eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
essa Liste gör
Yazar

essa
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:13
Alıntı yapılan ESES_TAMER

Ayrıca bilet fiyatlarınında ''nasıl olsa bizim çok taraftarımız var pahalıda yapsak tribünleri doldururuz felsefesi ile'' belirlenmemesi gerekmektedir...  işte bu cümle herşeyin göstergesidir Wink

KESİNLİKLE KATILIYORUM. YOKSA BU TARAFTARI BİRAZ ZOR BULURLAR. BİZ ÜÇ BÜYÜKLERİ DEĞİL TEK BÜYÜK OLAN ES ES İMİZİ İZLEMEYE GİDİYORUZ. pENDİK MAÇINA DA GİTTİK DAHA NE MAÇLARA GİTTİK. VE STADI TIKLIM TIKLIM DOLDURDUK.
EN BÜYÜK ES ES
ASGARİ ÜCRET ALAN BİRİSİNİN BİLET FİYATLARINI YÜKSEK TUTARLARSA GİTMESİ İMKANSIZ.
GEÇEN SEZONDA DİĞER TAKIMLARIN MAÇLARINA GÖRE BİLET FİYATLARI YÜKSEKTİ AMA YİNE DE SİGARADAN VE EKMEKTEN KESTİK YİNE DE GİTTİK

BU NEDEN LE YÖNETİM KOMBİNE FİYATLARINDA İNDİRİM SAĞLAMASI GEREKİR. VE BÜTÜN MAÇLARIMIZDA FULL ÇEKELİM. HEPSİ KOMBİNE OLSUN SADECE KAPALI TRİBÜNDE BİLETLİ SATIŞ YAPILSIN DİYE DÜŞÜNÜYORUM. 

Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:13
öğrenci indirimi ve taksit şart yoksa pek ilgi gösterilmez.
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:15
Alıntı yapılan ESmustafa

axi kardeşim zaten benim sözüm sana değil kişisel algılama sakın. sadece yönetimin böyle yapması halide (ki yapacak) çok hatalı olduğunu söylemek istiyorum. yönetimin 1 haftalık gidişat ve duruşundanda memnun değilim o ayrı konu. beni tedirgin etmeye başladılar.

sende biliorsun böyle bi hata yapacagını ama kabullenmek istemıyorsun iste söylediklerini kişisel algılamam söz konusu bile olmaz ortak noktamız belli ESKİŞEHİRSPOR :)
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:17
açık tribün kombinesi 500 ytl ise maç biletlerine orantıladığımızda normal maçlar en az 25 derbi maçlarda en az 50 ytl gibi bir fiyat çıkar.  ( eğer ki kombine alanlar avantajlı sayılabilecekse)
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:17
Alıntı yapılan LioneL

Bu sadece düşündükleri fiyat ama uygulamada böyle olmayacak ve kaş yapalım derken göz çıkaracaklar. Anlaşılan geçen sene olduğu gibi bu senede kombine alanlar haksızlıklara uğrayacak..Ben demiyorum ki açık 30 ytl olmaz.. Ama birinci hafta oldu stad doldu, ikinci hafta sıradan bir takım ile oynarsan ve açık tribün 30 olursa bu sefer tribünlerin yarısını boş görürsün.. Girenlerin bir çoğuda bedava girenler olur..

Bedava nasıl girilebiliyor. Geçen sene gözlemlediklerimi yazayım..

Bir biletle iki kişi.. Bir kombine kart ile elden ele dolaşarak 5-6 kişi, Kapıda memur yada güvenlik tanıdığın var ise ...

Bende şunu söyleyim Açık Kombinesi çıksın kaç para olursa ben kendime alıcam ama benim ile birlikte 500 ytl'ye açık kombinesi alacaklar sonradan fiyatlar düşünce sızlanmasın. Çünkü bunlar olacak.

bende asgarı ücret alan bi insanım ama ne olursa olsun bu kombineyi bir sekılde alıcam...
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:20
başkandan duyum açık kombine 500. veya normal maçlar 30  ve benzeri bir uygulamada bu büyük taraftar maça gitmemeli. stadın dışında protosto etmeli. Bu nedir , olurmu böyle şey. 40 bin ytl bütçeden bahsedeceksin. bunu seyircidenmi çıkartacaksın. Veya şampiyonlar ligine takım mı kurdun.  Ekmek kaç para, sıvı yağ kaç para olmuş, benzine, doğalgaza kaç para zam gelmiş haberleri varmı. Eskişehir i n ve seyirci potansiyelinin durumuna göre bir fiyat, bilimsel olarak belirlenir. Gelirlerin istatistiği var.

Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:23
Alıntı yapılan ymutlu

başkandan duyum açık kombine 500. veya normal maçlar 30  ve benzeri bir uygulamada bu büyük taraftar maça gitmemeli. stadın dışında protosto etmeli. Bu nedir , olurmu böyle şey. 40 bin ytl bütçeden bahsedeceksin. bunu seyircidenmi çıkartacaksın. Veya şampiyonlar ligine takım mı kurdun.  Ekmek kaç para, sıvı yağ kaç para olmuş, benzine, doğalgaza kaç para zam gelmiş haberleri varmı. Eskişehir i n ve seyirci potansiyelinin durumuna göre bir fiyat, bilimsel olarak belirlenir. Gelirlerin istatistiği var.

sen git protesto et ben sana acıgın üst katından bakarım kardesım ben 13 yıldır bu anı bekliyorum ne diyorsun sen ya
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:38
axi sana ne diyeceğim önemli değil.sen bir yerden sağlam duyum almışsın bunu burda paylaştın.bu haberi sen ortaya attığına göre bizde senin üzerinden yorum yaptık.ayıca ymutlu nikli arkadaşımıza tavrın hoş değil.13 yıl değil 113 yıl olsa bu millet enayi değil.sen açığa çivi çakma üstünü kapama efendim olacak yapacak söznü aldım bilmem ne  adam akılllı bir proje yok.sonrada sıradanbir maça 30 ytl maç bileti.sizde görünkü diz boyu kar yağar bir kalem silinmez süprülmez bile.neden çünkü biz insan değiliz taraftar değiliz enayiyiz keriziz.ben hersene kombine alan biri olarak maddi durumumda iyi çok şükür ama bu sene almayacam maçlarad gitmeyecem süper ligde siizn olsun süper bakanınızda
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:46
Alıntı yapılan ceren1965

axi sana ne diyeceğim önemli değil.sen bir yerden sağlam duyum almışsın bunu burda paylaştın.bu haberi sen ortaya attığına göre bizde senin üzerinden yorum yaptık.ayıca ymutlu nikli arkadaşımıza tavrın hoş değil.13 yıl değil 113 yıl olsa bu millet enayi değil.sen açığa çivi çakma üstünü kapama efendim olacak yapacak söznü aldım bilmem ne  adam akılllı bir proje yok.sonrada sıradanbir maça 30 ytl maç bileti.sizde görünkü diz boyu kar yağar bir kalem silinmez süprülmez bile.neden çünkü biz insan değiliz taraftar değiliz enayiyiz keriziz.ben hersene kombine alan biri olarak maddi durumumda iyi çok şükür ama bu sene almayacam maçlarad gitmeyecem süper ligde siizn olsun süper bakanınızda

ymutlu nickli arkadasımıza tavrım hostur değildir bilemem ama bu büyük taraftar 13 yıl bu anı bekledikten sonra bilet ve kombine fiyatlarını hiçmi hiç önemseyeceğini zannetmıyorum.. eğer sen hala açıgın üstünün kapanacağını bekliyorsan gercekten hayal dünyasında yasıyorsun acıgın üstü falan kapanmayacak.. +  sende bakan yardımı ile cıktıgımızı düsünüyorsan eğer ben senın Eskişehirspor sevdalısı olusundan şüphe ederim. adam ne yaptı ya ne yaptı al dedi benden sana 2 topcu bunları ister oynat ister oynatma benden sana bi bende şehire bi hediye dedi. baska ne yaptı bana allah askına bunu söyle. sen barı yapma ya
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:56
Burada 150 defa tartışıldı bu konu.Herkes kendi kesesine göre fiyat belirliyor.Yazmayayım dedim ama olmayacak böyle.Bende bir fiyat sunuyım sizlere:
Normal maçlarda açık biletleri 100 ytl,kapalı biletleri 250 ytl.Üç kütüklerin maçlarında 250 açık,600 kapalı olsun.Kombinelerde  ev,villa,arsa,araba vs.. karşılığı verilsin.
Bu fiyatlarla maç başı 15000 kişiye oynayın.Beş sene sonra ben şampiyonlar ligi kupasını alacağınızı garanti ederim.Bizde belki 3-5 maça geliriz bütçemize göre,sığınırız bir köşeye.
(kişisel görüşüm,kimse sorgulamasın,yazma hakkım varsa bunuda ben yazarım)
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,820 saniyede hazırlanmıştır