eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 00:36
Ben kendi şahsım açısından söylüyorum, 25.00 ytl çok para bence 10 ytl olmalı maddi imkanlarım kısıtlı evim kira 300 ytl kira ödüyorum ve 2 haftada 1 pazara gidebiliyorum 750 ytl maaş alıyorum ben nasıl ödeyecem şimdi 25 ytl yi sayın yönetim elini vicadına koy ve birazda biz taraftarları düşünün 7 yaşından beri maçlara giderim 3 liglerde maç izledim şimdi süper lige cıktım en çok benim izleme hakkım olduğunu düşündüğüm süperlig de o dediğin fiyatlarda nasıl maça girebilirim. çünkü her türlü zorlukları biz taraftar olarak çektik hiç bedeva maç izlemedim hepsinde ücertimi ödeyerek girdiğim ve şimdide hakettiğim süperligte maç izleme imkanımı lütfen elimden almayın...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 00:38
500'e açık kombinesi mi olur yahu bu nasıl bir fahiş fiyattır.Ben nasıl alayım bu fiyatla kombineyi 300 falan beklerken çıkan fiyata bak. Kendine gel yönetim bu fiyatla olmaz bu iş bi de ligde açık 30 olursa bu millet nasıl verecek bu parayı maksimum 15-20 olmalı bunun üstü çok fazla.
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 00:42
Alıntı yapılan esoğuzes

axi kardeşim iyiki foruma az yazıyorsun
çünkü:
her mesajında biraz daha moralimi bozuyorsun

arkadasım ben moralinizi bozmak icin yazmadım zaten bu yazıları ben olacak olanları söyledim bi dünya tepki aldım.. ama söz arkadasım senın icin bundan sonra az yazı yazıcam :)
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 00:42
es kadir adaş sen neden bahsediyon ne yani 5 milyonamı girecektin.4 tarafı kapalı atletizm pisti olmayan sıcak kahve çay içebildğin alışveriş yapabildiğin bir stadda maç izxliyorsun.bu sene şampiyonluğun en büyük adayıda biziz.eee sen hala ne diye konuşuyorsunAngry
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 00:43
Alıntı yapılan esme_deli26

Alıntı yapılan aXi

Alıntı yapılan esme_deli26

burda kımse kendı kesesıne göre fiyat belirlemiyor bilmem farkındamısın herkes olması gerektiği kadarını söylüyor.. ben ise olacak olan fiyatı söylüyorum sizlere.. ama senın yaptıgın dalga gecmekten baska bişi değil... kımse senı sorgulamaycak kımse sana bişi demeeyecek ama ben sadece sunu belirtmek isteyeyim. bos yazacına keske yazmasaydın..
Diyelim ben boş bir yazı yazdım.Siz neden boş olan bir yazıyı cevapladınız?Benim tepkim size değil.Siz bir duyum alıp yazmış olabilirsiniz,ama takip ediyorsanız herkes kendine göre fiyat belirliyor,ki siz duyum almışsınız(sallamıyorsunuz).Burada 50-60 ytl'den uçanlar bile oldu ama hemfikir olmak için tartışalım.Son Bolu maçında iddiasız bir Eskişehirspor 3000 bilemedin 4000 kişiye oynamadı mı?Süper ligde orta sıralarda yer aldığımızda yönetimin belirleyeceği bu fiyatlara herkes gelemez..Keşke bütün Eskişehirsporlu kardeşlerimin,abilerimin bütçeleri uygun olsa da 50 ytl verebilsek.Daha fazla eveleyip gevelemeden söyleceğim şudur:Biraz daha mütevazi ve kırıcı olmadan tartışalım ve hemfikir olalım.

yazdıklarında gercekten haklısın arkadasım kusuruma bakma ama yazılanlar gercekten cok can sıkıcı seyler artı tepkiler yersız.. sizlerde benı yanlıs anlamayın boş konusmayı bos bos yazılar yazmayı hic sevmıyorum bos yazılar zırvalamalar oldugu zamanda kendımı tutamıyorum o yüzden kusuruma bakma..
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 00:45
Valla şok oldum.Bu fiyatla kombine almam imkansız ki...Süper lig maçlarında takımımı tvden desteklemek zorunda kalacağım iç maçlara değilde deplasmanlara giderim bende nasıl olsa daha düşük paraya denk geliyor.Yazık!
Yukarı
Anatolian_Legend Liste gör
Yazar

mert tansel
Yer: Canada
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 00:46
bence normal fiyatlar... Eskişehirdesiniz arkadaslar sunu kavrayın sivasın yada kayserinin kombinesini almıyosunuz;)
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 00:48
Alıntı yapılan ceren1965

es kadir adaş sen neden bahsediyon ne yani 5 milyonamı girecektin.4 tarafı kapalı atletizm pisti olmayan sıcak kahve çay içebildğin alışveriş yapabildiğin bir stadda maç izxliyorsun.bu sene şampiyonluğun en büyük adayıda biziz.eee sen hala ne diye konuşuyorsunAngry

Arkadaşa koyduğun tepki bence son derece yersizdir sayın arkadaşım herkez o parayı veremez herkezin kendine göre bütçesi vardır neden her defasında yapılacak transferlerin parasını taraftarıma fatura ediyorlar yönetimse madem aday olup başkan olduysa projelerini taraftar üzerinden yürütmesinler bizede yazık ya. yıllardır superlıgte maç izleme hayali ile yaz-kış-yağmur-kar demeden koşan bu cefakar taraftarın süperligte maç izlemeye en çok hakkı olduğu kanısında olup ellerinden süperligi alınmamlıdır diye düşünüyorum sevgili kardeşim..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 00:49
''aXi'':İşte böyle olsun tartışmalarımız.Kırmayalım birbirimizi,birleştiğimiz nokta Eskişehirspor.Siz kusurabakmayın(yine yazıyım benim tepkimde size değildi,dediğim gibi çok tartışıldı ama ben yazmadım,yine tartışma olunca dayanamadım).
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 00:51
Alıntı yapılan Anatolian_Legend

bence normal fiyatlar... Eskişehirdesiniz arkadaslar sunu kavrayın sivasın yada kayserinin kombinesini almıyosunuz;)

işte bu ya işte ben bunu istiyorum mantıklı düsünen duygusal düsünmeyen bi arkadas işte ne güzerl demıs sivas yada kayserının kombinesini almıyorsunuz.. sivasspor gs macında acık tribününü 5 ytl'ye veriyor düsünün siz gerisini.. Biz Büyük ESES taraftarıyız arkadaslar

Vefakar, Cefakar ve Fedakar..

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,906 saniyede hazırlanmıştır