eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 14:00
bjk nin açık tribün biletleri bizden ucuz. bursa'nınkide ucuz. fb'de açık tribün yok. gs'nin durumunu bilmiyorum ama oda bizden ucuz ise açık tibün olarak en pahalı biziz. aslan yönetim rekor bizimdir.
ES-ES
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 14:17
Bu fiyatlara kimse gidemez dijitürk rapayı kırar gibi geliyor
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 14:21
neyse fedakarlığa katlanalım, bağrımıza taş basalım, 500 leri, 1500 leri verelim.
benim asıl rahatsız olduğum konu; bu paraları fedakarlıkta bulunarak ben öderken bazı insanlar, maçları geçmiş yıllarda olduğu gibi, "beleş-avantajlı" adını ne koyarsanız koyun,  izlemeye devam edecek.  yani bizim gibi, avantacı olamayan taraftarlar ne olacak: 2. sınıf taraftar. hadi fiyatları düşürmedin, düşüremedin,  bu konuyu çözebilecekmisin yönetim. Cevap: Hayır.  forumlar yıkılıyor, inliyor, sen en basit kombine fiyatlarını bile ilan edemiyorsun. daha lig başlamadan sınıfta kaldın mı. Cevap: Evet.    
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 14:30
Alıntı yapılan gakkos26

neyse fedakarlığa katlanalım, bağrımıza taş basalım, 500 leri, 1500 leri verelim.
benim asıl rahatsız olduğum konu; bu paraları fedakarlıkta bulunarak ben öderken bazı insanlar, maçları geçmiş yıllarda olduğu gibi, "beleş-avantajlı" adını ne koyarsanız koyun,  izlemeye devam edecek.  yani bizim gibi, avantacı olamayan taraftarlar ne olacak: 2. sınıf taraftar. hadi fiyatları düşürmedin, düşüremedin,  bu konuyu çözebilecekmisin yönetim. Cevap: Hayır.  forumlar yıkılıyor, inliyor, sen en basit kombine fiyatlarını bile ilan edemiyorsun. daha lig başlamadan sınıfta kaldın mı. Cevap: Evet.    
ClapClapClapClapClapClap
herkes sever biz taparız ölmeye hazırız antiistanbul
Yukarı
ercu Liste gör
Yazar

ERCÜ
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 14:41
Alıntı yapılan ESmustafa

bjk nin açık tribün biletleri bizden ucuz. bursa'nınkide ucuz. fb'de açık tribün yok. gs'nin durumunu bilmiyorum ama oda bizden ucuz ise açık tibün olarak en pahalı biziz. aslan yönetim rekor bizimdir.

evet başkan ne dedi 4 büyük yok tek büyük biziz. bunuda ispat etti kombine biletiyle.Confused
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 14:46
Sevgili Arkadaşlar....

Yönetim 500 YTL gibi bir rakamı telaffuz ederek gündem yaratmaya,bunları tartışmaya açmış ve taraftarın nabzını yoklama içerisindedir diye düşünüyorum...
Yönetimde bu fiyatlara kombine satamayacağını çok ama çok iyi biliyor...Eskişehirdeki ekonomik nedenleri ve değerleri de çok iyi bildiklerini sanıyorum...Eskişehir de maç biletleri 10-20 YTL üzerindeki her fiyat risk taşır...

Yarın birgün bu işin karı,soğuğu,sıcağı ve kışı var... 30-60 YTL ye Allahın bir kulunu stada getiremeyeceğini de çok iyi biliyor...
Bu yönetim başka stadlardaki bilet fiyatlarını da çok iyi biliyordur....
Geçen yıl şampiyonluğa giderken 15-30 YTL ye bilet satamayan yönetim bu sene iddasız ve hedefsiz nasıl satacak çok merak ediyorum....

Bu nedenle bu yönetimin yaptığı şey konuyu gündeme getirip taraftarı "Hiç olmazsa şu fiyata bari olsun dedirtmek ve buna razı etmek istiyorlar" Bazı arkadaşlarımız 300-350 YTL gibi rakamlar telaffuz etmişler...Lütfen yapmayın....Bunu sizler istediniz dediklerinde söyleyecek hiç bir şeyiniz olmaz...350 YTL ye olan kombine biletin maç başı fiyatı 20 YTL'ye tekamül ediyor hesaplarken lütfen bunları da düşününüz...

Bu işin kaçarı kuçarı yok Eskişehir'de maç izlemenin bedeli en makulu 10-20 YTL dir...

10 X 20 = 200 YTL
20 X 20 = 400 YTL

Derbi maçlar da kombine alanlara avantaj sağlar...Bunun ötesinde ki rakam bizleri enayi yerine koymaktan öteye gitmez... Bunu ancak 250 YTL ve 500 YTL  formalı satarak cazip hale getirebilirsiniz....
Sakın bu oyuna gelmeyin...Rakam telaffuz ederken maç bileti fiyatlarını ve geçen sene kombine alanların düştüğü durumu da göz önüne alınız....
Ben kendi adıma söylüyorum ki; 4 yıldır sürekli kombine alan birisi olarak 200 YTL nin üstünde kombine almayacağım...Belki bir ihtimal forma verirse 250 YTL ye alabilirim....

Akıllı olunuz ve bu oyuna düşmeyiniz maç biletlerine ve kombine avantajlarına göre tek rakam telaffuz ediniz.....

Saygılarımla...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 15:09
Bu yönetim taraftarın hangi sesine kulak verdi ki?
Halil Ünal yine eskisi gibi anlaşılan.
Dernek başkanları nasıl olsa onun adamları.Onlara bedava biletleri verir geçer.
Dernektekilerde itiraz etmesinler,hepsini biliyoruz. 
Gerçek taraftar kıçını yırtsın dursun.

Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
black_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Esk. / Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 15:18
Alıntı yapılan 65es26

Bu yönetim taraftarın hangi sesine kulak verdi ki?
Halil Ünal yine eskisi gibi anlaşılan.
Dernek başkanları nasıl olsa onun adamları.Onlara bedava biletleri verir geçer.
Dernektekilerde itiraz etmesinler,hepsini biliyoruz. 
Gerçek taraftar kıçını yırtsın dursun.

Clap Clap Clap

Clap
BiZim DüNYaMıZDa ÖLüMSüZLüK SeNi SeVMeK DeMeKTiR ES-ES'im...!!!
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 15:19
Madem nabız yokluyorlar buradan ne gibi isteklerimiz olduğunu belirtelim...

1-Kombine bilet fiyatı 300 ytl'yi geçmemelidir...
2-Geçen sezondan kombinesi bulunanlara %10 vs. indirim uygulanmalı veya forma falan hediye edilmelidir...
3-Peşin alımlarda kolaylık sağlanmalıdır...
4-Öğrenci ve bayanlar için ayrı kombine çıkmalıdır...

Son 3 sezondur açık tribün kombinesiyle giriyorum...3 sezondur bazı beleşçiler tarafından ENAYİ yerine koyuluyorum...Biz bu şartlarda kombinelerimizi alırken yönetimin taraftarı sömürme çalışmalarına anlam veremiyorum...!!!

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
trk Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 15:33
Bjk nin açık tribünü bizden ucuz mu? Yapmayın arkadaşlar.. Bizde Kale arkası yok ki bizden ucuz olsun.. Bjknin 350-400 olan kale arkası fiyatları.. Bizdeki açık diye tabir edilen yer Kapalı(yani çarşı tribünü) o da 1000(bin) YTL civarında.. Verdiğiniz linkte öyle diyor.
Bursa`da ise daha kombine fiyatları açıklanmadı. Açıklansa bile Marton tribünü 300-350 civarı olur... Bizde 300-350 TYL yi aşmayacak bir açık tribün fiyatı belirlememiz gerekir. Aksi durumda yönetimin elinde patlar kombine kartları. 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,720 saniyede hazırlanmıştır