eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Haziran'daki Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 48>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:11

valla herkes herşeyi söylüyor ben ne diyeceğimi bilemedim

hayırlı uğurlu olsun artık transferlere bakılsın..
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:14
Alıntı yapılan kartES

sevgili Hatipoğlu ben aday olmayacağını; ancak aday olacakların Genel Kurul'a projelerle gelmesi gerektiğini,aksi halde devam edebileceğini lanse etmişti.
şimdi soruyorum sizlere bugün biz Yönetim olarak şunları hedefledik şu projeleri gerçekleştireceğiz diye dikkate alınacak birşeyler sunan oldumu?
yanlış anlamayın;biz bunları yapacağız diyen oldumu?

ben sn bakanla konuştum şunu yapacak,
ben sn belediye başkanı ile konuştum bunu yapacak.
ben sevgili Mithat ile konuştum şöyle yapacak...vs...vs.....

eee kardeşim herkesi birşeyler yapma zorunluluğuna getirip;yarın dediklerini yapmadılar diye bir açık kapı bırakarak şimdiden kendini kurtarma alt yapısı hazırlamak elini taşın altına sokmak değildirki.

eğer bu sözler yerine getirilmese dahi bu yapılma sözleri alınanları ekibinle birlikte başarabilmektir YÖNETMEK.

benim bugünkü gözlemlerim sonucunda tadım kaçtı.pek ümitli olmasamda genel kurulun Camiaya hayırlar getirmesini dilemekten öte yapabileceğim birşey yok.

kendi üzerimize düşeni yapacağız gelişmeleri dikkatle takip edeceğiz. 

Bravo çok iyi tahlil etmişsiniz... Abiyle aynı görüşü paylaşıyorum...Clap
Yukarı
fatih26 Liste gör
Yazar

fatih
Yer: Turkey
  Alıntı fatih26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:15
liste kabarık 33 kişi. eeee herkes artık gereğini yapsın transferlere başlayalım.
Yukarı
berko26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Berkcan
  Alıntı berko26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:22
hayırlısı neyse öyle olsun
MCMLXV!
Yukarı
adalı Liste gör
Yazar

hayri
  Alıntı adalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:24
tüm camiamıza hayırlı uğurlu olsun..
zaman her şeyin ilacıdır...

DEVLER GİBİ ESERLER BIRAKMAK İÇİN, KARINCALAR GİBİ ÇALIŞMAK LAZIM...!
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:36
Evet arkadaşlarında belirttiği gibi Güvensoy ismini Gözlerimize sokarcasına zikretmekte neyin nesi,anlamış değilim.Koca Eskişehir hatta Eskişehir dışında yaşayıp Eskişehir sevdalısı Eskişehirlimi bitti acaba?
İsimler konusunda Ünal biraz aceleci davranıyor bence.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:39
ESTV de genel kurul veriliyor tekrardan. sonuda olsa yetişin, dinleyin.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:42
Bozüyük 11 plaka olmasına rağmen 26 hissediyorsa kendini         
 ve Berberoğlu gibi başarılı Es-Es sevdalısı bir başkanı varsa Bozüyüklünün sesinede kulak verilmeli.Bakalım oradaki sevdalılar ne düşünüyor?kulak verilmeli dimi?
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:43
erkan amca(kartes) yazınızı okudum.gercekten dogru seylerı soyluyorsunuz.ama benım dıkkat cekmek ıstedıgım bır konu var.soyle bıraz gerı donersek nebı hatıpoglunun ben projesı olmayan kımseye bu gorevı vermem demıstı.daha sonra malıye bakanı ıle gorusmeye gıttı ve aday olmıyacagını halıl unalı desteklıyecegını soyledı.burdan 2 sonuc cıkıyor.
1. ya malıye bakanı artık nebıye sen elını ayagını cek bende cekıyorum dedi
2.  yada sen artık gorevı halıl unala bırak ve bız gereken destegı ona verelım.
bana kalırsa 2. secenek daha mantıklı cunku KEMAL unakıtanın secımler oncesı eskısehırspordan elını ayagını cekecegını hıc mı hıc sanmam.bakanın secım ıcın baska projelerıde olacaktır(konusamasındada sık sık tekrarlıyor.ben buranın mıllet vekılıyım hızmet yaparım dıyor).kı bunlarda halıl unal donemındede devam edecektır.lısteye baktıgımda cogu kısı tanımasamda beledıyerımızın(buyuksehır harıc)lıstede oldugunu goruyoruz.

yanı demek ıstedıgım ortada projesı olmayan bır baskan yok.yapılacak hersey zaten kımın tarafından yapılırsa yapılsın halıl unal donemınde yapılacagı ıcın bısey degısmıyor.
DK
Yukarı
güray yüksel Liste gör
Yazar

güray yüksel
  Alıntı güray yüksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:46
halil ünal kongrede 25 trilyonluk bütçeyi ayarladığını unakıtanın katkılarıyla bu bütçenin 40 trilyonu bulacağını söyledi
benim bildiğim kadarıyla normalde bir süper lig takımının bütçesi 15 trilyon civarında
bu rakamlara nasıl ulaşılacak yoksa yine takım borç altına mı sokulacak
müjdat abi sen ne dersin halil ünalın açıkladığı  bu rakamlara
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 48>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır