL yaparsa 1500 Kombine satar...
Yönetim 250 YTL yaparsa 3000 Kombine satar...
Yönetim 200 YTL yaparsa 8000 Kombine satar...
Yönetim 150 YTL yaparsa Kombine için birbirimizi yeriz...))
Bunlara yönetim vecibeleri dahil değildir...Aktif A.Ş den satılacak olandır....

İşte fark burada akıllı olan yönetim tüm sezonun biletlerini şimdiden satar...Tribünler dolar mı endişesi yaşamaz...Çok kombine demek eldeki kalan bileti satmakta zorlanmaz...Bedavacıları önlemiş olur....Bu kombine satışları yönetimin hedef ve düşüncelerini,onların da ileri görüşlülüğünü kanıtlayacaktır merak etmeyin..Ben kendime ait limiti koydum...Bekliyorum ya diji,ya kombine başka yolu yok...LOL
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 15:44
Alıntı yapılan scetintas

Emre bak 500 YTL lafından sonra 300'e hemen tav olmuşsun....Smile Oysa 300 YTL demek maç biletlerinin açık 20 kapalı 40 YTL demektir...Bu fiyatlar çok kişiyi gerer....

Yönetim 480 YTL yaparsa   100 Kombine satar...
Yönetim 450 YTL yaparsa   150 Kombine satar...
Yönetim 400 YTL yaparsa   200 Kombine satar...
Yönetim 350 YTL yaparsa 1000 Kombine satar...
Yönetim 300 YTL yaparsa 1500 Kombine satar...
Yönetim 250 YTL yaparsa 3000 Kombine satar...
Yönetim 200 YTL yaparsa 8000 Kombine satar...
Yönetim 150 YTL yaparsa Kombine için birbirimizi yeriz...))
Bunlara yönetim vecibeleri dahil değildir...Aktif A.Ş den satılacak olandır....

İşte fark burada akıllı olan yönetim tüm sezonun biletlerini şimdiden satar...Tribünler dolar mı endişesi yaşamaz...Çok kombine demek eldeki kalan bileti satmakta zorlanmaz...Bedavacıları önlemiş olur....Bu kombine satışları yönetimin hedef ve düşüncelerini,onların da ileri görüşlülüğünü kanıtlayacaktır merak etmeyin..Ben kendime ait limiti koydum...Bekliyorum ya diji,ya kombine başka yolu yok...LOL

Çok doğru ve yerinde tespitlerde bulunmuş Suat bey.Kesinlikle dikkate alınması gereken tablo.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 17:24

Sivasspor'da kombine satışları

Sivasspor''da, 2008-2009 futbol sezonu kombine bilet satışları başladı. Türkiye'yi UEFA İntertoto Kupası'nda temsil edecek olan Sivasspor'da, 2008-2009 futbol sezonu kombine bilet satışları başladı. Yeni sezonun kombine biletleri, Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi bahçesindeki Sivasspor Bilet Satış Gişesi'nde satışa sunuluyor.

Maraton tribünü kombine biletlerini 300, kapalı tribün kombine biletlerini 600, VIP tribünü kombine biletlerini ise bin 200 YTL olarak belirleyen Sivasspor yönetimi, taraftarların biletlere ilgi göstermesini bekliyor.

Kaynak:sporx.com
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 17:36

Adamlar 17 süper lig maçı + türkiye kupası maçları + kıytırık da olsa avrupa takımlarıyla oynayacak 300 ve 200 ytlye kombine satıyorlar...

Kimse biz şöyleyiz böyleyiz demesin böyle diye diye bizi sömürmeye yelteniyorlar...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 17:53

Bunların yaptıkları sömürmekten başka birşey değil.. Gitmiyorum kardeşim maçlaraa , geçen seneden beri soğumaya başladım iyicene...Hiç yoktan artık iyi günde geliyorlardı kötü günde gelmiyorlar diyen çıkmaz. Hiç yoktan iyi günde bırakalım bare.... Sorsan herkes klasik laflar söyleyecek yine Arma için gidiyoruz, forma için gidiyoruz... Madem arma için gidiyorsun, Armanın kullanılmasına izin vermeyeceksin.. Yönetimde Fb.Li, Takımın en yürekli kalbiyle oynayan futbolcusunu gönder, taraftara ittirebildiğin kadar ittir. Kendi taraftarın seni bir şekilde soysun, siyaset desen dibine kadar batmışsın... Param var bu sene kombine falan almıyorum.. Gidipte klüp lisanslı hiçbirşey de almıyorum......

Yukarı
lokman Liste gör
Yazar

LOKMAN
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 18:19
çıldırtmayın adamı yaAngry

en pahalı kombine bizde ya
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 18:23
Ana sayfamızdaki ankete göre %20 bu fiyatlardan (açık) kombine alıyor %7 kararsız ama alabilir %73 al(a)maz. Umduğumdan daha çok yüzde alabiliyor yada alabilecek veya alınmasını isteyenler ankete iyi çalışıyor :)...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 18:24
Kombine fiyatlarını kaç para yaparız diye düşüneceğine o cefakar büyük taraftarımızı nasıl daha modern bir stadda maç izletirizin hesabını yap stadımızı yenile tribüne ilavemi yapacaksın yeni bir stad mı bilmem vitrinini güzel tut taraftarın yağmurda ıslanmasın soğukta karı üzerine yemesin güneşte sıcaktan bayılmasın bunun çaresini bul 13.000 kişilik stadın 760 ı misafir seyirciye güvenlik için 1.000 kişi boşluk bırak protokol ve basın için kapalıyı büyült seyircin için küçült kaldı 10.000 kişilik yer kapasiten 25.000 olursa bunların hepsi çözülür taraftarının rahatlıkla girebileceği uygun kombine fiyatı ve bilet fiyatı belirle stad fuul olsun herkes mutlu olsun ama bunu yapacak yönetim göremiyoruz aylardır yıllardır bağırsakta buradan boş, imam kendi bildiğini okuyor bizede sadece yazmak kalıyor buradan okuyan ve sesimize kulak veren olursa televizyon ve gazetelerde lafla şov yapmakla yönetici olunmuyor. Nebi başkanın kalıcı projeleri altında ezilip gideceksiniz. Birde yapılan o güzelim tesislerde bir yığın eksik var diye demeç vermeyin siz daha iyisini yapın alkışlayıp teşekkür edelim yönetime geldiniz ya bunun bir bedeli olmalı.İstanbul da Ankara da Trabzon da Bursa da protokolde oturacaksınız tüm Türkiye nin gözü önünde bunun bedelide bu olmamalı icraatınıda yap reklamınıda ancak ES ES imin herşeyi gerçek sahibi taraftarın için mabedimiz stadımız için birşey yapmazsan bizde bize verilen değer kadar değer veririz bakalım kim büyük görürüz o zaman yönetim mi taraftar mı yaşayıp göreceğiz. 
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 18:32

Açık Tibün için 15X20=300 YTL

Kapalı Tribün için 30X20=600 YTL
Bundan daha ucuza olacağını sanmıyorum arkadaşlar!Bu rakamlarla da geçen sene sattıkları kadar kombine satarlar!
Normal biletlede 15-30 ytl ye geçen sezon olduğu gibi tribünler dolar!
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 18:34
300 ytl'ye varım. :D
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır