eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 23:45
500 değil 750 yapsınlar bari 1 alana 1 bedava yapsınlar 2 kombine satışı 375 den garanti olsun garip bir fikir biliyorum ama olabilirWink yoksa bu sene 2000den fazla kombine satılmaz.
S.nalbant
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 23:46
Eğer kombine 350yi geçerse protestom şu şekilde olacak...

İçerdeki maçlar için kombine falan almam ve param olduğu zaman bilet alır girerim maça...+Deplasmanların en az 10una giderim...Hiç olmassa deplasmanda desteklemiş olurum...

Sakarya gazetesi de konuya kulak vermiş;

500 YTL'YE İTİRAZ
Eskişehirspor'da kombine bilet fiyatları tartışma konusu oldu. 500 YTL'lik kombine bilet fiyatı için pek çok telefon geldi taraftardan."Çok pahalı" diyorlar ve indirim istiyorlar.Henüz fiyatlar kesinleşmedi, taraftarın isteğini yönetimin değerlendireceğini umarız
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
essa Liste gör
Yazar

essa
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 00:36
Alıntı yapılan SERDEN

Alıntı yapılan aXi

Alıntı yapılan Anatolian_Legend

bence normal fiyatlar... Eskişehirdesiniz arkadaslar sunu kavrayın sivasın yada kayserinin kombinesini almıyosunuz;)

işte bu ya işte ben bunu istiyorum mantıklı düsünen duygusal düsünmeyen bi arkadas işte ne güzerl demıs sivas yada kayserının kombinesini almıyorsunuz.. sivasspor gs macında acık tribününü 5 ytl'ye veriyor düsünün siz gerisini.. Biz Büyük ESES taraftarıyız arkadaslar

Vefakar, Cefakar ve Fedakar..

Ne yani ES-ES taraftarı çok büyükse SÜPERLİGİN en büyük kekimidir yani? unutmaki,büyüklük klübün saçma sapan fiyat politikası yürütüp, neredeyse bir işkence yuvasına dönüşmüş,(giriş çıkışlar, maç bitmeden çıkamayıp içerde hapis kalmak, açığın en alt 5 sırasında reklam tabelalarından dolayı, sahayı görememek,turniklerdeki bitmek bilmeyen rezalet, ve uygulanan sürü politikası, wc'lerin hayvan bağlasan durmayacak halleri vb.)bu nedenlemi biz bunlara rağmen 30 ytl. verip normal bir lig maçını, 500 ytl verip kombine alırsak vefakar, büyük taraftarız, aksi halde,beş para etmez, vefasız, takımını sevmeyen taraftarız öylemi?
Öyle yağma yok arkadaşlar, herkes kendini düşünmesin veren var veremeyen var.Asgari ücretle çalışan bir dünya arkadaşımız. var ne yani birkaç (sözüm ona durumu iyi olan)arkadaş yüzünden fiyatlar böyle saçma seviyelerdemi satılsın.Unutmayınki, yöneticiler bu forumlarda kamuoyu oluşmasınıda bekliyorlar ve ona göre fşiyat belirtecekler,çok bilen ve herşeye rağmen 100 ytl. de olsa bilet alacak arkadaşlar, mangalda kül bıramıyorlarsa,  ve bu takım için deli oluyorlarsabu takım için yine deli olan ama parası olmadığı için maça gidemeyecek arkadaşlara yardım etsinler.

ASLA BENCİL OLMAYIN BAŞKALARINIDA DÜŞÜNÜN LÜTFEN.
EVET  ES-ES' AŞIĞIZ AMA YOLUNACAK KAZDA DEĞİLİZ.............Angry

GEÇEN SENELERDE DE KOMBİNE ALDIK DAHA SONRA MAÇLARI 1 YTL YAPTILAR VE KOMBİNELERİN HİÇ BİR AVANTAJI KALMADI.
EĞER TARAFTARIN KOMBİNE ALMASINI İSTİYORLARSA HERKESİMİ DÜŞÜNMESİ GEREKİR. ZENGİN OLANLAR DA GİTSİNLER VİP DE OTURSUNLAR.

BENCE AÇIK TRİBÜNÜ SADECE KOMBİNE OLSUN AÇIK TRİBÜN İÇİN, NORMAL BİLET SATIŞI YAPILMASIN VE KOMBİNE BİLETİ HARİÇ KİMSEDE İÇERİ ALINMASIN. GEÇEN SENE KOMBİNEMİZ OLMASINA RAĞMEN MAÇLARDA DIŞARIDA KALDIK. YÖNETİM LÜTFEN HERKESİME HİZMET ETSİN

Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 00:38
Mesajlarınızı küçük harflerle yazınız...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 00:40

Geçen sene kombineyi sezon başında alanların kaçırdıkları;

1- 5 ytl olan maçlar
2- Kocaeli maçı öncesi başlayan (10 maç vardı) özel fırsatla 100ytl kombine+forma verildi..
3- Birçok kişi gözümüzün önünde beleş girdi...

Biz KEK miyiz ???
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
essa Liste gör
Yazar

essa
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 00:51
Alıntı yapılan montoya

300-350 civarı makul olanıdır bunun fazlası gercekten cok olur cogu superlıg acık kombınelerını  100-150 liradan satıyolar ha elbette bızım farkımız olacak ama 500 olursa gercekten abartı olur

BİZİM FARKIMIZ OLACAK DİYORUZ AMA SEN 500 DEN YAPARSAN KAÇ KİŞİ ALACAK VEYA ALABİLECEK STAD SİZCE DOLAR MI ?
BOŞ STADA OYNARLARSA O ZAMAN BİZ TARAFTARIN HAKKINI DAHA İYİ BİLİRLER.

Yukarı
robertpires26 Liste gör
Yazar

Gökhan Bardak
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 01:09
açık kombinesi 500 olursa, yukarıda bi arkadaşın dediği gibi satış 2000 i geçmez...
stad boş kalır..... 
eğer bu fiyat geçerli olıcaksa.... bende maçların çoğuna gitmicem, param olduğu zaman gidicem...   
sivasın kayserinin maçı değil tabi , farkımız olcak .... ama böyle fark olmaz arkadaşlar, biz zengin çocuğu değiliz.... maçlara gelip ESESimi destekleyen insanların %70 i belki daha fazlası dar gelirli ... orta direk yani . . . .  
Umarım yönetim bu hatayı yapmaz.....    Bu taraftarı küstürmez umarım!

açık kombine 250-300 olmalı bence
ESESim
Bak İşte
Taraftarın Her Zamanki Yerinde
Kombine No: 0445
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 01:13
hala bakıyorumda bosu bosuna yazıp cizenler var arkadaslar bosuna nefesınızı elınızı kolunuzu yormayın

ACIK TRİBÜN KOMBİNE FİYATI 500 YTL
ACIK TRİBÜN BİLET FİYATI 30 YTL
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 01:35
Geçen sene açık 200 YTL den satıldı kaç kişi kombine aldı? Bu sene 500 YTL olursa yarısı kadar anca olur...
Ben şahsen bir arkadaşımla ortak almayı düşünüyorum. 17 maç ben giderim 17 maç o...FB,GS,TS,BJK maçlarını da 2-2 paylaşırız....  
Uğur
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2008 saat 01:38
Alıntı yapılan uselen26

Geçen sene açık 200 YTL den satıldı kaç kişi kombine aldı? Bu sene 500 YTL olursa yarısı kadar anca olur...
Ben şahsen bir arkadaşımla ortak almayı düşünüyorum. 17 maç ben giderim 17 maç o...FB,GS,TS,BJK maçlarını da 2-2 paylaşırız....  

Sahi bir de 500 YTL ödeyip giriş çıkışlarda ağıldan çıkan hayvan sürüü muamelesi görmeye devam edecekmiyiz? Yönetim bir zahmet buna da açıklık getirsin...Kombineliler biletlilerle aynı muameleyimi görecek? Kombinelere açık türbünde özel bir alan ayrılacakmı? 
Uğur
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır