eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Başımız Sağolsun (Nejat Biyediç)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 80>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 23:24
Nejat Hoca, kisa sürede hepimiz güzel anlar yasadik. Sizin icinde uzun süre uzak kaldiginiz mesleginize basarili bir dönüs oldu. Refaransiniza bir basari daha ilave ettiniz. Maalesef futbol endüstrisi etik degil, öyle olsaydi siz simdi takimin basinda olup, emeginizin karsiliginda yeni takimi kurma cabasinda olacaktiniz.  Kisa sürelik bir anlasmaniz vardi. Insallah güzel ve olumlu sinyaller ile ayrilik olmustur,  yarin ne olacagi belli degil, ileride günün  sartlari uygun oldugunda yine sizi takimin basinda görmek isteriz.  Su anda 12 yil sonra döndügümüz Süperligde yönetimlerimiz hic bir riski göze alacak durumda degiller..  Basarilarinizin devamini dilerim..
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
Yer: Turkey
  Alıntı esme_deli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 23:36

Zihnimizde güzel bir anı olarak kalacaksınız.Teşekkürler hocam.Başarılar.

İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 23:45
Alıntı yapılan Adnan26

Nejat Hoca, kisa sürede hepimiz güzel anlar yasadik. Sizin icinde uzun süre uzak kaldiginiz mesleginize basarili bir dönüs oldu. Refaransiniza bir basari daha ilave ettiniz. Maalesef futbol endüstrisi etik degil, öyle olsaydi siz simdi takimin basinda olup, emeginizin karsiliginda yeni takimi kurma cabasinda olacaktiniz.  Kisa sürelik bir anlasmaniz vardi. Insallah güzel ve olumlu sinyaller ile ayrilik olmustur,  yarin ne olacagi belli degil, ileride günün  sartlari uygun oldugunda yine sizi takimin basinda görmek isteriz.  Su anda 12 yil sonra döndügümüz Süperligde yönetimlerimiz hic bir riski göze alacak durumda degiller..  Basarilarinizin devamini dilerim..

Futbolu sevenler,izleyenler en başından sabırsız.Bizler sabırsısız,sadece Nejat Hoca için söylemiyorum madem bir teknik adamla anlaştın uzun yıllar bu takımda kalmasını sağla,önüne hedefler koy ve uygulamasını bekle.Eğer o yönde adımlar atıyorsa o vakit hoca hedefini gerçekleştirene dek hocayı sahiplen ve güven.Baktın ki hedefe yönelik adım yok günübirlik olaylarla günler geçiyorsa restini çek ve görevden al.

Bizde öyle değil başarılı ol da nası olursan ol,başarısızsan gönderiliyorsun..Başarılıysan kalıyorsun.Tabi iş Süper Lige çıkmaya gelince sanki kuralmış gibi hemen teknik direktör değiştirilir.Bunu Rıza Hoca'yı sevmediğimden değil sistemi sevmediğimi belirtmek için yazdım.
Yukarı
libero_26 Liste gör
Yeni Yazar

kadir
Yer: Belgium
  Alıntı libero_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 00:17
tesekkurler nejat hocam!  neden kalmiyor onuda anlamis degilim
Yukarı
onresx26 Liste gör
Yazar

Onur DUMAN
  Alıntı onresx26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 01:31
her şey için çok teşekkürLer nejat hocam yanlışları düzelttin doğruLarın üstüne koydun ve bizi lige çıkardın tabi buraya kadar getiren metin hocayı esgeçmeyelim onada teşekkür ediyorum bize bu sevinci yaşattıkları için..
ES_ES uLan..
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 01:53
Alıntı yapılan huso_26

Alıntı yapılan Adnan26

Futbolu sevenler,izleyenler en başından sabırsız.Bizler sabırsısız,sadece Nejat Hoca için söylemiyorum madem bir teknik adamla anlaştın uzun yıllar bu takımda kalmasını sağla,önüne hedefler koy ve uygulamasını bekle.Eğer o yönde adımlar atıyorsa o vakit hoca hedefini gerçekleştirene dek hocayı sahiplen ve güven.Baktın ki hedefe yönelik adım yok günübirlik olaylarla günler geçiyorsa restini çek ve görevden al.

Bizde öyle değil başarılı ol da nası olursan ol,başarısızsan gönderiliyorsun..Başarılıysan kalıyorsun.Tabi iş Süper Lige çıkmaya gelince sanki kuralmış gibi hemen teknik direktör değiştirilir.Bunu Rıza Hoca'yı sevmediğimden değil sistemi sevmediğimi belirtmek için yazdım.

Arsenal London (Arsene Wenger) ve Manchester United (Sir Ferguson).. her sene Sampiyonda olmadilar, her yil Avrupada basarida gelmedi. Ama yönetimler asla hocalarindan vazgecmedi.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
beafirt Liste gör
Yazar

Emre Çelik
  Alıntı beafirt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 02:50

arsene wenger gibi kalite hocalar olsa istikrar olur ama malesef ülkemizde bu kalitede hocalar yok.nejat hoca  elinden geleni yaptı takımı çıkardı. onun hakkı ödenmez ama yönetimin kararına saygı duymalıyız.rıza hocanın  sonuna kadar arkasında durmalıyızç

eses ulannnnnnnnn
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 03:53
bence türkiyede futbolu teknik drektörler değil başkanlar oynatıyor..
avrupaya baktığınız zaman bugün m.united ın, arsenal in, liverpol un ve daha birçok ünlü kulübün başkanlarının kim olduğunu bile bilmezsiniz.. çünkü transfer politikaları farklı..
dünyanın en pahalı futbolcusu bile olsa, önce sistem var oralarda.. hoca sisteme göre transfer ister.. ve başarı sistemle gelir..
malesef ülkemizde başkan ne isterse olur.. ve başkanlarımız t.drektörlerden daha meşhurdur..
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 09:02
Teşekkürler Nejat Hoca bu taraftar seni süper lige çıkaran adam olarak anacaktır.Belkide böyle daha iyi oldu kötü anılarla değil başarısızlıkla değil başarılı olarak güzel günler geçirerek  bu takımdan ayrılıyorsun hakkını helal et hakkımız helal olsun.
Yukarı
eseslibo Liste gör
Deneyimli Yazar

ibrahim
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslibo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 19:11
geldi görevini yaptı süper lige çıkardı ve gitti..
Herkes onu başarısıyla tanıyıcak ESkişehirde..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 80>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,436 saniyede hazırlanmıştır