eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 17:25
ayrıca sezon içinde gelişebilecek başarısızlık durumunda, biletlerin otomatikman 5-10 ytl ye çekileceği gerçeği de gözönüne alınmalıdır. bu yıl zaten aldığımız kombineler yüzünden kendimizi sarar'ın deyim ile "enayi" gibi hissettik, bu kadar yüksek fiyatlardan kombine alıp tekrar aynı enayiliği de yapamam, kimse kusura bakmasın.
başka bir konuda içerideki 4 maç zaten tv'den %100 verilecek. 17-4= 13. ekle kupa maçı 3 tane, eder 16 maç.
480/16= 30 ytl
960/16= 60 ytl . bu rakamlara nereden ulaştıkları belli oldu. zaten düşünülen açık kapalı fiyatları bunlar imiş. eee ben kombine alarak hiç mi avantaj elde edemeyeceğim. alın size enayi yerine konulduğumuzun bir kanıtı daha.     
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 17:27

Bu ne Kardesim ya daha ortada bisey yok yonetim dusmanları iş başında.. Bu sezon 1.ligde 15 ytl ye mac izlediginizi ne cabuk unuttunuz.. Ha Pardon unutmuşum bu yazanların cogu gecen yılda kombine almamıstı 200 ytl cok diye ustelik şampiyonluga oynayacak bir takım yaratıldıgı halde.. bu sene 300-400 e kombinemi alırlar onlar icin lig atlamıssın masrafların artmıs alacagın en kotu super lig kapasitesindeki bir futbolcunun yıllık maliyeti 600-700 bin ytl falanmıs onemlimi 1 ytl yapsa yonetim bunlar eminim onada bir kulp bulurlar..Gecen yılda oyle olmadımı 3000 civarı kombine satışı tam bir komedi..Ama iş Lafa Geldimi Mangalda kül bırakmıyorlar maşallah..

500 de olsa acık kombinesi bu yılda alıcam sözde protesto edip almayanlara inat..
Yukarı
rayes26 Liste gör
Yeni Yazar

ismail
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 18:07
bizim gibi garibanlar takım çıkaRIR zenginler 100 ytl biletle süperligte takımı syreder
biz eskişehirliyiz
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 18:10
tabi siz kızılcıklıya, kapalı alana açık bileti ile giren fakat bağıran tayfasınız ya yine bir yolunu bulursunuz bu bilet işinde.  bakalım sizi açığa aldıklarında nasıl tepkiler vereceksiniz!!!

ayrıca bilet fiyatları 15-30 iken de bu konu çok tartışılıyordu ve herkes sizin sandığınız kadar mutlu değildi. aa pardon biz açıkta ıslanırken siz kapalıda bağırıyordunuz değil mi!!!  
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 18:13
Alıntı yapılan gakkos26

tabi siz kızılcıklıya, kapalı alana açık bileti ile giren fakat bağıran tayfasınız ya yine bir yolunu bulursunuz bu bilet işinde.  bakalım sizi açığa aldıklarında nasıl tepkiler vereceksiniz!!!

ayrıca bilet fiyatları 15-30 iken de bu konu çok tartışılıyordu ve herkes sizin sandığınız kadar mutlu değildi. aa pardon biz açıkta ıslanırken siz kapalıda bağırıyordunuz değil mi!!!  

sadece buna değil daha önce yazdıklarına da katılıyorum.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 18:17
Yalnış düşünüyor olabilirim görebildiğim kadarıyla kızılcıklının başındaki adamlar ve 26 taraftarlar derneği ile halil başkanın arası cok cok iyi...

Kızılcıklının kapalı tribune açık biletiyle girdiği ortadayken 500ytllik kombineye iyi demesi ''açık kombine fiyatı yüksek'' diyen insanları düşmanlıkla suçlaması cok cok garip !!
Taraftarın derneği oldugunu söyleyen 26 Eskişehirspor ve Anadolu Yıldızı derneklerinden açıklanan kombine fiyatlar ve fbli yönetici olayı için günlerden beri bi açıklama protesto bekliyoruz...
bakalım ne olacak.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 18:24
Alıntı yapılan gakkos26

buyur sende gel o kapıdan içeri anlında KıZILCIKLI yazanı almıyolar sonucta herkeze acık tribun ....
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 18:26
Alıntı yapılan KIZILCIKLIEMRAH

Bu ne Kardesim ya daha ortada bisey yok yonetim dusmanları iş başında.. Bu sezon 1.ligde 15 ytl ye mac izlediginizi ne cabuk unuttunuz.. Ha Pardon unutmuşum bu yazanların cogu gecen yılda kombine almamıstı 200 ytl cok diye ustelik şampiyonluga oynayacak bir takım yaratıldıgı halde.. bu sene 300-400 e kombinemi alırlar onlar icin lig atlamıssın masrafların artmıs alacagın en kotu super lig kapasitesindeki bir futbolcunun yıllık maliyeti 600-700 bin ytl falanmıs onemlimi 1 ytl yapsa yonetim bunlar eminim onada bir kulp bulurlar..Gecen yılda oyle olmadımı 3000 civarı kombine satışı tam bir komedi..Ama iş Lafa Geldimi Mangalda kül bırakmıyorlar maşallah..

500 de olsa acık kombinesi bu yılda alıcam sözde protesto edip almayanlara inat..
şimdi bize bu fiyatlar pahalı gelince bizde bu tepkimizi kendimizce dile getirince yönetim düşmanımı oluyoruz arkadaşım.o zaman sende yönetimin yalakasısın öylemi.sen beğenirsin fiyatı yada bakış açın farklıdır sana uyar.bazılarınada uymaz pahalı gelir burasıda herkesin fikirlerini beyan ettiği bi yer.herkes senin gibi düşünmek zorundamı da hemen yönetim düşmanları diye yazıyorsun.ayrıca sana bu sözü söyleme hakkını kim veriyor.
ikincisi 15 ytl ye son dbakır maçı oynandı sanıırm kafkaf maçında 5 oldu sonrada 10 milyona oynandı.yani senin anlayacağın şampiyonluğa oynayan eses in tribünleri dolmadı ister sevin ister üzül bu da bir gerçek.
üçüncüsü futbolcu izleme komitesi olmayan tamamen hocanın insifiyatine bırakılmış bir futbolcu alımı
açık tribüne çivi çakılmayacak olunması.artık süper lige çıktık diyonda 13 bin kapasiteli eses in bel kemiği açık tribüne çivi çakılmamsı sence ne kadar doğru.bu eskişehirin soğunu karını kışını sana anlatmama gerek yok herhalde.hiç utanmadan sıkılmadan 500 ytl kombine istiyorlar.
senin yönetimde tse belgeli test edilmiş onaylanmış hemde baya önemli bir mevkide hem kendi ankara fb derneği 2.başkanı hemde eses yönetiminde görevli.ben bu yönetime düşman olurum olmayanında eses li olduğundan şüphe ederim.üstüne alınabilirsin.
bak sevgili kardeşim evet süper ligeçıkılmıştır fedakarlık gereklidir ama
her koltuğu bırakan 3 koyup 5 alıyorsa uzay çapındayız ve biz hala fi tarihinden kalma tribünde 500 ytl ye kombine parası isteniyorsa yönetime şu iism girmeyecek bu isim girmeyecek diye zor koşuluyorsa sırf cak cuk diyen bir başkan varsa ben bu yönetime düşman olurum buradada yazarım.eğer iyi işler yaparsada alkışlarım ben yanılmışım derim.mangalda kül bırakmamakla gerçekleri yazmak arasında dağlar kadarda fark var sende bi zahmet bunu görüver
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 18:30
Alıntı yapılan KIZILCIKLIEMRAH

Biz yönetim düşmanı filan değiliz. Görünen köy kılavuz istemez ama siz köyü göremiyorsanız, bilemeyiz. 1. ligde biletler zaten pahalıydı, bu ligde de pahalı olacak. Yine bir şey dediğimiz yok, geleceğiz fakat bu şekilde 480 YTL'ye de kombine olmaz. 480 YTL'yi toplam maç sayısına bölün bakalım, maç başı ne kadara maç izleyeceğiz? Derdimiz, fiyatların makul biz düzeye indirgenmesi. Ayrıca yönetim transferi maç hasılatlarından gelecek paraya göre yapacaksa, hiç yapmasın zaten. O hesap tutmaz.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
escem Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 18:55

Daha BİSMİLLAH demeden ,yönetim aptalca işlerle önyargılı yaptı bizi,şimdi bu sorunlarımı konuşmalıydık yani

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır