eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 14:03

bu yönetim bu kafayla giderse bende eve digiturk almayı düşünüuorum.Olmaz böyle birşey yok böyle sorumsuzluk.Bu taraftarı üzmeye,sitrese sokmaya hakkınız yoooooooooooook !!

Yukarı
olcix Liste gör
Yazar

olcay
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 14:35
evet çok pahalı ancak alınır mı alınır. ama parası olanlar için tabi ki. biz yine para bulabildiğimiz takdirde gelebilecez stada gibi gözüküyor.
bu arada beşiktaş'ın eski açık kombinesi 350 ytl imiş. bunu da belirteyim deidm şuracıkta.
HOŞCAN İSTİFA...
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 14:41
Halil Başkanın İnegöl maçından sonra Taraftar için söylediklerini unutmadık.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
redfanatic Liste gör
Yazar

uğur
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 15:23
bende 300ytl 10 taksit olursa ayda 30 30 öderim diyodum
fakat 480ytl 5 ay taksit öğrenci olarak aldığım zaten ayda 160ytl(o da zor yetiyo)
Böyle giderse 2 ayda 1 maça gidecez
Artık taraftar değil anca seyirci stada girer
EsEs
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 15:58
bu fiyatları ödeyecek gücüm olmasına rağmen yöentimin bu aymazlığını ve tarafatarın sesini dinlememesini, duymamasını protesto etmek için inanın kombine almamayı ciddi ciddi düşünüyorum. başkan tv lerdeki konuşmasında aslında ipucu vermişti. taraftar büyük, iddaalı  bir takım izlemek istiyorsa FEDAKARLIK yapacak demişti. bu taraftar zaten yapacağı fedakarlığı yapıyor ve her platformda bunu gösteriyor. lige yeni çıkmışken, en önemli sezonun bu iken sen en büyük gücünü dışarıya itiyorsun, dışlıyorsun. vallahi bu yönetimden hiç ama hiç umudum kalmadı. nedenleri ile müfit arkadaşımız çok güzel yazmış, yol yakınken hatalarınızdan dönün ey yönetim üyeleri. böyle bir gücü dışlamayın, başlarken kaybetmeyin.       
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 16:05
önce transferleri görelim sonra kombine için karar veririz..
Her Zaman ESES
Yukarı
aritmal Liste gör
Deneyimli Yazar

adem
Yer: ESTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 16:06
şimdi birileri cıkıp ES ES sevgisini parayla mı ölçüyosunuz demesinAngry......yönetime parayı veren düdüğü çalar dediniz içinize aldınız,stada aynı yöntemi uygulayın  parası olanbaşka takımın taraftarları gelir içinizde izler...............sehir ortalaması asgari ücretin az üstü olan şehrimde başka ne izlenirki,bizde artık senfoni orkestrasını izlemeye gideriz..bilet fiyat larıda gayet ucuz...Wink
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 16:23
Kombinenin ederi 300 liradır. Bunun üstü caydırıcı olur. Lig maçlarının ederi orta ve alt sıralara oynayan takımlarla oynanan maçlarda 10-15, yukarıya oynayanlarla oynanan maçlarda 30-40'dır. Daha üstü caydırıcı olur.

Kale arkaları gerçekten yapılırsa o zaman orta ve altlara oynayan takımlarla oynanan maçlarda kale arkası 10-açık 20 kapalı 40 şeklinde olabilir. Üst sıralara oynayanlarla oynanan maçlarda kale arkası 20 açık 40 kapalı 80 olabilir. O zaman kale arkası kombine 200 açık kombine 350'ye satılabilir. Ama kale arkası alternatifi yaratılmazsa 300 lirayı geçmemeli kombine.

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 16:24
Tesisleşmeyi boya badana yapmak sanan bi adamın başında olduğu yönetim kurulu böyle politikalarla işi yürütmeye calışır;Fahiş bi meblağla kombine fiyatlarını açıklar.Yalakcı bazı dernekler ve adamlarıda onu alkışlar omuzlara alır!
olan yine bizlere olur.
Onlar ! yönetimden nemalarını alırlar, en büyük halil başkan derler.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 16:47
    Adamın biri bir gün hocaya gitmiş ve demiş ki hoca evim çok dar sığamıyorum.Hoca demiş ki o zaman senin eşşek var ya onu al içeri öyle yaşa.Aradan zaman geçmiş adam tekrar hocaya gitmiş iyice sıkıştık ev yetmiyor demiş.Hoca o zaman koyunları da al içeri demiş.Adam bir hafta sonra yine gelmiş ve demiş ki hoca iyice sıkıştık biz.Hoca bu kez tavukları da al içeri demiş.Bir hafta sonra adam ağlayarak naptın hoca evde adım atacak yer kalmadı demiş.Hoca bu sefer içerdeki hayvanları çıkart demiş.Sonra adam hayvanları çıkarmış ve hoca sormuş şimdi nasıl diye.Adam çok sağol hoca çok rahatız evde demiş..
    Bu hikayeyi can sıkıntısına yazmadım.Yönetim akılsız değil ki bu fiyata kombine satılmayacağını bilmeyecek.Onlar da bu işin farkında ama çıkıp direk kombine 350 dese çoğu kişi pahalı alınmaz felan yazacaktı.ama şimdş 480 söyletisinden sonra 350 deyince herkes iyiymiş alayım,fiyatı uygun diyecek.Kombine fiyatları 350 yi geçmez arkadaşlar merak etmeyin...
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır