eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 23:20
İsmi geçen futbolcuların arasına İ.B.B.'den İlyas da eklendi..
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 00:27
http://www.fotomac.com.tr/sup104.html
onur diye birisi varmış bizde tanıyan varmı, bu kadar iyise niye satıyoruzki
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 00:29
Alıntı yapılan karargah

http://www.fotomac.com.tr/sup104.html
onur diye birisi varmış bizde tanıyan varmı, bu kadar iyise niye satıyoruzki

Geçen sene de aynı haberi çıkarmış Fotomaç, aynı dönemde hem de. Herhalde tanıdığı editörün LOL

http://www.fotomac.com.tr/2007/07/06/iki105.html
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 01:03
bu adı geçen onur bizim sözleşmeli futbolcumuzmu? yoksa heran elimizden uçabilecek boşta bi kardeşimizmi. haberler şişirmece değilse inşallah yönetim onura sahip çıkar
ES-ES
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 02:10
Bizim Anıl Onur/Onur Anıl Şengül/Şengüller adında bir futbolcumuz yok. Genç takımda da yok. DSİ Bent'te bir Onur var çeşitli kulüplerin takibinde olan onun adı da Onur Bayramoğlu.

Bu Onur Anıl Şengüller her kimse basından birinin yakın tanıdığı sanırım. Reklam çalışmaları baya iyi yapılıyor.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 09:04
Emin olduğum tek şey var bu sene çok süper bi kadro kurulacak ancak bu takımı oturtabilmek önemli onun için hocaya çok iş düşecek.Rıza hoca çok çalışması lazım çooooook.
Yukarı
prenspamukses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 09:41
Benim onerebilecegim mevkiler:
mutlaka kaleci (hatta ilk sart) yabanci olabilir (kuzey ulkelerinden tercih edilebilir norvec,danimarka,isvec liglerinden uzun boylu,ceza sahasina hakim bir kaleci) cunku oyunu sahamizda kabul ettigimizde yada baski yedigimizde (bu bazen 1 devre bile olabilir) sisirilecek uzun toplari,kanat akinlarini kornerleri Ferhat'la nasil savustururuz bilemiyorum?? cunku bu sezon boyle uzun sureli baskilar yemedik
Defans:komple degismeli en az 3 iyi stoper 2 si fizikli olmali bir tanesin teknik ozellikleri agir basmali oyunu arkadan okuyabilmeli (tecrubeli olabilir,ama kuzmanovski ailesinden olmamasi sarti ile)
Ortasaha:doga,serdar bu bolgenin alternatifleri ve hep kadronun (ama 11 ama 18) icinde olmali,olacaktirda.eger listedeki Koray Avci olursa iyi bir defansif orta saha oyuncusu diger isim Fahri'ye hic isinamadim (belki kursat'la birlikte Riza Calimbayin kadrolu su olduklari icindir) kanatlar cok onemli Carussca olabilir ama fizigi cok zayif bana daha cok forvet arkasi gibi geliyor carussca ve eminim ki Riza hoca 5 4 1 yada 4 5 1 oynayacak bu iki sistemde de carrusca oynar ama 4 4 2 de oynatamazsiniz yani emin degilim carrusca dan..sol kanada yabanci hakki kullanilablir gibi..sag kanatta serdar var o bolgeye de bir transfer daha gerekiyor..playmaker konusuna gelince:yine eminim ki Riza Calimbay o bolgeye de transfer istemeyecek (ve belki de dogru yapacak) o bolgeyi cok basan,isiran bir 5 li den kurucak ama hep isirip,basamaklada bu isler olmaz topu ileride de tutup pas yapmak lazim (rivaldo olursa tabii bu konu kapanir)
Santrafor:en az 3 ust duzeyde birbirinden farkli ozellik de santrafor gerekli ornek:biri kontra ataga yatkin(ama youla,sertan eser,sinan kalouglu lutfen olmasin) biri nin gercekten gol vuruslarinda usta olmasi gerek (zaten bazen az ama oz yakalayacagimiz pozisyonlari harcamayan) bulunabiliyorsa dagatici,yipratici ve hava toplarinda ustun (tum,rafael,anderson gibi) bir golcu gerekiyor..yonetime basarilar diliyorum cunku zor bir is..burada yazip cizmeye benzemiyor ama su kucuk hatirlatmayi yapayim Ceylan Caliskan Ali Lukunku faciasini Gs nin basina acan kardesimiz'mis galiba fakat John Crew gibi bir oyuncunun da menejeri olmasi beni ikilemde birakti acikcasi,neyse Eskisehir li olmasi onemli,daha bir onem gosterir herhalde...Birde aman diyeyim Tunus'tan filan oyuncu bakmasinlar Tunus un dunya futboluna verdigi nedirki oradan adam ariyoruz??
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 09:41
şu anki takımızdan ilk 11 oynayabilecek sadece doğa var. bu takıma en az 10-11 tane direk ilk 11 oyuncusu alınması lazım yoksa işimiz gerçekten cok zor. bizim ist belediye yada oftas gibi lig adan süper lig de oynayabilecek kapasıtede oyuncumuz az o yüzden rıza hocaya cok ıs düşüyor. nredeyse takım baştan aşağı değişecek
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 09:48
Alıntı yapılan prenspamukses

is..burada yazip cizmeye benzemiyor ama su kucuk hatirlatmayi yapayim Ceylan Caliskan Ali Lukunku faciasini Gs nin basina acan kardesimiz'mis galiba fakat John Crew gibi bir oyuncunun da menejeri olmasi beni ikilemde birakti acikcasi,neyse Eskisehir li olmasi onemli,daha bir onem gosterir herhalde...Birde aman diyeyim Tunus'tan filan oyuncu bakmasinlar Tunus un dunya futboluna verdigi nedirki oradan adam ariyoruz??

Ceylan Çalışkan kimdir diye google 'da araştırdığımda karşıma şu yazı çıktı.Sanırım Lukunku faciasını en azından maddi kısmını Ceylan Çalışkan yaşatmamış.

Kendisi hakkında Osman Tanburacı’nın bir yazısı:
Menacer Ceylan Çalışkan Belçika’da oynayan Önder isimli bir Türk çocuğunu tavsiye ediyor Fatih Terim’e ve şöyle diyor; “Bomba gibi defans adamı, Önder Turacı'yı alın tövbe milli olur!”
Terim, Önder’in maçını seyretsin diye yardımcısı Ahmet Ceyhan’ı gönderiyor Belçika’ya…
Menacer Ceylan’la yardımcı Ceyhan tam maçı seyrederlerken Ahmet Ceyhan’ın gözüne maçta 2 gol atan Lukunku takılıyor. Hemen fiyatını soruyorlar Standart Liege Başkanı Lukunku için 2 milyon 200 bin euro istiyor ve “zaten Lukunku’yu alışım 1 milyon 200 bin euro” diyor…
Ahmet Ceyhan hemen alalım diye atlıyor, araya giren uyanık menacer Ceylan Çalışkan başkana; “Galatasaray size ancak Lukunku’nun alış fiyatını verebilir ne dersiniz” deyince, başkan da; “olabilir” diyor…
Aradan bir süre geçiyor ve menacer Ceylan Çalışkan’dan habersiz Lukunku Galatasaray’a tam 2.750.000 euroya geliyor…

http://emirdag.gen.tr/site/index.php?option=com_content&task=view&id=1425&Itemid=85
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 09:54
Defans bloğunu tamamen yenilemeliyiz,tercihen aynı takımdan alınacak  2 li defans olası adaptasyon sorununu da yaşatmaz.Ayrıca kesinlikle uzun boylu yan toplara,hava toplarına hakim,cepheden gelecek şutlarıda bertaraf edebilecek bir kaleci de.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır