eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
roberto_baggio Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 20:30
Bence de, Ankara-Gençler-İBB-Antep-Denizli gibi maçlarda 10-20,
Bursa-Kayseri-Sivas-Kocaeli-Antalya gibi maçlarsa 15-25,
GS-FB-BJK maçlarında ise 25-35 olmalıdır. Tabiki açık-kapalı şeklinde yazdım..
Ama, bundan önceki sezonlarda ve liglerde maç fiyatlarını bildiğim için 20 ytl'den ucuz bilet olacağını sanmıyorum. Umarım yanılırım. Çünkü bu sene çok önemli. Mutlaka lige tutunmalıyız. Yönetim bilsin ki, en büyük transfer taraftardır.
KIRMIZININ GİZEMİ, SİYAHIN MATEMİ...
Yukarı
SERDEN Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 20:58
Alıntı yapılan aXi

Alıntı yapılan Anatolian_Legend

bence normal fiyatlar... Eskişehirdesiniz arkadaslar sunu kavrayın sivasın yada kayserinin kombinesini almıyosunuz;)

işte bu ya işte ben bunu istiyorum mantıklı düsünen duygusal düsünmeyen bi arkadas işte ne güzerl demıs sivas yada kayserının kombinesini almıyorsunuz.. sivasspor gs macında acık tribününü 5 ytl'ye veriyor düsünün siz gerisini.. Biz Büyük ESES taraftarıyız arkadaslar

Vefakar, Cefakar ve Fedakar..

Ne yani ES-ES taraftarı çok büyükse SÜPERLİGİN en büyük kekimidir yani? unutmaki,büyüklük klübün saçma sapan fiyat politikası yürütüp, neredeyse bir işkence yuvasına dönüşmüş,(giriş çıkışlar, maç bitmeden çıkamayıp içerde hapis kalmak, açığın en alt 5 sırasında reklam tabelalarından dolayı, sahayı görememek,turniklerdeki bitmek bilmeyen rezalet, ve uygulanan sürü politikası, wc'lerin hayvan bağlasan durmayacak halleri vb.)bu nedenlemi biz bunlara rağmen 30 ytl. verip normal bir lig maçını, 500 ytl verip kombine alırsak vefakar, büyük taraftarız, aksi halde,beş para etmez, vefasız, takımını sevmeyen taraftarız öylemi?
Öyle yağma yok arkadaşlar, herkes kendini düşünmesin veren var veremeyen var.Asgari ücretle çalışan bir dünya arkadaşımız. var ne yani birkaç (sözüm ona durumu iyi olan)arkadaş yüzünden fiyatlar böyle saçma seviyelerdemi satılsın.Unutmayınki, yöneticiler bu forumlarda kamuoyu oluşmasınıda bekliyorlar ve ona göre fşiyat belirtecekler,çok bilen ve herşeye rağmen 100 ytl. de olsa bilet alacak arkadaşlar, mangalda kül bıramıyorlarsa,  ve bu takım için deli oluyorlarsabu takım için yine deli olan ama parası olmadığı için maça gidemeyecek arkadaşlara yardım etsinler.

ASLA BENCİL OLMAYIN BAŞKALARINIDA DÜŞÜNÜN LÜTFEN.
EVET  ES-ES' AŞIĞIZ AMA YOLUNACAK KAZDA DEĞİLİZ.............Angry
KAFKAS KARTALI
Yukarı
sefa26 Liste gör
Yazar

sefa
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 20:58
Yönetim daha lig başlamadan ilk hatasını yaptı bence... taraftar bu senede yolunacak kaz gibi görünüyor... ben 350 den fazla para vermem kombine bilet için... herşeyin bir bedeli var arkadaş bu ne böyle ya... 350 ytl de bile 20 maç desen maç başına 17.50 ytl para yapar ki.... bu işin kışı var cezası var türkiye kupasından erken elenmek var. varda var..... biran önce yönetimin bu yanlıştan dönmesi lazım....
es es imi çoook seviyorum
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 21:05

Biz Liseli Altes olarak en azından 10-15imiz kombine bilet almayı planlıyorduk...Planlarımız en fazla 350 ytl'ye endeksliydi ve eğer 350den fazla olursa paramız olduğu zaman biletimizi alıp maçlara gireceğiz ve o şekilde izleyebileceğiz...

100 tane kombineyi zor satarlar...!!!Angry
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
escem Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 21:10

halkımızın yarısı asgari ücrete çalışırken ondan 1 maaşını istemek çok mantıksız,tamam kapalıya ne yaparsan yap,ama açıktaki taraftara biraz vefa göster,taraftardan para kazanma yolu illa pahalı biletmi yani,Büyük başkanlık böyle olmaz,stadı büyütemiyosun,sonra binbir bahane buluyosun,madem büyük başkansın kapasiteyi arttır  kale arkalarına tribün yaptır,orlardan para kazan ,nerdee bizde onu yapcak başkan.

Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 21:17
   Kusura bakmayın tamam kombine alalım almasına da bu fiyatlar el yakıyor.Hele ki bizler gibi öğrenciler için bu fiyatlar normalin çok çok üstüde.Onuda geçtim Eskişehir halkı bu fiyatlar ile nasıl kombine edinir açıkçası büyük bir soru işareti...

Halil başkan taraftarı madur etmeyeceğiz dedi ama bu fiyatlar mağdur eder.Sezon boyunca gidilebilecek maç sayısını önemli ölçüde etkiler.En önemlisi maçı taraftar değil seyircinin izlemesine imkan tanır.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 21:24
Benim konum açılmış yine :) açık tribüne kombine olmasa ve sadece biletli giriş olsa , biletlerde 30 ytl ise eğer 4ncü hafta açık tribünde 3 bin kişi anca olur. 20 ytl olsa bile biletler açık tribünün yarısı dolmaz..Bunu yönetim dahil herkes biliyor..500 ytl'ye çıkacak açık kombinesini alan kişi sayısıda çok az olur. Şahsen ben gidipte 500 ytl vermem. İsteyen verebilir ama ben kombine alarak haksız duruma düşemem.. Takıma yardım ise tabiki o ayrı bir konu bunun için ayiretten kendi çapımızda bir şeyler yapabiliriz. Ama konu bilet fiyatlarına gelince işin şekli değişir bana göre..
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 21:37
arkadaslar ne 500 ytl si ya.ben aksaraylıyım eskişehirde okuyorum esesin butun maclarına geldim play of d ahil...gecen sene aldım kombine normaldi fiyatları bu sene 500 ytl diyolar sanırım yeni yönetim ögrenileri işçileri hiiç düşünmüyor..malesefde 500 olacak gibi duruyor..yazık olur..
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
SERDEN Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 21:37
Buraya yazıyorum, kombineler 5oo olsun, ligler başladıktan 5 hafta sonra 300 ytl.düşecek hemde 12 taksit...LOL
KAFKAS KARTALI
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 22:01
ınsallah ıyı fıatlar olurda maçları izleriz
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 561>