eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Haziran'daki Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 48>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı akçelik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 20:01
eskişehirspor u muza hayırlı uğurlu olsun inşallah halil başkan başarılı olur. ayrıca es es ime kötülük eden gültekin güvensoy neden alınır anlamış değilim.
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 20:02
ahmet berberoğlu adam gibi adamdır bu kulüp en kötü gününde yanında bozüyüğü buldu ve bizim içimiz kan ağlarken bir nebze olsun içimizi ahmet berberoğlu ve bozüyük serinletti büyükerşen ogünde aynıydı bugünde aynı hatta yarında aynı olacak bundan kimsenin şüphesi olmasın çünkü bu adam ve etrafında onun gibi düşünenler hiç değişmiyor eskişehirin eskişehirsporla sınıf atlıyacağını hesaplıyamıyacak kadar süper zekalılar bunları yazarkende siyaset felan yapmıyorum tamamen herkezin bildiği 8 senedir ispatlı doğruları konuşuyorum şahsen bundan sonrada hiçbir maçta trübünlerde o şahsı görmek istemiyorum  .insan olurda bu kadarmı eskişehirspora karşı olur yahu  
Yukarı
escem Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
  Alıntı escem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 20:18
Başkan sanki duygularımızla oynuyo, RIZA hocayı getir anlaş sonra bület uygun ,hakan şükür,rivaldı de
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 20:19
gültekin güvensoy kesinlikle ve derhal istifasını vermelidir.bizim olgumuz YALNIZ ESKİŞEHİRSPOR olgusudur.tek takım tutarız,tek takım için ölürüz kimse kusura bakmasın.ayrıca Ayşe FERT DÖKMECİ????????????
ben daha fazla konuşmayayım.tek isteğim başkanımızdan çıkar amaçlı gelenleri ayırt etsin.bu iki isim harici tüm yönetimimize ve başkanımıza sonsuz başarılar diliyorum...
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
ESCOBAR Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: izmir
  Alıntı ESCOBAR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 20:23
başkan rıza yı neden getirdin , madem almayacaktın ? kovulan fener liyi neden tekrar yönetici yaptın ? başlamadan hata üstünü hata bravo !!!
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 20:25
sevgili Hatipoğlu ben aday olmayacağını; ancak aday olacakların Genel Kurul'a projelerle gelmesi gerektiğini,aksi halde devam edebileceğini lanse etmişti.
şimdi soruyorum sizlere bugün biz Yönetim olarak şunları hedefledik şu projeleri gerçekleştireceğiz diye dikkate alınacak birşeyler sunan oldumu?
yanlış anlamayın;biz bunları yapacağız diyen oldumu?

ben sn bakanla konuştum şunu yapacak,
ben sn belediye başkanı ile konuştum bunu yapacak.
ben sevgili Mithat ile konuştum şöyle yapacak...vs...vs.....

eee kardeşim herkesi birşeyler yapma zorunluluğuna getirip;yarın dediklerini yapmadılar diye bir açık kapı bırakarak şimdiden kendini kurtarma alt yapısı hazırlamak elini taşın altına sokmak değildirki.

eğer bu sözler yerine getirilmese dahi bu yapılma sözleri alınanları ekibinle birlikte başarabilmektir YÖNETMEK.

benim bugünkü gözlemlerim sonucunda tadım kaçtı.pek ümitli olmasamda genel kurulun Camiaya hayırlar getirmesini dilemekten öte yapabileceğim birşey yok.

kendi üzerimize düşeni yapacağız gelişmeleri dikkatle takip edeceğiz. 
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 20:44
başkanın açıklamasına göre , yeni stad yapılana kadar, açık tribüne loca yapılacakmış ve kale arkalarına da portatif tribün. alt yapı için muttalipte bir saha yapılacağını, tesislere açık ve kapalı havuz yapılcağını,rivaldo ve hakan şükür ile görüşmelerin yapıldığını da söylüyor.25 trilyonluk bütçe sağlayabileceğini , unakıtan ve valinin desteğini de aldığını ve bütçeyi 40 trilyona kadar çıkarabileceklerini söylüyor.
ne kadarı doğrudur. ya da gerçekleştirilebilir bilemem.
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 20:47
Alıntı yapılan meliheses

başkanın açıklamasına göre , yeni stad yapılana kadar, açık tribüne loca yapılacakmış ve kale arkalarına da portatif tribün. alt yapı için muttalipte bir saha yapılacağını, tesislere açık ve kapalı havuz yapılcağını,rivaldo ve hakan şükür ile görüşmelerin yapıldığını da söylüyor.25 trilyonluk bütçe sağlayabileceğini , unakıtan ve valinin desteğini de aldığını ve bütçeyi 40 trilyona kadar çıkarabileceklerini söylüyor.ne kadarı doğrudur. ya da gerçekleştirilebilir bilemem.

Bütçedeki +15 trilyonluk opsiyon abartı bence,yüksekten uçmaya başladık şimdiden...
Allah sonumuzu hayır etsin.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 20:47
eğer söylendiği gibiyse
gültekin güvensoy   İSTİFA
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı es-es77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:04
yenı yonetımımız her seydenm once hayırlı ugurlu olsun.ınsallah buyuk basarılara ımza atarlar.su fenerbahcelı yonetıcıye gelınce(ısmını anmak ıstemıyorum) bıraz gururu varsa yarın sabah ıstıfa etsın

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 48>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır