eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:03
Alıntı yapılan aXi

Alıntı yapılan ESmustafa

Axi arkadaşım sen baya uçmuşsun. inşallah yönetim sen ve senin gibileri dinlemez yoksa bu sene iddiasızda olursak bo tribünlere oynarız. birde kombinede satmazsa yönetim artık çoğu maç boş olur. en azından kombinesini başta alan birisi maç önemliymiş değilmiş bakmadan hava iyi- kötü ayırt etmeden maça gidiyordu. çünkü kombinesini almıştı. artık iddiasız bi takıma, 30 ytl bilet fiyatına kışın 2-3 bin açık tribün seyircisine oynarlar. olması gereken geçen senekinden farksızdır. açık 15 kombine 250 (geçen sene 17 maç üzerindendi busene yönetim 20 maç üzeri dedi) aksi durum hoş olmaz

Sen Hiç Eskişehirsporun Boş Tribünlere oynadıgını gördünmü ? Son Bolu Macı Haric.. Ben Olacakları söylüyorum arkadaslar size kendı fikrimi söylemiorum acık tribünün kombinesinin 500 ytl olmasından ben cokmu hosnut olacam sanıyorsunuz bilet fiyatlarının 30 ytl olması benı cokmu mutlu edecek benim cebimemi girecek sanki.. ama bu fiyatlar olacak arkadaslar neden hala söyle olsun böyle olsun diyorsunuzki yönetim ne zaman burdan cıkan bir fikri dinlediki simdi dinlesin heleki süper lige cıkmısken Pehhh... bosu bosuna kasmayalım kendımızı

ben açık tribünde 1 kişi bile olmadığı maçları biliyorum. süperligden düştüğümüz senede (12 yıl önce) ortalamamız en fazla 10 bin kişidir.  ESES taraftarı hedefsiz takımın peşinden gitmez bu böyle olmuştur ve neyazıkki olmaya devam edecektir. açılış maçı ve sonraki 1-2 maç fule yakın sonradan sayı düşmeye başlar. süperligde ilk 5 için idialı olursak ligde ozaman ayrı konu. bu stad bize yetmez bile. sanki busene 1.ligde şampiyonluğa oynarken, 1.ligin belkide en iyi kardo ve yıldızlarına sahipken stadı kaç kere doldurduk? ve biletlerde 2.yarı 10 ytly düşmüşken. kendimizi dev aynasında görmeyelim. kale arkaları yapılır stad kapasitesi 23-24 bine çıkarsa 13-14 bin kişi geldiğinde bile çok az gözükür. senin dediğin fiyatlar her halükarda uçuk.
ES-ES
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:05
Yeni sezon kombine kart fiyatları belli oluyor

Başkan Halil Ünal nezaretinde bugün akşam tesislerde bir araya gelecek olan yönetim, yeni sezonda uygulanacak olan kombine kart ve bilet fiyatlarını belirleyecek. Alınan bilgilere göre yeni sezonda açık tribün kombine kartı 500, kapalı 1000, Vip ise 1500 YTL olacak. Konuyla ilgili bilgi aldığımız Başkan Ünal, bu rakamların kesin olmadığını belirterek, kombine kart fiyatları ile ilgili çalışmamız devam ediyor. yönetim kurulu üyeleri ile birlikte karar vereceğiz. Ayrıca taksitli satış kampanyası yapmayı düşünüyoruz. Kesin fiyatlar Salı günü belli olacak" dedi.
Sakarya Gazetesi 08.06.2008
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:05
Hayrlı olsun
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:06

offff offff biliyoruzki söylüyoruz...

Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
axi ben son zamanlarda eskişehirsporun çok kez boş tribünlere oynadığını gördüm.istersen sana sayayım.senin dediğin o fiyatlara millet bir haftalık aylık yada senelik pazar alışverişi yapıyor.sen uçmamışsın ışınlanmışsın
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
süper ligde en pahalı kombineleri olan takımlar;

febenin kombine fiyatları;
maraton: 600 - 5700
fenerium:  600 - 5500
kale arkaları: 800

gesenin kombine fiyatları;
numaralı : 3.800 - 2.375
kapalı : 1.520 -
kapalı alt:1.330
eski açık : 760 (öğrenciye 475)

bejeke kombine fiyatları;
numaralı: 1550- 2100
kapalı: 975 - 1200
yeni açık: 400
eski açık:350

tesenin kombine fiyatları;
açık: 100
maraton: 300
kapalı: 750 - 1000
noramal maç biletleri açık 7,5 ; maraton 20 ; derbi maçı biletleri açık 10 ; maraton 30

ki 3 senedir trabzondayım derbi maçları hariç trabzonsporun doğru dürüst stad doldurduğunu hatırlamıyorum..

bizim maç bilet fiyatlarına gelirsek eğer ki açık için normal maçlarımız 25 , derbi maçları 35 gibi bir rakam yaparlar ise ve bütün maçlara aileden 1 kişi giderse; sadece lig maçları için yıllık 465 ytl para yapar.yani bilet fiyatları dediğim gibi olsa bile açık kombine fiyatının bu rakamın altında olması gerekir..

son olarak umarım yönetim mantıklı bir fiyat belirler diyorum.. Ouch

düzeltme: ben mesajı yazana kadar açıklanmış bile fiyatlar..bu saatten sonra bişi demenin anlamı kalmadı.umarım hayırlısı olur taraftarı çok takımlarda olduğu gibi karaborsacılık falan yaşanmaz.. Confused
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:08
Alıntı yapılan ESmustafa

Alıntı yapılan aXi

Alıntı yapılan ESmustafa

Axi arkadaşım sen baya uçmuşsun. inşallah yönetim sen ve senin gibileri dinlemez yoksa bu sene iddiasızda olursak bo tribünlere oynarız. birde kombinede satmazsa yönetim artık çoğu maç boş olur. en azından kombinesini başta alan birisi maç önemliymiş değilmiş bakmadan hava iyi- kötü ayırt etmeden maça gidiyordu. çünkü kombinesini almıştı. artık iddiasız bi takıma, 30 ytl bilet fiyatına kışın 2-3 bin açık tribün seyircisine oynarlar. olması gereken geçen senekinden farksızdır. açık 15 kombine 250 (geçen sene 17 maç üzerindendi busene yönetim 20 maç üzeri dedi) aksi durum hoş olmaz

Sen Hiç Eskişehirsporun Boş Tribünlere oynadıgını gördünmü ? Son Bolu Macı Haric.. Ben Olacakları söylüyorum arkadaslar size kendı fikrimi söylemiorum acık tribünün kombinesinin 500 ytl olmasından ben cokmu hosnut olacam sanıyorsunuz bilet fiyatlarının 30 ytl olması benı cokmu mutlu edecek benim cebimemi girecek sanki.. ama bu fiyatlar olacak arkadaslar neden hala söyle olsun böyle olsun diyorsunuzki yönetim ne zaman burdan cıkan bir fikri dinlediki simdi dinlesin heleki süper lige cıkmısken Pehhh... bosu bosuna kasmayalım kendımızı

ben açık tribünde 1 kişi bile olmadığı maçları biliyorum. süperligden düştüğümüz senede (12 yıl önce) ortalamamız en fazla 10 bin kişidir.  ESES taraftarı hedefsiz takımın peşinden gitmez bu böyle olmuştur ve neyazıkki olmaya devam edecektir. açılış maçı ve sonraki 1-2 maç fule yakın sonradan sayı düşmeye başlar. süperligde ilk 5 için idialı olursak ligde ozaman ayrı konu. bu stad bize yetmez bile. sanki busene 1.ligde şampiyonluğa oynarken, 1.ligin belkide en iyi kardo ve yıldızlarına sahipken stadı kaç kere doldurduk? ve biletlerde 2.yarı 10 ytly düşmüşken. kendimizi dev aynasında görmeyelim. kale arkaları yapılır stad kapasitesi 23-24 bine çıkarsa 13-14 bin kişi geldiğinde bile çok az gözükür. senin dediğin fiyatlar her halükarda uçuk.

o zaman arkadasım bekleyelim ve görelim insallah yüzümü kara cıkaracak bi haber cıkar...
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:10
Alıntı yapılan ceren1965

axi ben son zamanlarda eskişehirsporun çok kez boş tribünlere oynadığını gördüm.istersen sana sayayım.senin dediğin o fiyatlara millet bir haftalık aylık yada senelik pazar alışverişi yapıyor.sen uçmamışsın ışınlanmışsın

arkadasım ben söylüyorum eğer bu fiyatlardan cıksın değilim gibi olsun ne diyeceksiniz acaba bana

varmı iddaya giren eğer ben kaybedersem burdan bir kisinin derbi mac biletini ben kendım alıcam
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:11
axi kardeşim zaten benim sözüm sana değil kişisel algılama sakın. sadece yönetimin böyle yapması halide (ki yapacak) çok hatalı olduğunu söylemek istiyorum. yönetimin 1 haftalık gidişat ve duruşundanda memnun değilim o ayrı konu. beni tedirgin etmeye başladılar.
ES-ES
Yukarı
LioneL Liste gör
Yazar

Bahadır.
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 23:11
Bu sadece düşündükleri fiyat ama uygulamada böyle olmayacak ve kaş yapalım derken göz çıkaracaklar. Anlaşılan geçen sene olduğu gibi bu senede kombine alanlar haksızlıklara uğrayacak..Ben demiyorum ki açık 30 ytl olmaz.. Ama birinci hafta oldu stad doldu, ikinci hafta sıradan bir takım ile oynarsan ve açık tribün 30 olursa bu sefer tribünlerin yarısını boş görürsün.. Girenlerin bir çoğuda bedava girenler olur..

Bedava nasıl girilebiliyor. Geçen sene gözlemlediklerimi yazayım..

Bir biletle iki kişi.. Bir kombine kart ile elden ele dolaşarak 5-6 kişi, Kapıda memur yada güvenlik tanıdığın var ise ...

Bende şunu söyleyim Açık Kombinesi çıksın kaç para olursa ben kendime alıcam ama benim ile birlikte 500 ytl'ye açık kombinesi alacaklar sonradan fiyatlar düşünce sızlanmasın. Çünkü bunlar olacak.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır