eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9495969798 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 01:12
chermiti keşke gelse ama gelmez avrupada çok isteyeni var ama izledim geröekten muhteşem ötesi bir oyuncu bizim ligin tozunu attırır..............
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 01:20
Yazmistim, yine hatirlatiyorum. Berlin Türkiyemsporun santraforu Fatih Yigitusagi.. bu sezon takiminin Sampiyon olmasinda büyük payi var. Transferin gözdesi olmasina ragmen bize gelebilir.  Bugün takimi sampiyon oldu, kendisi 3 gol atti.

http://www.sporx.com/futbol/almanya/112650/
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 01:26
Alıntı yapılan Adnan26

Yazmistim, yine hatirlatiyorum. Berlin Türkiyemsporun santraforu Fatih Yigitusagi.. bu sezon takiminin Sampiyon olmasinda büyük payi var. Transferin gözdesi olmasina ragmen bize gelebilir.  Bugün takimi sampiyon oldu, kendisi 3 gol atti.

almanya 4. liginde çok iyi oyanay birisi türkiyede süper ligde ne kadar iş yapabilir bilemiyorum............

yani herkez rivaldodan  isveç milli takımı santraforundan bahsederken almanya 4. liginden bir oyuncu almak pek mantıklı gelmiyor..........

eğer çok iyiyse en azından almanya 2 de veya anlamya 1 de deki kötü takımlarda falan oynamazmıydı
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 01:47
Sivassporu bu sene hepimiz seyrettik Anadolu takımlarına karşı süper oynayan takım bizans takımlarının hepsine evinde yenildi sadece bjk yi deplasmanda yendi.Fark neydi kaliteydi.Bizanla yaptıkları her maçta kalite kazandı futbol değil.Eğer bizde evimizde olsun deplasmanda olsun istanbul takımlarını yenmek istiyorsak ligde kalmak istiyorsak kaliteyi hiç değilse ucundan yakalamalıyız.Rivaldoyu istemeyen arkadaşlar maliyeti yüzünden değilde yaşı ve futbolculuğu için istemeyenler biliyormusunuz Rivaldo bizim için sadece bir rüya geçen seneki Sergen rüyası gibi gelmez dedik geldi.Şimdi eğer Rivaldo bize gelirse inanın sırf onu seyretmeye çevre illerden futbolseverler gelecek.Aekda bu sene 16-17 gol atmış ondan önceki senede olimpiyakosda veya panatiniakos da oynamıştı oradada 20 nin üstünde gol atmıştı.1 senelik olsa dahi o adamın gölgesi bizde en az 10 gol atar Son olarak bu transfer olacaksa gerçekten sadece sponsor desteği ile olur bunuda ancak Ülker yapar ve öteki istanbul takımlarına getirdiği oyuncularla yaptığı reklamın 10 katını yapmış olur.Bu transfer sayesinde İstanbulda bile Rivaldo yazılı eses forması giyecek adam dolu neden olmasın rüya ama ya olursaSmile
S.nalbant
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 02:14
Halil Bey'in transferler konusunda ilk mesajlari temkinli, "kalici bir model pesindeyim" basligi altinda foruma eklenmis. Ayagimizi yorganimiza gore uzatacagimizdan, altyapiya oncelik verileceginden bahsediyor. Hemen gaza gelip astronomik fiyatlarla transferler yapilmayacak, bunlar onemli mesajlar.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
hanibal Liste gör
Yazar

levent
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 02:14
rivaldo falan deniyor sağda solda.o yaşta bir futbolcuya o kadar bonservis vermek akıl işi değil dostlarım.zaten haber balon.
ama alınırsa balon bizim elimizde patlar.
bize kendini ispatlamak isteyecek gençler lazım.örnek filip holosko.bikaç tanede tecrübeli ama gerçek prefosyonel topçu lazım.onlar da 31 32 yaşını geçmiş olmasın.
allah süper ligin ilk yılını hayırlı etsin.
rahat,huzurlu,yenilgisi az bir sezon nasip etsin.
en önemlisi bahtımız açık olsun.
tabi sağlam bir takımımız olması da şart.Tongue
ÇOK ŞÜKÜR ÇIKTIK SÜPER LİGE.MİLLET TAKIM VE TARFTAR GÖRSÜN.HERKESE SELAMLAR.
şampiyon es es
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 02:39
Alıntı yapılan ceyhad

Alıntı yapılan Adnan26

almanya 4. liginde çok iyi oyanay birisi türkiyede süper ligde ne kadar iş yapabilir bilemiyorum............

yani herkez rivaldodan  isveç milli takımı santraforundan bahsederken almanya 4. liginden bir oyuncu almak pek mantıklı gelmiyor..........

eğer çok iyiyse en azından almanya 2 de veya anlamya 1 de deki kötü takımlarda falan oynamazmıydı

Ben herkes gibi degilim güzel kardesim, ucmuyorum, realistim.. Arti, buraya yazanlarin 75% futboldan fazla anladigini  zannetmiyorum. Senin belki begenmedigin , 3 ligde oynayan o Berlin Türkiyemspor Türkiyeye en fazla futbolcu gönderen külüp.  TFF sayfalarina gir oyuncularin dogum yerlerine bak, eger 35-40% nin dogum yeri Almanya degilse ben yanilmisim. Cavcav, Yilmaz Vural, Güvenc Kurtar, Bülent Uygun, Ersun Yanal bosunami ikide bir buradalar.  Bu yukarida ismi gecen Fatih zaten bu sezon transfer olacak, belki Almanya 2.ligine veya Süperlige, isterimki EsEse gelsin, neden hep Genclerbirligi, OFTAS bu tür yetenekli oyunculari kapsin ? Arti oyuncunun menejerligini bizim antrenörümüz yapiyor, Engin Özdemir.. eski Genclerbirligi oyuncusu, futbolun icinde olanlar kim oldugnu bilir, yazmama gerek yok.  Nebi kalsaydi kesin Eskisehire getirirdim, ama Halil beyi tanimiyorum, bu yüzden beklemedeyim..
Kendisi Menejer Ceylan ile samimi oldugunu belirtmis. Insallah hayirli olur.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 02:43
Alıntı yapılan ceyhad

Alıntı yapılan Adnan26

isveç milli takımı santraforundan bahsederken almanya 4. liginden bir oyuncu almak pek mantıklı gelmiyor..........

Isvec Milli Takimi santraforu ???  Yapma ya ?? SmileSmileSmileSmile Gülünc hale gelmeyin lütfen, biraz gercekci olun....

Ne isi var adamin Eskisehirde, milli takimin santroforu genelde Italyada veya Ingilterede oynuyorlar.. Istanbula gelmiyorlarki bize gelsinler... Ucun ama biraz dengeli olsun...Smile
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 03:12
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan ceyhad

Alıntı yapılan Adnan26

isveç milli takımı santraforundan bahsederken almanya 4. liginden bir oyuncu almak pek mantıklı gelmiyor..........

Isvec Milli Takimi santraforu ???  Yapma ya ?? SmileSmileSmileSmile Gülünc hale gelmeyin lütfen, biraz gercekci olun....

Ne isi var adamin Eskisehirde, milli takimin santroforu genelde Italyada veya Ingilterede oynuyorlar.. Istanbula gelmiyorlarki bize gelsinler... Ucun ama biraz dengeli olsun...Smile
Adnan Bey, daha once 21 yasinda Isvecli bir forvetten bahsedildi, kastedilen buyuk bir ihtimalle U21 milli takimda oynamis biri. Buradaki basinda henuz bu konuda birsey yok. Bu hafta kongreden sonra herhalde biraz daha netlesir.  Hem biz calisirsak Istanbula gelmeyen bircok futbolcu Eskisehire gelebilir. Smile
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2008 saat 04:49
arkadaşlar bugün çalıştığım yere bu sezon oynayan 6-7 futbolcumuz ve yanlarında trabzonsporlu serkan balcı ile geldiler bi ara 1futbolcumuzun tlfla biri ile görüşürken kulak misafiri oldum şöyle diyordu(abi salı günü kongereden sonra herşey netlik kazanacak,kongreden sonra transferler açıklanacak,şu anda bursadan tum,denizliden yusuf, youla ve koray,gökhan güleç ile anlaşılmış ayrıyetten cuma günü rıza abi avusturyaya gidip isveçli bir futbolcu ile anlaşacaklar,eskişehirde şuan menajer kaynıyor)dedi tlfda,ben kendine belli etmemek için tlf konuşmasından sonra birşey sormadım,bunu fromda anlatmamın nedeni şuan da transferlerin %50 bitmiş durumda olarak gözükmesi
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9495969798 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır