eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 21:20
Anderson ismini bu sene duydum transfer bombası imiş. Küme düşen takımdan topcu alınmaz iyi olsaydı takımı küme düşmezdi yada ismi sezon boyunca ortaya çıkardı. Cenk İşler çok komik geliyor. Geçen sene bank asya liginde rakibimizde oynuyordu. Çoşkun kalsın o zaman ne alaka Veysel Konya da ne iş yaptı iyi olsa Konya tutar elinde bombalar bu ise fünye çekilmiş demektir elimizde patlar süper ligde oynayacağız eyyyyyy yönetim haberler doğruysa çok komedi isimler sokağa para atmayalım sonra çok dövünürsünüz. Bu stada bu almayı düşündüğünüz topçulara bu kombine ve bilet fiyatları ile boş tribüne oynarsınız demedi demeyin.
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 21:24
anderson değil ronaldinhoyu getirseler bu fiyatlara 1000 kombine zor satarlar,
maçlarıda ilk bir 2 hafta dolu tribünlere lig monotonlaşmaya başlayınca da boş tribünlere oynarlar.
aynı hataya geçen senede düştüler şampiyonluğa oynarken tribünler dolmadı, bu sene muhtemelen orta sıralara oynayacağız tribünler hiç dolmaz..
uygun fiyat belirleyip 10 bin kombine satmak varken bu şekilde 1000 kombine satıp boş tribünlere oynamayı neden isterlerki..yönetim gerçekleri görmekten bu kadarmı uzak??
Yukarı
Steve Liste gör
Yazar

Emrah D.
Yer: Palestine
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 21:36
Alıntı yapılan Sessiz

... 
Yaşasın Halil ünal diyelim o zaman ne dersiniz Confused

Onu Şakşakçılar Der Zaten.. İşler Kötü Gidince Büyük başkan Diye de Bağırırlar..

http://www.bebecik.net
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 21:43
Ben böyle yönetimin  Censored............
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 22:52

Bu da denek oluyor ki iç sahada maç izlemekten mahrum bırakacaklar bizler...Eğer 350 ytl olmazsa kombine almam demiştim AL-MI-YOR-UM...!!!

Deplasmandaki maçlara gitsem daha ucuza gelir Censored

Ulan bu taraftarı sömürenlerin ALLAH BELASINI versin...!!!
Gidin ulan,çekin ESES'imden elinizi Censored
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 22:53
ah NEBİ Başkan kimlerin eline bıraktın bizi. transfer fiyasko, stad fiyasko, kombine fiyasko. ALLAH sonumuzu hayır etsin. bu sene iyibir kadro kuramazlarsa (-ki kurabileceğe benzemiyorlar) boş tribünlere oynarız. fb,bjk,gs maçlarındada gerçek ESES taraftarı dışarıda alex,delgado,carlos,linkon görmeye gelenler stada girer. ESkiden olduğu gibi Atatürk stadını cehenneme çevirirler(!) yaptıkları bütün masrafı bizden çıkarmaya çalışan yönetim başka hangi kulüpte var? başka hangi anadolu kulübünde bu bilet fiyatları var? yazık taraftara be.
ES-ES
Yukarı
26mustafa26 Liste gör
Yazar

Mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 23:56
Alıntı yapılan es_emre26

Bu da denek oluyor ki iç sahada maç izlemekten mahrum bırakacaklar bizler...Eğer 350 ytl olmazsa kombine almam demiştim AL-MI-YOR-UM...!!!

Deplasmandaki maçlara gitsem daha ucuza gelir Censored

Ulan bu taraftarı sömürenlerin ALLAH BELASINI versin...!!!
Gidin ulan,çekin ESES'imden elinizi Censored
 AL-MI-YOR-UM değil emre AL-MI-YOR-UZ...Bu fiyatlarla bi öğrenci nasıl kombine alsın..?
BiZdEKi aŞk mUm ıŞıĞıNdA GöZ Göze dEĞİl; mEŞALe aLtıNdA OmUz oMuZa.! ...!ALTES...!
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 23:57
Olacak iş değil...Biz 350 ytl'yi gözden çıkarmışız 10-15 kişi kombinemizi alacaktık Liseli Altes olarak şimdi 1imiz bile al(A)mıyoruz...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 23:58
Nebi Hatipoğlu döneminde yapılan iyi projelere ve güzel gelişmelere alıştı bütün şehir...Ama yeni yönetimin gelmesiyle birlikte,, transferde sıkıntıların yaşanması birde bunun üzerine faiş bilet ve kombine fiyatları taraftarı haklı olarak çileden çıkartmıştır...Yönetimin net bir açıklama yapıp azda olsa oluşan bu kötü havayı düzeltmesi gerekmekte...Ayrıca bilet ve kombine fiyatlarınında acilen uygun bir miktara getirilmesi zorunludur... Aksi halde taraftar haklı tepkisini ortaya koyacaktır...İlgililere duyurulur...
**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
26mustafa26 Liste gör
Yazar

Mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 00:21

Bu fiyatlarla,bu taraftarı yıldırma politikalarıyla bu yönetim şimdiden benim gözümde sınıfta kalmıştır..! şampiyonlar ligine falanmı gidicez biz ya herhalde kombineler ordada geçecek..? Barcelona falan gelcek ya eskişehire..! ey yönetim içinde biraz vicdan varsa şu taraftarını küstürme bi ES-ES sevgisi bu kadarda sömürülmez..!

BiZdEKi aŞk mUm ıŞıĞıNdA GöZ Göze dEĞİl; mEŞALe aLtıNdA OmUz oMuZa.! ...!ALTES...!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır