eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
TGV26 Liste gör
Yazar

yusuf
Yer: Tuvalu
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 22:19
yönetim bilet fiyatlarını gözden geçirmeli.trabzonda sonfener maçında bilet fiyatları 10 ytl die açılmadık pankart bırakmadı (şampiyonluğamı oynuyoruz) gibi.daha esnek olunması gerek.pahalı bilet kaliteli taftar anlamına gelmez.aksine pahalı olursa gelen taraftar yavaş yavaş seyirciye dönüşür ve verdiği bilet parasının karşılığı olarak maçtan daha fazla şey bekler bu durumda takımın kötü gittiği dönemlerde.sabretmek yerine destek yerine.kösteğe neden olur.örneğin:istanbul maçı sonrası............
BU ALEMDE NEFER....
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 22:28
Alıntı yapılan ymutlu

Açık kombinesi olsa bile istanbul takımları ve trabzon maçına geçmeyecektir. O zaman anlamı kalmaz. Bir arkadaş o maçlarda kombinelerin karaborsada satıldığını söyledi. kombineyi 300 e aldın diyelim, o bahsedilen maçlarda bir okutmak kombineyi 100 e gidiyormuş. başka illerde yaşanmış.

öyle birşeyi gerçek ESES li yapmaz abi kendi hemşerisine karaborsa ayıptır.benim istanbuldaki final maçında 1 fazla biletim vardı aldığım fiyata verdim biletsiz bir amcaya, 50-60 veriyim diyenler oldu ama bize yakışmaz..
diyeceğim o ki kombine satıyorsan her maça geçmeli..ha bilet fiyatları belittiğiniz maçlarda 5-10 milyon fazla olabilir.böyle bir durumdada sonuç olarak kombine alan kişinin avantajı olur.zaten kombine alan kişinin amacı bi yandan klübe yardım olsada bir yandan da biletalıp sezon boyu sadece 4-5 maça gelecek seyirciden bir artısı olmasıdır....
bence normal maç biletleri açık 10-15, istanbul takımları ve trabzon maçı biletleri de 20-25 olmalı maksimum eğer illa ki maça göre bilet fiyatı uygulanması yapılacaksa..
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 22:34
ya ne 10 ytl ne 20 ytl'sinden bahsediyorsunuz siz ya.. akıl var mantık var arkadaslar siz burda Lig A Maclarını 20 YTL'den izliordunuz. Sen Şimdi süper lig takımısın bırakın bu 10 ytl olmalı 20 ytl olmalı ayaklarını
yok kombineler 200 250 300 maksimum olacakmıs..

Olacak fiyatları söyleyeyim ben size
Açık Bilet Fiyatı 30 YTL
Kapalı Bilet Fiyatı 50 YTL bunlar normal maclar icin

Derbilerdeki fiyatlar ise
Açık Bilet Fiyatı 40 YTL
Kapalı Bilet Fiyatı 75 YTL
Demedi Demeyin Bunlar Olacak..

Kombinelere Gelecek Olursak Baskan zaten acıkladı VIP : 1500 Kapalı : 1000 Açık Tribüne daha karar vermemısler
durun ben size onun fiyatınıda söyleyeyım
AÇIK TRİBÜN KOMBİNE FİYATI : 500 YTL
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 22:39
Kombine alan kişi bütün maçlara aynı şekilde girmeli.Fiyatları ona göre ayarlasınlar .Kapıya adam gibi adam koyarlarsa biletsiz seyirciyide önlerler.Yok o maçta geçerli yok bu maçta geçersiz ben enayimiyim o zaman kombine alayım. Tüm sezon maçlarını hesaplasınlar,bölsünler,çarpsınlar ,toplasınlar ona göre fiyat çıkartsınlar.Zaten her dönem kombine alanlara haksızlık yapılıyor bakalım bu sezon ne olacak.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
LioneL Liste gör
Yazar

Bahadır.
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 22:42
Axi sanırım kendi bütçene göre bir fiyat hazırlamışsın..Normal maçlarda açık tribünü bileti 30 ytl olacağına sen inanıyormusun..Hadi oldu diyelim stadın dolacağına inanıyormusun ?
Sen yönetime sağdan soldan adam bul, Sen tertemiz Eskişehirspor'u siyasetin içine sok.. Sonra açık tribünde bir yağmurda şakır şakır ıslanan, kışın koltukların üzerinde kayıp düşmemeye çalış, tuvaletlerinin 10 metre uzak olduğun halde leş gibi koku gelsin.. İçeri alınırken ve çıkarken bir kapıdan binlerce kişiyi sok ve ezilme tehlikesi geçirsinler.. Sonra sıradan bir maça 30 ytl ücret ver...Vayyy beeee ... kusura bakma ama dediğin hesapla çok büyük bir kesim gelemez...gelmezz..
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 22:45
kombine dediğin süper ligde eskişehirsporda en az 350 olmalı  normal maçlardada artık 10 ytl yi felan geçin en az 20 olur derbilerde açık 30 olurki kapalı artık 50 mi olur 60 mı bilemem  kalbimden geçeni sorarsanız açık 25 kapalı 50 dir çünkü bu kulübün ciddi anlamda trübün gelirinede ihtiyacı vardır eskişehirspor tüm maçlarını full oynuyacak ve her maçtan en az 300 -400 milyar kaldıracakki ayakta durabilsin
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 22:46
Lionel Abi Keske Senın dediğin gibi kendı bütceme göre bi fiyat hazırlamıs olsam.. benım bütcem bu benım söylediklerimin sadece maksumum 10 macına yeter... ama bak görürsün bu dediklerimin hepsi cıkacak...
bu fiyatlar olsa bile bu stad bos olmaz abi sen o konuda rahat ol ister pislik koksun ister karda kısda donalım ister donumuza kadar ıslanalım gene bu stad dolar ben o konuda cok rahatım..
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 22:48
Axi arkadaşım sen baya uçmuşsun. inşallah yönetim sen ve senin gibileri dinlemez yoksa bu sene iddiasızda olursak bo tribünlere oynarız. birde kombinede satmazsa yönetim artık çoğu maç boş olur. en azından kombinesini başta alan birisi maç önemliymiş değilmiş bakmadan hava iyi- kötü ayırt etmeden maça gidiyordu. çünkü kombinesini almıştı. artık iddiasız bi takıma, 30 ytl bilet fiyatına kışın 2-3 bin açık tribün seyircisine oynarlar. olması gereken geçen senekinden farksızdır. açık 15 kombine 250 (geçen sene 17 maç üzerindendi busene yönetim 20 maç üzeri dedi) aksi durum hoş olmaz
ES-ES
Yukarı
LioneL Liste gör
Yazar

Bahadır.
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 22:53
Alıntı yapılan aXi

Lionel Abi Keske Senın dediğin gibi kendı bütceme göre bi fiyat hazırlamıs olsam.. benım bütcem bu benım söylediklerimin sadece maksumum 10 macına yeter... ama bak görürsün bu dediklerimin hepsi cıkacak...
bu fiyatlar olsa bile bu stad bos olmaz abi sen o konuda rahat ol ister pislik koksun ister karda kısda donalım ister donumuza kadar ıslanalım gene bu stad dolar ben o konuda cok rahatım..

Sen rahatsın ben rahatım ama onlar rahat değil.....Önceden Eskişehirspor' un taraftarı yoktu, taraftarın Eskişehirspor'u vardı ama son senelerde bu oldukça değişti..Sıradan taraftarlaşmaya başladı ve bizi müşteri gibi görmeye başladılar ve bizde buna boyun eğdik.. Dediğin fiyatlar belki deneme amaçlar ilk maçlarda olabilir ama buna çok büyük bir tepki gelecektir.. Geçen sene bir çok kapıdan bir bilete iki kişi giren gördüm. Yaşı küçük arkadaşlarımızda yada belli bir maddi durumu olmayan arkadaşlarımızz geçen seneki parayı veremezken bu sene senin dediğini hiç veremeyeceklerdir.. O zaman stada girmek için her yol deneyeceklerdir.. Bir bilete iki, üç ve daha fazlası bir şekilde yolunu bulan girecektir.. Hadi yönetim bir şekilde onu kaldırdı diyelim ama bir çok kişi yine her türlü girmeyi deneyecektir. Günümüz Türkiyesinde senin dediğin parayı hiçbir öğrenci veremez.. Öğrenciyi bırak asgari ücret ile çalışan kişi bile veremez....
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 22:56
Alıntı yapılan ESmustafa

Axi arkadaşım sen baya uçmuşsun. inşallah yönetim sen ve senin gibileri dinlemez yoksa bu sene iddiasızda olursak bo tribünlere oynarız. birde kombinede satmazsa yönetim artık çoğu maç boş olur. en azından kombinesini başta alan birisi maç önemliymiş değilmiş bakmadan hava iyi- kötü ayırt etmeden maça gidiyordu. çünkü kombinesini almıştı. artık iddiasız bi takıma, 30 ytl bilet fiyatına kışın 2-3 bin açık tribün seyircisine oynarlar. olması gereken geçen senekinden farksızdır. açık 15 kombine 250 (geçen sene 17 maç üzerindendi busene yönetim 20 maç üzeri dedi) aksi durum hoş olmaz

Sen Hiç Eskişehirsporun Boş Tribünlere oynadıgını gördünmü ? Son Bolu Macı Haric.. Ben Olacakları söylüyorum arkadaslar size kendı fikrimi söylemiorum acık tribünün kombinesinin 500 ytl olmasından ben cokmu hosnut olacam sanıyorsunuz bilet fiyatlarının 30 ytl olması benı cokmu mutlu edecek benim cebimemi girecek sanki.. ama bu fiyatlar olacak arkadaslar neden hala söyle olsun böyle olsun diyorsunuzki yönetim ne zaman burdan cıkan bir fikri dinlediki simdi dinlesin heleki süper lige cıkmısken Pehhh... bosu bosuna kasmayalım kendımızı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır