eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 02:21
Yönetim salı günü açıklayacakmış fiyatları yönetim dinle sesimizi dön bu yanlıştan uçmayın gaza gelmeyin 500'e FB,BJK zor satıyor kombine biz nasıl alalım. Kapalıyı bilmem ama açık 300 olmalı.Müjdat abinin dediği gibi yıldız oyuncu içinse bu rakamlar gidin başka yerden bulun bu parayı boş stada mı oynamak istiyorsunuz. Derhal dönün bu yanlıştan.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 02:26
Bencede çok pahalı lütfen bize kulak verin lütfenn
taraftarı magdur etmeycez diyen zihniyetin yaptıgı bu yanlış nasıl bir zihniyet cok yazık sayın yönetim
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 03:15

süperligde bu fiyatlarla oynamaktansa düşelim aşağı yukarı geçen seneki fiyatlarla oynayalım daha iyi.çünkü bu fiyatlarla zannetmiyorumki bu takımın 3.ligde cefasını çekenler girebilsin.cefayı biz çektik sefayı parası olanlar sürecek

Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 03:17

İki senedir kombine alıyorum ve sene orrtasında pişman oluyorum.Hooop biletler iniyor, kapılarda rezillik..Allahtan son birkaç maç kapı olayını çözmşlerdi..Neyse diyorum ne pişmanlığı, Es-Es'ime feda olsun...Ama 500 cidden çok pahalı.Taraftarımızın %90'ının ç.ok zor  ve belkide hiç bulamayacağı bir rakam.

Yalnız bunların hepsi sonradan konuşacağım konular, çünkü O HERİF İSTİFA ETMEDEN, BIRAKIN KOMBİNEYİ BİR ÇÖP ALMAM YÖNETİMDEN....

ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
ESKİCE Liste gör
Yazar

uğur eskice
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 06:33
500 liraya kombine olmaz olamaz olursada ben dahil 100 150 kişi hariç kimse kombine almaz alamaz Halil beyefendide oturur rivaldo ile birlikte seyereder bizde tv de.
Yukarı
ESKİCE Liste gör
Yazar

uğur eskice
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 06:37
Alıntı yapılan aXi

Alıntı yapılan Anatolian_Legend

bence normal fiyatlar... Eskişehirdesiniz arkadaslar sunu kavrayın sivasın yada kayserinin kombinesini almıyosunuz;)

işte bu ya işte ben bunu istiyorum mantıklı düsünen duygusal düsünmeyen bi arkadas işte ne güzerl demıs sivas yada kayserının kombinesini almıyorsunuz.. sivasspor gs macında acık tribününü 5 ytl'ye veriyor düsünün siz gerisini.. Biz Büyük ESES taraftarıyız arkadaslar

Vefakar, Cefakar ve Fedakar..

Axi bey sizde başkanla rivaldonun arkasında çekirdek çıtlatırsınız. Nerde yaşıyosun sen abicim biz Eskişehirdeyiz ama 500 e kombine alacak taraftarı ben bu güne kadar göremedim.
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 07:53
Arkadaşlar Bu parayla Çoğu insan ev geçindiriyo bazılarımız için bu para belki büyük bir meblağ değil ama şu unutulmasın ES ES taraftarının çoğu Maça girebilmek için Otobüs biletinin dahi hesabını yapıyor O zaman o 500 ytl leri telafuz eden arkadaşlar bir kampanya başlatsın fiyat farkı kadar bağış toplasınlar belliki onlar için büyük bir meblağ değil Hatta kombine Atıyorum 250 ytl  olmasına rağmen durumu iyi olan bu arkadaşlar 500-750 hatta 1,000 ytl versinler kalan farkı ES ES e yardım olsun Kaç kişi Çıkar biliyormusunuz koca bir Sıfır
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
gencsoyf Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 08:04
Ben istanbulda oturmama ve geçen sezon eskişehirdeki hiç bir maça gelemememe ragmen 1 adet kombine almıştım ve kardeşime vermiştim bu sene 2 adet almayı düşünüyordum esesime yardım olsun diye ama bu rakamlar gerçekten cok fazla bu fiyatları belirleyenler sadece gelecek parayı hesap ediyor galiba insanların nasıl bu paraları ödeyecegi düşünülmüyor. yinede herşey eses için
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 08:22
Haberi okuyunca üzüntüden ağladım resmen. 500 Ytl öğrenci için çok fazla. Yazın çalışırdım geçen yazlar öyle yaptım ama bu sene ÖSS 'ye gireceğim. Dersane 15 Temmuz'da başlıyor. Umarım yanlıştan dönülür. Kombine 500 olursa normal bilet fiyatları ne kadar olur? İnşallah bu fiyatlarla tam dolu olmayan tribünlere oynamayız.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 10:04
Sayın Halil Ünal tv de yayınlanan programda sizi sonuna kadar dinledim. Benim taraftarım 3 liglerden buraya kadar çok zorluklar çekti çok cafalar çekti şimdi süperligteyiz onları hiç üzmeyecez taraftarın ne demk oldugunu iyi bilirim ne zorluklar içinde nasıl maçlara geldiklerini belki pazar paralarından ev harçlıklarından kesiyorlar onun için onlar mağdur etmeyecez demiştir. Şimdi sizi sayın yönetici halil ünal göreve davet ediyorum ve bize verdiğin sözü tutman için seni bu yanlıştan bir an önce dönmeye davet ediyorum. Eskişehirspor taraftarı kendisi ile alay ettirecek kadar cahil değildir kim biri eses ile iligili bir söz söylediğinde o tarftar onu hafızaya atar sanki bir bilgisayar gibi hard diskine kayde der eses bu halk için en azından benim için herşeydir. Bilmem sayın yöneticim sen bir denizliden 7 gol yediğinde agladınmı sen bir aydınspordan 5 gol yiyip 5-0 biten bir maç sonun da hüngür hüngür ağladınmı?? bizlerin o gözyaşları hala kurumadı dün gibi hala kalbimizin bir parçasında hala yara gibidir o gunler. bizler nerelerden bu takıma destek çıktık nerlere gitmedikki buldanlara antalya köy hizmetlerıne,mezitlilere,bulancaklara şimdi ben buralardan şuan süper lige çıkan esesimin maçlarını izleme imkanımı elimden alamazssın sayın yöneticim .. saygılarımla  
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır