eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 18:54
     Açığın ortası kenarlardan büyük camlarla ayrılmalı ve sadece kombine sahiplerine özel olmalı.Böyle olursa kombine satışı patlar.Alan kişi bilir ki yerim belli kapım belli.Ama bunları başaracak kapasitede yönetim gelmedi Eskişehire maalesef daha.Halil Ünalı da göreceğiz şimdi....
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
umur26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: South Africa
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 18:54
kombine mutlaka olmalı.. ama sanırım yönetim maça göre satış yapıp bilet fiyatlarını yukarı çekmek istiyor.öyle olunca da gs,fb,bjk maçlarından büyük gelir elde edip neredeyse kombinenin yarı parasını çıkarmış olacaklar..
Bizim aşkımız mum ışığında göz göze değil,Meşaleler altında omuz omuza...
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 19:07
bence yönetim açığa konbine çıkarmamakla bir kumar  oynuyor.
yönetim fb,gs,ts,bjk maçlarında bilet fiyatlarını 50,60 ytl den satışa çıkarıp çuvalla para kaldırmak istiyor.Ama eğer öyle olursa o kumar masasından yönetim kaybederek kalkar.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 19:54
Maça göre bilet uygulumasına son derece karşı olan nacizane bir eses taraftarıyım. umarım böyle bir hata yapmaz yönetim. unutmasınki bu takım bu tarftar sayesinde süper ligtedir. taraftarı sallar düşünmessen taraftar da sizi öyle saylarki eyy yönetim inanın eskişehirde yürüyemez gezemezsiniz. onun için aklnızı başınıza alıp fdoğru düzgün kara vermelisiniz yoksa bu tarftar sizi hiç af etmez.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
LioneL Liste gör
Yazar

Bahadır.
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 20:11
Bende maça göre bilet fiyatı uygulamasını savunanlardanım...

Geçtiğimiz sene herkes gördü..Bir İstanbulspor maçı ile bir Sakaryaspor maçı bir değildi.
Tabiki her maç aynı olmasın diyorsam bilet fiyatlarının çok yüksek düzeyde olmasını istemiyorum.. Mesela Oftaş,Gençlerbirliği, Ankara Belediye bu tip maçlarda Açık 10 ise Gs,Fb,Bjk maçlarında 20 olabilir.. Yada 15 ise en fazla 25 olabilir..Aynı olduğunu farz edersek
Oftaş,Gençlerbirliği, Ankara Belediye bu maçlara 10 bin kişi gelirken Gs,Bjk,Fb maçlarına 40 bin kişi gelmeye çalışacak. Fiyatın biraz yüksek tutulması dışarıda olabilecek izdihamı engeller.Tabiki bu benim düşüncem..

Ama şunuda söylemek isterim ki yönetim ile aynı düşüncede olduğum gibi görünsede ayrıntılarımız farklı onlar bu uygulamayı kesinlikle daha çok para kazanmak için yapacaklar...

Ayrıca bu sene açığın normal maçlarda 10 ile 15 ytl arası , Gs,Fb,Bjk maçlarında madem bir artış olacak ise 20 ytl yada en fazla 25 olması gerekir....Daha yüksek olamaz olmamalı.... 
Yukarı
Karahan26 Liste gör
Yazar

Ulaş KARAHAN
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 20:14

Yönetim açık için kombine çıkartmamakla çok büyük hata yapar.En basit örneği sezon başında 350 YTL'den 6000 kombine satılsa ki bence satılmayacak bir rakam değil 2,1 milyon YTL para eder.Bu da klubümüz için sezon başında iyi bir gelir kaynağı olur.İnşallah böyle bir hata yapmazlar.

Sen + Ben= Biziz
Sen - Ben= Hiçiz
Sen x Ben= Herşeyiz
Sen : Ben= Bölünmeyiz ES-ES'im
Yukarı
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 21:26

Stadyumda açık tribünde kimse numaraya göre oturamaz bu mevzu hikayeden ibarettir,, geçtiğimiz yıllardada denendi ancak hiçbir şekilde uygulanamamıştır...Kombine fiyatlarına gelince,, kombinenin vatandaşa bir avantajı olması lazım ki vatandaş kombine bilete ilgi göstersin...Ayrıca bilet fiyatlarınında ''nasıl olsa bizim çok taraftarımız var pahalıda yapsak tribünleri doldururuz felsefesi ile'' belirlenmemesi gerekmektedir...

**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 22:05
Ayrıca bilet fiyatlarınında ''nasıl olsa bizim çok taraftarımız var pahalıda yapsak tribünleri doldururuz felsefesi ile'' belirlenmemesi gerekmektedir...  işte bu cümle herşeyin göstergesidir Wink
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 22:07
Ne olursa olsun açık kombinesi olmalı.Klübe girecek para var .traftar desteği deniyorsa açık kombinesi olmalı.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2008 saat 22:15
Açık kombinesi olsa bile istanbul takımları ve trabzon maçına geçmeyecektir. O zaman anlamı kalmaz. Bir arkadaş o maçlarda kombinelerin karaborsada satıldığını söyledi. kombineyi 300 e aldın diyelim, o bahsedilen maçlarda bir okutmak kombineyi 100 e gidiyormuş. başka illerde yaşanmış.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır