eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 22:05
Yönetim ''nasıl olsa bizim çok taraftarımız var fiyatları şişirsekte trübünleri dolduruz felsefesi'' ile yola çıkarsa bu büyük taraftara çok büyük haksızlık edilmiş olur... Gerek kombine gerekse bilet fiyatlarının orta seviye gelir elde eden vatandaşa göre uygun bir düzeyde belirlenmesi gerekmektedir...Yönetimden bu konuda sağduyulu davranması beklenmekte...Aksi halde taraftar bu konudaki haklı tepkisini ortaya koyacaktır, ilgililere duyurulur!!!
**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 22:15
madem büyük camiayız hem Cefakar hem vefakar hem fedakarız açık 10.000 ytl,kapalı 30.000 ytl,vıp 50.000 ytl olsun.Fener'in yahut gs'nin kombinelerini almıyoruz arkadaşlar.Duygusal olmayalım mantıklı olalım.Biz Eskişehirspor taraftarıyız.Kekiz biz.
Deplasmanda en iyi küfürleri biz yeriz,kendi evimizde  en güzel biber gazlarının tadına  biz bakarız.Dünyadaki 13000 kişilik  ve türkiye rekorlerını biz kırarız.Deplasman rekorları kırarız.Alınamayacak maçları zorla biz aldırırız AMA DOĞRU Bunlar her taratarın yapacağı normal şeylerdir dimi.Bizlerin yapacağı tek şey koyun gibi kombinelerimizi almak ve ASLANLAR GİBİ eylemlerimize devam etmektir.Çünkü biz ESKİŞEHİRSPOR taraftarıyız.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 22:46
Burada TARAFTAR'a kek deniyor hemde Parça çikolatalı kek, Nasıl olsa onlar yönetimi birbirlerine devrederek birbirlerine senet imzalatarak oyuncakları ile oynuyorlar, olmadı Temlikler koyarak kendi paralarını garantiye alıyorlar.
Taraftara bir dolma bir gaz sonra deymeyin keyiflerine, vecibe falan hepsi masal bunlar kuruşunu bırakmazlar bu kulüpte şu kadarını bağışladık, şu kadarı vecibe falan hepsi masal, hikaye.
Hani şeffaf olacaklardı ? hangisi şeffaf davrandı ? Kim ne aldı ? Ne verdi ? Kim biliyor ?
Unakıtan olmasa çıkamazdık diye beyanat veriyorlar , bonservissiz adam alıyorlar , 3-4 tirilyon borcu var kulübün diyorlar canlı yayında yavaşça araya sıkıştırıveriyorlar borç SEKİZ BUÇUK Tirilyon...

Taraftarı düşündüklerini mi sanıyorsunuz ? )))) Güldürmeyin insanı bizim bu sevgimiz akıl almaz bir şekilde kullanılıyor.
Unuttunuz mu sahanın halini , Tribünlerde ki karda yağmurda seyrettiğimiz maçları, Meslek lisesi tarafına sıralanıp küçük Wc mizi yaptığımız günleri , demir kapının altında kalan gariban taraftarlarımızı, sıkış tepiş çıkışımızı , içeri girmek için saatler öncesi çekilen çileyi, elinde kombine ile dışarda kalanları , Elinde biletleri ile Migrosun orada İstanbula gidemeyenleri , Kendi eş dostlarının pankartlı kutlamaları ve reklamlarını yaptıklarını ne çabuk unuttuk ?
Hani Ayderin üzeri kapanacaktı ? Hani açık kapanacaktı ?
Hani talipliler ve başkan adayları çoğalacaktı ? herkese gözdağı sadece işaret edilen kişi aday olacak , başka kimse liste yapmayacak, Kapalı kapılar ardında konuşulup senetler , temlikler Padişahım sen çook yaşaaaaa.
Yönetimde ki bir isme bile tahammül edilemiyor, talimatla dostluk falan dinlenmiyor çek kalemi üzerine , Eskişehirin yolunu zor bulanlar , 10 kişilik yemek parasının hesabını yapanlar rant'ı ve bakan desteğini görünce hurraaaa ediyor.
Esas ES ES'imin halini Belediye seçimlerinden sonra görün, herkes alacağını alıp hedefine ulaştımı Ne bizi nede ES ES'i tanıyacak.
İşte esas Tufan seçimden sonra...Atı alan Üsküdar'ı geçecek bizde nerde hata yaptık diye sızlanacağız hatta hırsımızı birbirimizden çıkaracağız.
Bizim üzerimize başka ve yeni maceralar başlıyacak isimleri önemli değil gelecekler kimbilir bu sefer hangi Eskişehirlileri karalatacak göz göre göre karaya AK dedirtecekler, bu böyle devam edip gidecek BİZ onlar için hep Çikolatalı KEK'iz aklımızı başımıza toplamadığımız sürecede hep öyle kalacağız.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
Nightofman26 Liste gör
Yazar

Levent
Yer: Osmangazi
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 22:52
bende tribün çocuğuyum ben kombineye 500 ytl vercem adam yazmış kayseri bilmem ne 15 -25 arası 500 böl bakam 17 ye kaça gelio ona göre yaz 29 ... lı çıkıo kardeş azcık esesi seviyosanız vede bi yerlere gelmesini istiyorsanız elimizi cebe atacağız biende öğrenciyim ama 500 ytl iii  18 bin kişilik stad 30 bin kişilik olsaydı 250 milyon olurdu seneye yönetim stad yapmalı yada büyütmeli ki ondan sonra bizler bu fiyatlar için çok pahalı yorumlarını yapalım 500 bin merkezde 18 bin kişi maç izlicek azcık sizler düşünün mantıklı bence
Kalsada son nefes
Yinede      ESES
OSMANGAZİLİ Kırmızı Şimşekler
NEFER
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 22:57
yöneticilerin cebinden para çıkmasın ondan sonra büyük başkan olsunlar taraftar parayı verir nasıl olsa bol keseden atın maliye destekli diye adımız çıksın taraftardan para gelir.

haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 23:00
Alıntı yapılan Nightofman26

bende tribün çocuğuyum ben kombineye 500 ytl vercem adam yazmış kayseri bilmem ne 15 -25 arası 500 böl bakam 17 ye kaça gelio ona göre yaz 29 ... lı çıkıo kardeş azcık esesi seviyosanız vede bi yerlere gelmesini istiyorsanız elimizi cebe atacağız biende öğrenciyim ama 500 ytl iii  18 bin kişilik stad 30 bin kişilik olsaydı 250 milyon olurdu seneye yönetim stad yapmalı yada büyütmeli ki ondan sonra bizler bu fiyatlar için çok pahalı yorumlarını yapalım 500 bin merkezde 18 bin kişi maç izlicek azcık sizler düşünün mantıklı bence

500 milyon kombine 2 haftada bir deplasmana 60-70 milyon harca bunu kactane tribun cocgu yapabilecek..

Ha sadece iç saha kovalıcam diyosan o ayrı .
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 23:03

Birçok şehirde Süper lig maçları 3 ila 12 ytl arasında değişiyor bazıları yanında bir de Takımın Formasını veriyor.

KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
Nightofman26 Liste gör
Yazar

Levent
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 23:06
valla ben kredi kartıyla alacam taksitle deplasmanlarda gidecez herzaman ki gibi eses için ama tribün çocukları herşeyi hakeden bizlere bi güzellik yapmalı bence yönetim yani içimizdeki eses aşkı bitmez asla ama bizler öğrenci ve gençleriz çoğumuzun geliri yok ve tribünlerin  sesi ve rengi biziz
Kalsada son nefes
Yinede      ESES
NEFER
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 23:11
Alıntı yapılan ESKİCE

Alıntı yapılan aXi

Alıntı yapılan Anatolian_Legend

bence normal fiyatlar... Eskişehirdesiniz arkadaslar sunu kavrayın sivasın yada kayserinin kombinesini almıyosunuz;)

işte bu ya işte ben bunu istiyorum mantıklı düsünen duygusal düsünmeyen bi arkadas işte ne güzerl demıs sivas yada kayserının kombinesini almıyorsunuz.. sivasspor gs macında acık tribününü 5 ytl'ye veriyor düsünün siz gerisini.. Biz Büyük ESES taraftarıyız arkadaslar

Vefakar, Cefakar ve Fedakar..

Axi bey sizde başkanla rivaldonun arkasında çekirdek çıtlatırsınız. Nerde yaşıyosun sen abicim biz Eskişehirdeyiz ama 500 e kombine alacak taraftarı ben bu güne kadar göremedim.

ben bu yasıma kadar hayatımda eses macında cekirdek citleyipde mac izlemedım... canım kardesım bende eskişehirdeim ve aldıgım maas 545 YTL canımı disime takıcam ve kombinemi alıcam bilet fiyatları 50 YTL de olsa o maclara gidicem... O Senın Şahsi fikrin alan oluyomu olnmuyomu görürsün bir kac gün icersinde...
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
Nightofman26 Liste gör
Yazar

Levent
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 23:20
Alıntı yapılan SaMeT

Alıntı yapılan Nightofman26

500 milyon kombine 2 haftada bir deplasmana 60-70 milyon harca bunu kactane tribun cocgu yapabilecek..

Ha sadece iç saha kovalıcam diyosan o ayrı .

valla tribüncüyüz beleşci deil ben çoğu maça para veririm.
her deplasmana gidemeyebilrim o da mesafeden kaynaklanıo ama bu sene en az bi 10 -15 deplasman planlıom oda duruma göre
Kalsada son nefes
Yinede      ESES
NEFER
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır