eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 12:52
Alıntı yapılan esgun

300 YTL.nin üzerindeki açıklayacakları fazla her kuruş onların bize ihaneti ve zulmüdür.
Önce onlar geçmiş dönemde eşe dosta Tomar tomar gönderdikleri kombinelerin paralarını toplayıp Kulübün kasasına koysunlar.

ClapClapClapClapClapClapClap
herkes sever biz taparız ölmeye hazırız antiistanbul
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 12:57
bu paraya kombine almam çok zor belki bilet bile zor alıcam..

teşekkürler yönetim...

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
umutjohn Liste gör
Deneyimli Yazar

Umutcan Ünlü
Yer: American Samoa
Alıntı yapılan esgun

kartES arkadaşım doğru diyorsun da Kendilerini şak şaklatacak grubu mutlaka beslemeliler ve giriş biletlerini vermeliler ki Büyük Başkan diye bağırılsın.

Bu söz çok doğru işte.Ama taraftarlar arasında bölünmeye yol açıcak davranışlardan uzak duracak bir grubumuz da malesef bulunmamakta.Herkes çıkar peşinde...
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak

YÖNETİM DELİRMİŞ OLMALI TARAFTARI TAKIMDAN AYIRMAYIN DİĞER ÖRNEKLERE BAKIN.AMKUL OLANI YAPIN

Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 13:11
Ben o fiatla asla maçlara gidemem. zaten nekadar para alıyorumki ben. takımı taraftar çıkarır 3 liglerde bizler bu takımı destekledik malaesef ama çıkaran gariban eses taraftarı maçları izleyecek olanlar zenginler ve zengin süperlig takım hayranları olan eskişehirdeki fb-gs-bjk liler olacak bu çok koyuyor bana kanıma dokunuyor arkadaşlar. yönetim uyumua verdiğin sözü tut
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 13:22
kolay kolay gidecek olmaz o fiyatla maça. bu ne ya cl finalimi izliyoz :(
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 13:23
Transferler iç açıcı olmazsa hemen bahaneleride hazır, biz Forma reklamına güveniyorduk Sarar mahkeme ile o imkanı elimizden aldı diyecekler sonra Taraftar daha çok sarara ver yansın edecek doğru yazanları sararı korumakla suçlayacaklar sonra Taraftar birbirine düşecek, işler kötü gitmeye başladımı istifa edip birde temlik koydurup zeytinyağ gibi üstte açıklamalar yapacaklar.
Başkan sanki Sarar'ın böyle bir alacağının olduğunu bilmiyormuydu ? Kulübün defterleri kendi iş yerinin kasasında duruyordu, bilmememesi imkansız hatta Nebi başkan tepki bile vermişti defterlerin yeri Muhasebe diyerek, ES ES'in Süperlige çıkacağına kimsenin inancı yoktu 2A ya çıkartım diyerek hep gönüllerde kalacaktı herkes yıllarca Ankarayı anlatacaktı.
Ne zaman ki Bakan çıktı olmaz denilen Transferler gerçekleşmeye başladı herkesin iştahı kabardı.
Sarar'ı kimseye şikayet etme hakları yok, bu bocu ve alınan kararı  biliyorlardı bizi kimseyle karşı karşıya getirmesinler, insan oturduğu apartmanın yada iş yerinin defterinde ne var ne yok haberi olmaz mı ?
Aslında Sarar'ın açıklamaları bunlara , Temlik koydurup çekip gidenlere, davranış ve açıklamaları ile Sarar'ı enayi yerine koymaya çalışıyorlar, bazı kişileri  konuşma aralarında kötüleyerek bazılarının önümüz mart yatırımlarına aracılık yapıyorlar. 

KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 13:34

Şu ana kadar gelir getirebilecek tek bir proje dahi yok ne yazıkki. Varsa yoksa taraftarın sırtından geçinme hesapları...

Eğer açık kombineleri 300 YTL. üzerinde olursa bunun adı en hafif deyimle kendi kalesine gol atmaktır, taraftarı hançerlemektir.

Ancak daha da önemlisi 33 kişilik kuruldan bir kişi bile çıkıp kombinelerden önce stada şu iyileştirmeleri yapacağız, kombine alanlar şöyle avantajlardan yararlanacak, beleşçiliği şu yöntemlerle önleyeceğiz diye açıklama yapamamaları.

Bu kadarına da PES!!! denir doğrusu. Ama unutulmasın lütfen, bu taraftar enayi değil ve zamanı geldiğinde öyle bir tepki verirki son pişmanlık fayda etmez.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
b.ali Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 13:35

Ben Manisa da ikamet ediyorum.Geçen sezon Manisaspor açık kombinesini 100 YTL den veriyordu  ve de Vestel Başta olmak üzere zaten burada ki bütün sanayi kuruluşları Vestele yan sanayi olduğundan bütün çalışan işçilerine ve hatta resmi daireler de buna katılarak 10.000 adet kombineyi sattılar. her  işveren ayda 10 YTL keserek zorla burdakilere kombine vermişlerdi. Tabi bir manisa ESES olamaz bizim mabedimizdeki maçalrın değeri illaki fazladır ama daha ilk yılında bir klubün hatta yönetimin gelir gelmez bu kadar yüksek fiyatttan kombineleri açıklaması taraftarımızı da kesinlikle üzmektedir. 

Herşey güzel olacak diyoruz ama transfer di kombineydi, taraftar dernekleriydi derken bi de bakacaz sezon başlamış. Neyse hayırlısı.

Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 13:40
      Yıllardır bu siteyi yakından takip etmeme rağmen yazmamayı ilke edinmiştim.Fakat 15 gün içinde yaşadıklarımız, gelecek sezon hakkında ipuçları vermeye başladı.Maalesef bugün Eskişehirspor'umuz tamamen amatör ve siyasi kimlikleri ön planda olan şahısların eline geçmiştir. Hiç kimse Halil ÜNAL takımı Lig A ya çıkardı bu başarı onundur demesin.Kaleci Hakan olmasaydı hala Lig B de sürünüyor olacaktık.

Benim anlamadığım yönetimin ısrarla taraftarı karşısına alma çabaları.Hangi akla hizmet ediyorlar, bu gücü nereden alıyorlar anlamış değilim. Şunu bilmelerinde de fayda var Unakıtan rüzgarı yerel seçimlere kadar var. Ondan sonra biz gene başbaşa kalırız sayın yönetim kurulu ve başkanı.

Kombine fiyatlarına gelince yıllardır kombine alan birisi olarak bu sene 100 YTL dahi olsa almayacağım.Bu yönetimin yaptığı hiç bir olayı tasvip etmediğim içinde, 30 yıllık taraftarlığımı askıya alıyorum. Biz bu takımı süper ligde olduğu için sevmedik.Efsane olduğu için, bir başkaldırının önderliğini yaptığı için sevdik, siyasilere oyuncak olsun diye değil

Tüm taraftarlarımıza saygılarımla.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,687 saniyede hazırlanmıştır