eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 14:49
Yönetici para vermesin.Yada verdiklerini sonra geri alsın.Bu arada bolca reklamını yapsın.
Kim verecek parayı;
Bakan,vali
Yetmedi;
Yap kombineleri 500-1500 taraftar ödesin.
Gel keyfim gel.Bedava yöneticilik.
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 22:00
Kombine fiyatları için oylama yapıldı

Eskişehirspor yönetimi, yeni sezonda geçerli olacak kombine kart fiyatlarının belirlenmesi için oylama yaptı. Önceki gün akşam tesislerde toplantı yapan yönetim, açık tribün 480, Kapalı 960, Vip 1600 YTL olarak masaya yatırılan kombine kart fiyatları için aralarında oylama yaptı. Bazı yöneticilerin fiyatı yüksek bulduğu, daha aşağı çekilmesi için teklif vermesi üzerine fiyat belirleme işinin bir sonraki haftaya kaldığı belirtildi. Taraftarlardan gelen tepkiler üzerine de durumu bir kez daha değerlendirme kararı alan yönetim, en uygun fiyatı belirlemek için haftaya tekrar toplanacak.

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=66854&kategori=6
Hayırlı olsun.Nasıl olacaksa.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 22:08
Gözlerim yaşardı Cry
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 22:16
480 ytl ye 480 tane kombine satamazlar...

Yapılacak en güzel iş açık için belli bir kombine sayısı belirlemek ve 300 veya 350 ytl ye satışa çıkarmaktır..

Örneğin yönetim 350 ytl den 5000 tane açık kombinesi satacağız demeli ve kombine almayanlarda maçlara göre belirlenecek bilet tarifesine göre maçlara gitmelidirler...

Böylelikle yönetim kombine satışından nakit 1.750.000 YTL gibi bir sıcak para elde edecek ve maçlardada bilet satışından yine azımsanmayacak bir gelir elde edecektir...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
eseslix Liste gör
Yazar

ÜMİT
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 22:17
bu sene esesi seyretmek haram olacak garibana
tek ses tek nefes şampiyon ESES
AYDER & NEFER & KIZILCIKLI
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 22:19
Alıntı yapılan EsEsliyim

Yapılacak en güzel iş açık için belli bir kombine sayısı belirlemek ve 300 veya 350 ytl ye satışa çıkarmaktır..

Örneğin yönetim 350 ytl den 5000 tane açık kombinesi satacağız demeli ve kombine almayanlarda maçlara göre belirlenecek bilet tarifesine göre maçlara gitmelidirler...

Böylelikle yönetim kombine satışından nakit 1.750.000 YTL gibi bir sıcak para elde edecek ve maçlardada bilet satışından yine azımsanmayacak bir gelir elde edecektir...

Wink

+ Malum takımların maçlarında özel fiyat vs. uygularlar ve malum takım taraftarlarına ve kombine almayanlara yüksek fiyat uygulanabilir...

Eğer 300-350 ytl olmazsa kombineleri bastırmak için matbaaya verdikleri para bile çıkmaz...Kalan kombine kartlarını sayın yöneticilerimiz bi taraflarına LOL monte ederler Angry
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 22:26
Alıntı yapılan EsEsliyim

Örneğin yönetim 350 ytl den 5000 tane açık kombinesi satacağız demeli ve kombine almayanlarda maçlara göre belirlenecek bilet tarifesine göre maçlara gitmelidirler .

Evet bu uygulama ile kombine satışları daha fazla olabilir.
Kombine her maçta geçmek şartı ile. O maç bu maç değil.Tamam bilet fiyatları maça göre ayarlanabilir ama kombinesi olanlar kupa maçları dahil tüm maçlara girebilmeli.Her yıl kombine alanlara haksızlık yapılıyor. Bakalım bu sene ne olacak bekleyip göreceğiz.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
iboeses Liste gör
Yazar

ibrahim
Yer: TR
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 22:49
Keske ımkanımız olsada kombine alsak....
Küfür eden ESESli olamaz !!!

HEPBERABER SAMPİYONLUK YOLUNA.....
Yukarı
umur26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: South Africa
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 23:20
Alıntı yapılan EsEsliyim

kesinlikle katılıyorumClap  yahu bukadar da yapmayın ya bunu böyle düşünmeleri bile ayıp gerçekten.. 350 den yap 5000 tane sat tamamı satılsın.. her maça 5000 seyircini de garantilemiş olursun nakit paranıda cebine atarsın..
Bizim aşkımız mum ışığında göz göze değil,Meşaleler altında omuz omuza...
Yukarı
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 23:29
  Yönetim İstanbul takımları ile yapılacak maçları düşünerek kombine sayısına kısıtlama getiriyor. Ancak;
Önümüzde uzun bir sezon var. Bu sezon içinde (umarım olmaz) seyircisiz maçlar, havanın yağışlı olması, takımın gidişatı ve taraftar açısından beklenmeyen kötü durumlar  taraftar sayısını azaltacaktır.(Şimdi herkes diyecektir biz her koşulda geliriz. Sözüm meclisten dışarıTongue)
Bu etkenleri de hesaba kattığımız da tüm açığı kombine bilet olarak ortalama bir fiyata satışa sunmak kulübün bütçesine daha yararlı olacaktır..

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,906 saniyede hazırlanmıştır