eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SaDRaZzaM Liste gör
Yazar

Mustafa KAVAS
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 08:22

buda fotomaçın haberi

Onur için kapıştılar
Genç futbolcuyu büyük takımlar sıkı takibe aldı. Eskişehirspor'un genç yıldızı ve U-18 Milli Takım aday kadrosuna çağrılan Onur Anıl Şengüller'i transfer etmek için Galatasaray, Sivasspor, Bursa ve Kocaeli kıyasıya mücadeleye girdi. Kırmızı-siyahlı ekibin PAF ve süper genç takımında oynadığı futbolla tüm dikkatleri üzerine çeken genç futbolcu, bu sezon 9 maçta 16
gol attı. Onur'un kararı bekleniyor

BKŞ/MUSTAFA
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 09:32
bu transfer olacaksa gerçekten sadece sponsor desteği ile olur bunuda ancak Ülker yapar
  Tamam, birde fettullah hocha yı başkan seçeriz ,sonra kim tutar ES ES i
since1965
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 11:56
Alıntı yapılan SaDRaZzaM

buda fotomaçın haberi

Onur için kapıştılar
Genç futbolcuyu büyük takımlar sıkı takibe aldı. Eskişehirspor'un genç yıldızı ve U-18 Milli Takım aday kadrosuna çağrılan Onur Anıl Şengüller'i transfer etmek için Galatasaray, Sivasspor, Bursa ve Kocaeli kıyasıya mücadeleye girdi. Kırmızı-siyahlı ekibin PAF ve süper genç takımında oynadığı futbolla tüm dikkatleri üzerine çeken genç futbolcu, bu sezon 9 maçta 16
gol attı. Onur'un kararı bekleniyor

biz önce kendi değerlerimize sahip çıkalım sonra transfer yapalım.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 12:05

chermiti, carrusca, mehmet eren 4 tane defans...

kaleciye ihtiyacımız bence yok...
doğa ve serdar ın yanına 1 ön libero şart.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 12:13
kaleci ihtiyacımız bence var. sağlam 3 kaleci olması lazım ferhat-sinan-? bir kaleci daha olmalı lig uzun ve zorlu bir lig. ve kaleciden sonra 5 yabancı 5 yerli en az 10 futbolcuya ihtiyaç var. inşallah bu iş ile görevlendirilen menajer iyi oyunvular getirir, üzmez bizi ligde
ES-ES
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 12:17
Alıntı yapılan since65

bu transfer olacaksa gerçekten sadece sponsor desteği ile olur bunuda ancak Ülker yapar
çok saçma bi ifade kullanmışsınız bence. ülker bile destek verse(ki daha bişey yok ortada) destek verdiği ve vereceği ilk yada son takım değiliz. bizim kadar destek aldığında kurcalayan ve art niyet arayan, takımına hertürlü ismi yakıştıran başka taraftar yoktur.
ES-ES
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 12:20
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan ceyhad

Alıntı yapılan Adnan26

Yazmistim, yine hatirlatiyorum. Berlin Türkiyemsporun santraforu Fatih Yigitusagi.. bu sezon takiminin Sampiyon olmasinda büyük payi var. Transferin gözdesi olmasina ragmen bize gelebilir.  Bugün takimi sampiyon oldu, kendisi 3 gol atti.

http://www.sporx.com/futbol/almanya/112650/

almanya 4. liginde çok iyi oyanay birisi türkiyede süper ligde ne kadar iş yapabilir bilemiyorum............

yani herkez rivaldodan  isveç milli takımı santraforundan bahsederken almanya 4. liginden bir oyuncu almak pek mantıklı gelmiyor..........

eğer çok iyiyse en azından almanya 2 de veya anlamya 1 de deki kötü takımlarda falan oynamazmıydı

Ben herkes gibi degilim güzel kardesim, ucmuyorum, realistim..

sizi anlıyorum  realist olduğunuzuda anlıyorum ama bende  umutluyum "neden olmasın diyorum"  çok zor bişey değil neden başaramayalım neden tüm türkiyede konuşulacak bir takım olmayalım neden fenerden beceke den daha büyük  transferler yapmayalım neden onlardan daha büyük olduğumuzu herkeze kanıtlamayalım.............

ben inanıyorumki bunların hepsini başaracağız eğer çalışırsak.....

saygılarımla
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 12:40
Alıntı yapılan since65

vay vay vay olayları nasıl abartıyorsun sen esesliysen ben degilim kardesim olayları illaki carpıtıp esesime kostek olacaklar olacaktır ama senin gibi örümcek zihinliler bu taraftarlar arasında destek bulmaz bence git sen kayseriyi trabzonu gsyi fb yi karıstırmaya calıs burası eskisehir ummadıgın an ummadıgın bi tepki gorursun canım kardesim

ülker benim bildigim kadarıyla buyuk diye tabir edilen kuluplerin hepsine destek oldu onlara futbolcu alıp hediye etti ama inanın onların taraftarı olayları bu kadar abartmıyo biz öncelikle aramızdaki art niyetlileri temizlicez yoksa gazetelerde mansetlerden inemicez durum onu gosteriyo abartmada üstümüze yok

bukadarda bariz belli edilmez dusmanlık senin gibilerin yazılarını bu istede gordukce forumun eski halini özledigimi bir kez daha anlıyorum
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 12:52
Alıntı yapılan tatarserdar

Alıntı yapılan since65

vay vay vay olayları nasıl abartıyorsun sen esesliysen ben degilim kardesim olayları illaki carpıtıp esesime kostek olacaklar olacaktır ama senin gibi örümcek zihinliler bu taraftarlar arasında destek bulmaz bence git sen kayseriyi trabzonu gsyi fb yi karıstırmaya calıs burası eskisehir ummadıgın an ummadıgın bi tepki gorursun canım kardesim

ülker benim bildigim kadarıyla buyuk diye tabir edilen kuluplerin hepsine destek oldu onlara futbolcu alıp hediye etti ama inanın onların taraftarı olayları bu kadar abartmıyo biz öncelikle aramızdaki art niyetlileri temizlicez yoksa gazetelerde mansetlerden inemicez durum onu gosteriyo abartmada üstümüze yok

bukadarda bariz belli edilmez dusmanlık senin gibilerin yazılarını bu istede gordukce forumun eski halini özledigimi bir kez daha anlıyorum

Son derece Haklısın..
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 13:13
Alıntı yapılan murattan26es

arkadaşlar bugün çalıştığım yere bu sezon oynayan 6-7 futbolcumuz ve yanlarında trabzonsporlu serkan balcı ile geldiler bi ara 1futbolcumuzun tlfla biri ile görüşürken kulak misafiri oldum şöyle diyordu(abi salı günü kongereden sonra herşey netlik kazanacak,kongreden sonra transferler açıklanacak,şu anda bursadan tum,denizliden yusuf, youla ve koray,gökhan güleç ile anlaşılmış ayrıyetten cuma günü rıza abi avusturyaya gidip isveçli bir futbolcu ile anlaşacaklar,eskişehirde şuan menajer kaynıyor)dedi tlfda,ben kendine belli etmemek için tlf konuşmasından sonra birşey sormadım,bunu fromda anlatmamın nedeni şuan da transferlerin %50 bitmiş durumda olarak gözükmesi

genelde ESES'im ile anılan topçular güzel, yusuf ve tum iyi isimler . balon bile olsa medyanın rivaldo haberlerini bize yakıştırması güzel. inşallah uygun bi fiyata alınabilirse balon olmassa dahada güzelSmile serkan balcıda burda demişsiniz. acaba odamı ESES'le adı geçenlerden? ayın 4'ü bi gelsede birşeyler netleşse, heyecan bastıSmile
ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,529 saniyede hazırlanmıştır