eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 23:41
lütfen yönetim bu konu çok çok önemli.ucuz ama çok sayıda kombine satılması en mantıklısı.maç fiyatlarını kombineleri belirlerken lütfen ekmeğin 65 e kuruşa çıkması sonucu oluşan halk ekmek büfeleri önündeki kuyruklarıda gözönüne alalım.açık kombineyi 300 liradan ve kredi kartına taksitlendirerek satarak 10 bin kombineyi hedefleyelim ve hedefe ulaşalım derim.
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 23:50
480 çok 479.99 yapsınlar neye göre hesapladılar 480 dediler bu kombineleri adamla dalgamı geçiyorlar 450 de 500 de 480 neye göre hesaplanmış.4 maç 50 de eder 200 13 maç 20 de eder 260  480 i nereden çıkarıyorsun söyle tamam gidip 2 tane alayım.
S.nalbant
Yukarı
taylan26_11 Liste gör
Yazar

taylan
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 23:54
Bunlar ucmus resmen Es-Es sevgımızın bu anlamda somurulucegını hıc tahmın etmezdım!!
Her ZamaN Her Yerde En Buyuk ES-ES...........
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 00:19
ne 480 ytl mi!? tamam o zaman ya bende korktum bir an 500 ytl diye..
dalga mı geçiyolar adam mı seçiyorlar anlamış değilim..
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 00:36

Ohhh, kombineler 480 YTL imiş. Rahatladım şimdi. O neydi ya , 500 YTL öyle. Teşekkürler yönetim kurulu üyeleri(!)

480 YTL'den 480 tane kombine satarlarsa, yönetim şükür etsin. Evet, bu taraftar takımını çok sever, başka takımlarınkine benzemez, evinin kiremitlerini satar, maçlara gelir ancak bu taraftar yolunacak kaz değildir, kimse kusura bakmasın. Bu taraftarın yüreğindeki sevgisini kimse sömüremez. Ortada bir tane icraat yok, FB'li yönetici olayı, Ferhat'ı verip yerine yabancı (yabancı olunca ne oluyorsa, kaleci yabancı olunca top korkup kaleye gelmiyor galiba) kaleci arayışlarına girmeler... Çok merak ediyorum, Çağıl abinin yaptığı hesabı yapmak çok mu zor? Böyle olursa kombine filan almam.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 00:55

3 yıldır kombine alıyorum.. üç aşağı beş yukarı dedik, biraz pahalı dedik, ık dedik, mık dedik aldık.. neredeyse üç sezonda biletle maça girenden zerre kadar farkım olmadı..

ben yağmur demedim, çamur demedim her maça geldim.. ama biletli kardeşim yağmurda çamurda, karda kışta sıcacık evinde koltuğuna uzanıp, çayını yudumlayıp maçını izledi.. dün sararı enayi yerine koyan yönetim bugünde beni enayi yerine koyuyor öylemi..

Allah aşkına soruyorum.. bumudur o çoook istenip tek listeyle seçilen yönetim..? bumudur şehrin desteğini arkasına alan ve büyük başkan sloganlarıyla seçilen başkan..?
10 futbolcu alacağına 9 al, ama taraftarını yanına al.. taraftarını yanına almazsan 10 değil 20 topçuda alsan, sıradan bir takım olan oftaştan, zart zurt belediyelerden ne farkın kalır.. 
bu şartlarda demekki bu sene bol bol deplasmana gideceğiz..
ankara- gidiş dönüş 10 ytl.. maç 5 ytl.. yemek 10 ytl..= 25 ytl.. haydi deplasmana..
yönetime gereken mesajlar deplasmanlarda verilir o zaman.. 
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 01:02
   Farkettiniz mi kombineler ucuzlamış.500 ytlden 480'e inmiş.Vay be,anma fark var ama.Hemem alalım,nasılsa Hakan şükür'ü,Rivaldosu gelecek???Ferhat'ı da nabcan giderse gitsin.Bize yıldız lazım,gelsinde nasıl gelirse gelsin.Büyük başkan der geçeriz.Gerisini boşver,yatırım filan deme sakın.Yıldız oyuncu olsun,kaybederse de basarız küfürü..Mantelide bu olursa vay halimize...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 01:38

Sakarya Gazetesinden;

AÇIK TRİBÜN FİYATLARI
Açık tribün kombine bilet fiyatları ile ilgili dünkü köşemizde taraftarın görüşünü yayınlamış ve taraftarların 500 YTL'lik bilet fiyatını çok bulduğunu yazmıştık.
Yönetim kurulu da bir hafta ertelemiş kararı.
Aralarında oylamışlar ama bir sonuca ulaşamamışlar.
Genel eğilim açık tribün fiyatlarının daha aşağı çekilmesi yönünde.
Yönetim sanırım taraftarın sesini dinleyecek.
Açık tribün fiyatı düşürülecek.
Eskişehirspor yönetiminin Atatürk Stadı kale arkalarına tribün yapma çalışmaları var. Söylediklerine göre uzman bir ekip Atatürk Stadında yatıp kalkıyor. Kale arkalarına 3'er 4'er bin kişilik portatif iki tribün yapılacak. Bu tribünler ile birlikte Stat kapasitesi 6-7 bin daha artacak.

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/yazi.asp?id=6835&yazar=2
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 02:29
Öğrenciyim. Aile olarak çok da borcum var. Almıyorum kombine, çok pahalı. En azından umduğumun  1.5 katından bile çok fazla...
Deplasmanlar daha ucuz olacak. Hem bir kısmı da boş tribün gibi, Belediye, Ankaraspor, Oftaşspor, Konya, Gençler, hatta Denizli. Kapıda ölüm tehlikesi geçirmeden, hem de seyahat. Kombineden ucuz, Ankaraspor üste para vercek neredeyse ve içerde forma değiştirmek sorunsuz..

Deplasmanlara giderim, içerdeki maçı da girebilirsem girerim, giremezsem karaborsacı avlamaya bakarım çünkü çoğalacaklar bu sene yönetimin sayesinde...

Belki de açıktaki localarda izlerim. Açık hava tiyatrosu gibi; püfür püfür LOL
Gelir istiyosanız önce VIP'in hakkını verin, adam edin...
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 02:33

Yönetim bütçeyi taraftardan gelecek 500'lük 1000'lik uçuk kombine fiyatlarına göre oluşturdusa vay halimize borç iyice artar yoksa. Ayrıca yönetim hakikaten taraftardan iyi bir gelir elde etmek istiyorsa onun isteklerini yerine getirmeli sen hem taraftarın isteklerini yapmayıp + üstüne istemediklerini yaparsan 300 YTL olsa yine almaz bu taraftar.Çünkü EsEs taraftarının değerleri vardır bu değerler bizim için herşeyden önce gelir.

Önce yönetim Gültekin Güvensoy'u yönetimden çıkarmalı daha sonra da geçen sene takımın lig atlamasında büyük emekleri olmuş ,genç ve gelecek vaad eden Ferhat,Doğa ve Serdar üçlüsünü kadroda tutmalı. Daha sonrada kombineleri mantık çerçevesinde planlayıp 300 gibi uygun bir fiyata satışa çıkarmalı bunları yaparsanız taraftar görevini yapar siz merak etmeyin siz yeterki bizi üzmeyin.

2 tane 3 bin kişilik kale arkası yapılsa stadın kapasitesi 22 bin civarlarında olacak. 300 liradan 7000 açık kombinesi , 600 liradan 2000 kapalı kombinesi , 150 liradan da 3 bin kale arkası kombinesi satsa kombine satışından yaklaşık 4 trilyon  para girer klübün kasasına.

Bazılarınıza saçma gelmiş olabilir kale arkası kombinesi , doğmamış bebeğe don biçmek gibi birşey oldu ama ben varsayım yaparak bir örnek vermek istedim kale arkaları olmaz ise 3,5 trilyon yapıyor eğer yanlış hesaplamadıysam.Kaç tane anadolu klübü böyle para kazanır ki kombinelerden ? Kayserispor'un böyle bir kazancı yokken bile geliri ortada diyeceklerki onlara destek olan çok başkan ne dedi 30 trilyon bütçe dedi işkembeden sallamadıysa bu rakamı o zaman bi yerlerden para gelecek demektir ya bu para yalan oldu ondan kombinelere yükleniyorlar ya da evdeki hesap çarşıya uymadı güvendikleri dağlara kar yağdı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır