eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 16:10
gökhan güleç çok savruk ve son vuruşları iyi değil tek artısı bence süratli ve çok koşması daha iyisi lazım. ama ben fahri tatanın gelmesini çok isterim
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 16:18
Youla eğer gelirse Eses'i uçurur ! Tam aradığımız forvet !
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 16:37
Transferde çok dikkatli olmalıyız hele carusca ve okan buruk söylentileri beni kahrediyor. 95 yılını bazı arkadaşlar heralde bilmiyor. Kuzmanoski ,cihat, sedat (Sedat milli oyuncu idi) bizi düşürdüler olacaksa yusuf şimşek,youla gibi oyuncular olabilir ancak 2-3 ten fazla onlarda olmaz gerisi genç ve yetenekli olmak zorunda birde gs nin artıklarını toplayacağımıza biri bize beleşe rivaldoyu alacaksa daha iyi olur  hiç değilse bizdeki topçular top öğrenir diye düşünüyorum.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 16:55
Alıntı yapılan tutku26

ceyhun düşünülse iyi olur bence

Ceyhun'un kovulmadığı takım kalmadı.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 17:02
(Halil Ünal'ın transfer açıklaması.)

SOKAĞA ATACAK PARAMIZ YOK.
" Ayağımızı yorgana göre uzatmak zorundayız. Kulübü borç batağına itmeden bünyeye uygun, en az 2 iki yıl bizimle çalışacak futbolcular alacağız. Aynı modeli yabancı transferinde gerçekleştireceğiz. Bölgemizin evladı, gurur kaynağımız FİFA menajeri Ceylan Çalışkan yakın arkadaşım ve dostum. Onunla bu işi halledeceğiz. Zaten prensip anlaşması sağladığımız Teknik Direktör Rıza Çalımbay'ın listesinde bizimde bildiğimiz iyi isimler var. "
Ömer Bıhlar
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 17:14
Youla bu sene Fransa Ligi'nde Lille'de 15 maç yapmış attığı gol "0" . Gökhan Güleç'te Denizlispor'da 13 maç yapmış "1" gol atmış.Bu isimler bazı arkadaşları heycanlandırmış beni ise çok tedirgin etti performansları berbat. İsmi geçen isimlerden Koray Avcı ve Yusuf Şimşek kaliteli isimler. Yusuf 25 maçta 10 gol atmış aynı zamanda kişiliği de düzgün biri. Koray Avcı zaten çok kaliteli bir ön libero.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 17:21
yusuf-koray ve tum iyi futbolcular buseneki performansı kötü olsada youlada fena futbolcu değil belki ama okan buruk banada saçma geldi. sanırım gökhan güleç de pek iyi referanslı birisi değil. keşke forvete necati ateş alına bilse. gs gözden çıkardı zaten. ben defansa emre aşık'da olabilir diyorum. bize gelebilecek bir oyuncu. kim nederse desin rivaldo'yuda isterim ben. heyecan katar her yönden artıdır. tabi bu fiyatla olursa onada hayır.
ES-ES
Yukarı
esmir Liste gör
Yazar

Uğur ÜRESİN
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 17:26
Ya arkadaşlar transfer konusunu 99  sayfa okudum yorum yazmadım. ama inanamıyorum yazılanlara balon haber peşine düşüp koşanlara, yok eti ülker,sokağa para atma çabasında olanlar , birileri bir yerden didikleyip faydalı bilgi vermeye çalışırken 4. ligden topcumu alınır diyenler .
bize legal olduğu sürece fayda sağlayacak insanlara yada firmalara kucak açmalıyız. ETİ olur ÜLKER olur vs. vakit menfaat vakti 
yapılacak transferin getirisi götürüsü düşünülmeli alınan her topcu sezon içinde takıma futbolu ve reklamı ile katkı sağlamalı ve bunlar kadar önemlisi bizden zamanı gelip ayrılırken bize bırakacağı toz dumanmı bırakaca yoksa maddi bırakacağı bir şey var mı ?
bir arkadaşımız araştırmış almanya 4.liginden bir topcudan bahsediyor ve bu futbolcu hakkında bilgisi hiç olmadığına inandığım kişiler ayaklanıyor. 4. ligden topcumu olurmuş kardeşim araştırın bakalım belki bize çok faydası olacak bir topcudur. 
transferde mutlaka fikirlerimiz vardır genç kalitesi şimdiden belli olan kumaşı kaliteli bu tip topcuları burada herkeze deklare etmek yerine yönetime yakın site kurucuları ile özel msj la paylaşarak  ortaya sermeden sessiz sedasız araştırılsın . Unutmuyorum burada bir arkadaşımız kolin kazımı yazmıştı kimsenin gündeminde yoktu bir yıl sonra kolin kazım fenere gitti . sitemiz tüm takımlar tarafında takib ediliyor . faydalı bilgiler biraz sümen altı yapalım . yönetime taraftar temsilcisi girmesi gündeme getirildi bu tip konular  o kişilerle görüşülüp sessiz sedasız yapılmalı. Diyelimki bir transfer gerçekleştikten sonra taraftar temsilcisi yapsın açıklamasını bu topcuyu ...... nickli katılımcılar tavsiye etmişti . Böylece kulübe fayda sağlayan kişiler net bir şekilde belirlenir ve hep beraber ayakta alkışlarız. bize bu günden daha fazla lazım olan gelecektir. süper lige çıkmışız temel atıyoruz çürük olmasın bu temel sokağa para atılmasın . eskişehirspor bir markadır. ama bu markanın değerini hep beraber artırmanın yoluna bakalım . kısır döngüden çıkalım
Eskişehirsporlu ve Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır. şükür iki özelliğide taşıyan biri olarak yaratıldım
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 17:27
Alıntı yapılan ESmustafa

yusuf-koray ve tum iyi futbolcular buseneki performansı kötü olsada youlada fena futbolcu değil belki ama okan buruk banada saçma geldi. sanırım gökhan güleç de pek iyi referanslı birisi değil. keşke forvete necati ateş alına bilse. gs gözden çıkardı zaten. ben defansa emre aşık'da olabilir diyorum. bize gelebilecek bir oyuncu. kim nederse desin rivaldo'yuda isterim ben. heyecan katar her yönden artıdır. tabi bu fiyatla olursa onada hayır.

Emre Aşık 35, Rivaldo 36 yaşında. Bu transferler takımı iyice yaşlandırır. Bence son demlerini yaşayan oyuncular değil, heyecanlı taze kanlar almalıyız. Yusuf, Koray, Tum, Youla, Gökhan gibi oyuncuların takıma katkıları olacağını düşünüyorum. Hem yaşları çok geçmemiş hemde Süper Lig tecrübesi olan oyuncular.
Ömer Bıhlar
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 17:30

Bir takımın atanı ile tutanı iyi olmalı derler.Her mevki çok önemli ama kaleci ve forvet takımı çok iyi yerlere getirebilir.Ferhat kaliteli bir isim.Kayacan kiralanmalı, Ferhat ve Sinan gibi yetenekli bir kaleci alabiliriz + 2 yabancı kontenjanı olduğundan yabancı bir genç kaleci olabilir ama çok da gerekli değil tabi. Forvete gelirsek Coşkun-Serdar-Ömer-Berkay vardı geçen yıl.Coşkun Rize'ye gidecek % 90. Görüldüğü üzere mutlaka kaliteli forvet şart. Sivasspor'da Mehmet Yıldız , Kayserispor'da Gökhan Ünal takımlarının ligde iyi yerlere gelmesini sağladı. Yönetimden golcü transferi istiyoruz istatistikleri iyi olmalı son senesinde 0 ve 1 gol atmış oyuncu istemiyoruz. Takımında iyi performans göstermiş biri olmalı De Nigris gibi bir yabancı bulabilirsek çok iyi olur.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,564 saniyede hazırlanmıştır